BIO spotrebiteľ

Strom s príbehom – Hlasujte!

19.09.2007 11:34
Nech sa páči – prezrite si našu fotogalériu Strom s príbehom. Nájdete v nej bezmála 50 stromov, ktoré sa spájajú s príbehom – osobným, ochranárskym, národným... A ak Vás niektorá fotografia zaujme, môžete jej poslať hlas. Autori 5 víťazných fotografií budú odmenení filmami Paľa Barabáša s horskou a dobrodružnou tematikou.
Príbehy stromov počas celého leta vychádzali ako súčasť BIO magazínu. Do našej letnej „hry“ sa zapojilo spolu 8 autorov - každý so svojským pohľadom na podoby stromu v krajine. Spolu je to krásna mozaika – rôznych druhov stromov, typov fotografií, prístupov - akými sa strom dotýka príbehu človeka...

Aké stromy a príbehy súťažia i Váš hlas?
„Môže ísť o hocaký strom, ktorý je pre Vás niečím dôležitý: strom pri Vašom dome, v záhrade, lese... Strom, ktorý Vás obdarúva plodmi, tieňom, energiou... Strom, ktorý sa dotkol Vášho srdca svojou krásou, ktorý je nejako vzácny, ktorý sa spája s ľudským príbehom...“ K fotografii bolo potrebné priložiť okrem názvu aj kratučký príbeh – o strome a jeho spojení s človekom a krajinou.

Ako a dokedy hlasovať?
Kliknutím na fotografiu sa Vám zobrazí veľká fotografia a príbehom. Ak sa Vám bude páčiť, môžete jej dať svoj hlas. Hlas môžete dať viacerým fotografiám. Každej však najviac jedenkrát.

Hlasovať môžete do 20. októbra 2007 na stránke: Foto súťaž: STROM s príbehom.

Prečo hlasovať?
Okrem iného aj preto, lebo piati hlasujúci budú odmenení balíčkom obsahujúcim Nekonečný kalendár, letákmi a informačnými materiálmi z oblasti EKO a BIO a brožúrkou "Nebojte se vařit BIO".

Ďakujeme autorom fotografií stromov s príbehom. Za krásne fotografie a príbehy, ktorými nám umožnili dozvedieť sa niečo zaujímavé o stromoch a krajine a dovolili nahliadnuť kúsok do svojej duše :-).

Hodnotenie: 85.8%, 7 hlasov Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Diskusia: Strom s príbehom – ...  Pridať názor na článok

  BIO magazín

  Súťaž
  popis  Najčítanejšie v rubrike  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií