BIO spotrebiteľ

Novoročné Sudoku
novoročné prianie a zamyslenie

03.01.2007 08:59
Nech je nový rok skvelý! Nech sme zdraví, čo najviac sa usmievame a
sme na seba dobrí :-)
K radovánkam tradičného vianočno-silvestrovského chalupárskeho pobytu patrí v našej rodine už tradične lúštenie číselného hlavolamu Sudoku. Praskanie ohna v peci, výhľad na ovocný sad a po zotmení celkom blízko ku hviezdam... to sa to premýšľa!

Návraty domov po Novom roku sú vždy ťažké. Ani včera to nebolo inak. A tak sme si dali Sudoku, pre zmenu „zákernú“ úroveň. Veď máme niečo natrénované :-). Keď som mala vyplnené tri okienka (z 81), zvyšok rodiny mal už šesť. Keď sa mi konečne podarilo pridať ďalšie dve číslice, manžel už celý vysmiaty kričal: „Mám to hotové!“.

Asi tak po hodine som sa z „víťazstva“ tešila aj ja. A keďže bolo práve 1.1. a hovorí sa: „Ako na Nový rok, tak po celý rok“, pomyslela som si, že by bolo fajn, keby sme sa v novom roku nedali odradiť ani ťažkými úlohami, ani keď sa mu zrovna príliš nedarí, ani keď tí druhí sú možno rýchlejší a úspešnejší...

A tak nám všetkým prajem: radosť zo života, hravosť, zaujímavé úlohy a výzvy a ich úspešné zvládanie, zdravie, šťastie, čo najviac stretnutí s príma ľuďmi, otvorenosť, srdečnosť, múdrosť a všadeprítomnú láskavosť. Hlaďme očami i slovom :-).

A čo popriať stránke BIO spotrebiteľ?

BIO spotrebiteľ chce spájať ľudí, ktorí sa zaujímajú o ekologické poľnohospodárstvo a zdravý život, vyznávajú vieru v dobro a krásno a ktorí majú chuť aj sami niečo urobiť „pre život plný chutí, vôní a krás“.

Sme veľmi vďační všetkým vám, ktorí stránku pomáhate tvoriť a tešíme sa zároveň aj z početnej rodiny čitateľov a diskutujúcich vo Fóre. Po troch rokoch fungovania stránky BIOSPOTREBITEL.SK sa ukazuje, že alternatívne online médiá majú veľkú šancu, pretože pre komerčné tlačené či online periodiká sú témy ekologického poľnohospodárstva, biopotravín a života v súlade s prírodou na okraji záujmu. Chceme vydržať a – s vašou pomocou – rásť.

Je veľa možností, ako robiť svet krajším. Chceme byť pri tom. A prajeme si, ak čo len trošku môžete, aby ste pri tom boli s nami. Spoločne tvorme obsah stránky, aby sa stala miestom, kde nájdeme, čo hľadáme a kde sa radi vraciame – nielen po inšpiráciu, ale aj za stretnutiami s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi.

Hodnotenie: 90%, 2 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Diskusia: Novoročné ...

  vianocne sudoku

  Mila pani Klaudia
  ten pocit z vyluštenia sudoku bol určite perfiš, sama som dostala chuť to vyskušať.
  suhlasim s myšlienkou popasovať sa s ťažkosťami i keď druhí su rýchlejší ... veď každý má tú svoju správnu rýchlosť, ktorá je preňho najlepšia a radosť žo života, hravosť zdravie to je ten najlepší pocit do noveho roku 2007. ďakujem za želanie a vam tiež všetko dobre. dovi nabudúce. janka
  janka   Reagovať
   
  0
   
  0

  RE: Janka

  Vďaka za Vaše slová. Každá jedna reakcia pod článkom napísaná od srdca veľmi poteší.
  Klaudia   Reagovať
   
  0
   
  0Pridať názor na článok

BIO magazín

Slovo redakcieNajčítanejšie v rubrikeTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií