BIO spotrebiteľ

Posledné hodiny hlasovania o Biopotravinu roka 2006

11.10.2006 08:48
Vyhrá špaldová múka, celozrnné cestoviny alebo chlebíček? Alebo rozhodnete o tom, že najobľúbenejšou slovenskou biopotravinou roka je Jabloňa, jabĺčkovica či čaj s echinaceou? Dnes do 22:00 hod. máte poslednú možnosť poslať hlas Vašej NAJ biopotravine a byť zaradení do zlosovania o desať balíčkov biopotravín.
Bioptravina roka 2005
Bioptravina roka 2005
I keď hlasovanie sa končí už dnes večer, výsledky budú oficiálne zverejnené až v pondelok 16.10. o 12:30 na tlačovej konferencii na Agroinštitúte v Nitre, krátko pred začiatkom seminára konaného pri príležitosti Svetového dňa potravín.

Súčasťou seminára na tému "Investovanie do poľnohospodárstva pre potravinovú bezpečnosť" bude aj vyhodnotenie 2. ročníka Dní ekologického poľnohospodárstva na Slovensku a slávnostné odovzdanie ocenenia Biopotravina roka 2006 za účasti zástupcov Ministerstva pôdohospodárstva SR a FAO (Food and Agriculture Organization of the United Nations).

V prvom ročníku súťaže o Biopotravinu roka 2005 si spotrebitelia za "naj" biopotravinu zvolili špaldovú krupicu. A ktorú biopotravinu bude zdobiť logo " Biopotravina roka 2006"? Ešte máte možnosť to ovplyvniť - hlasujte on-line!

Hodnotenie: 100%, 1 hlas Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Diskusia: Posledné hodiny hlasovania o Biopotravinu roka ...

  Biopotravina roka

  Hlasujem za Spaldovu Krupicu, kasa z nej je najsamlepsia, netraba ju ani nicim dochucovat :-))
  Lucia   Reagovať
   
  0
   
  0

  Jablona

  Gratulujem aj takouto formou Sadu Livia a Gabovi Skablovi za vyhru v spotrebitelskej ankente Biopotravina roka 2006. Jablona je skutocne kvalitny produkt. Je mi luto, ze koli tohtorocnej neurode jablk bude mat Jablona na trhu prestavku. Prirodne a obchodne zakonitosti nejde vzdy zladit, ale ekologicke polnohospodarstvo je aj o tom...
  Michal Demes   Reagovať
   
  0
   
  0Pridať názor na článok

BIO magazín

Dni EP 2006Najčítanejšie v rubrikeTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií