BIO spotrebiteľ

Strom s príbehom - fotosúťaž

18.07.2007 10:02
Posielajte nám svoje fotografie stromov do 31.8.2007 a vyhrajte jedno z 9-tich DVD!
Strom s príbehom
Strom s príbehom
Pre vás, čo sa radi hráte :), sme pripravili novú fotografickú súťaž: Strom s príbehom. Do 31. augusta čakáme vaše fotografie stromov s kratučkým príbehom. Autori 5 víťazných fotografií budú odmenení filmami Paľa Barabáša s horskou a dobrodružnou tématikou..

Môže ísť o hociaký strom, ktorý je pre Vás niečím dôležitý: strom pri Vašom dome, v záhrade, lese... Strom, ktorý Vás obdarúva plodmi, tieňom, energiou... Strom, ktorý sa dotkol Vášho srdca svojou krásou, ktorý je nejak vzácny, ktorý sa spája s ľudským príbehom...

Propozície súťaže
Fotografie stromov posielajte v elektronickej forme (formát JPEG, TIFF). Minimálna veľkosť: 72dpi a rozmer jednej strany musí byť min. 1500px.

K fotografii je potrebné priložiť:
- názov fotografie
- krátky text/popiska (akýkoľvek štýl) s maximálne 100 slovami;
- meno autora a E-mailovú adresu

Maximálny počet fotografií od jedného autora: 3 kusy neobmedzený

Fotografie s krátkym príbehom/popiskou môžete posielať do konca augusta. Hlasovanie prebehne od 1.-30. septembra. O najkrajších fotografiách rozhodnú návštevníci stránky BIO spotrebiteľ.


Čo môžete vyhrať?

Príbeh priateľstva
Príbeh priateľstva
Filmy z dielne K2 studio, ktoré spájajú v sebe krásy prírody so silnými príbehmi ľudí, ktorí sa vydávajú za dobrodružstvom a prekonávajú samých seba na ceste k poznaniu tajomstiev prírodného sveta, ale aj hlbín vlastnej duše… Ich autor Pavol Barabáš získal za svoju prácu v oblasti horského a dobrodružného filmu množstvo ocenení a má nespočet priaznivcov, ktorí nachádzajú v jeho filmoch oveľa viac ako len krásne obrázky z vysokých hôr, divých riek, nedostupných jaskýň, nebezpečných džunglí či panenských ľadovcov – inšpiráciu pre duchovné hľadanie.

DVD 80 metrov pod vrcholom
DVD Tatry mystérium
DVD 118 dní v zajatí ľadu
DVD Mustang
DVD Tajomné Mamberano
DVD OMO – Cesta do praveku
DVD Amazonia Vertical
DVD Pururambo
DVD Premeny Tatier

Tešíme sa na Vaše stromy s príbehom…

Budeme ich pridávať na stránku BIO spotrebiteľ tak, ako budú prichádzať. Neváhajte – čím dlhšie bude Váš strom na webe, tým viac hlasov môžete získať.

Poďme spolu objavovať stromy – ich krásu, energiu a všetko, čím sú pre človeka také dôležité.

Hodnotenie: 60%, 2 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Diskusia: Strom s príbehom ...    Pridať názor na článok

    BIO magazín

    Rôzne    Najčítanejšie v rubrike    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií