BIO spotrebiteľ

Robte s nami výstavu !

08.09.2004 21:12
Milí naši s nami sympatizujúci, oznamujeme Vám radostnú zvesť... Pripravujeme výstavu fotografii BIO - NEBIO. Ponúkame Vám možnosť priamo tu, v magazíne BIO vybrať 30 tých najlepších fotografií, ktoré budú aj vďaka Vám použité na tejto výstave. Jednoduchým kliknutím na fotografiu dávate fotografi svoj hlas! Ak spníte ešte jednu podmienku, môžete získať darček pre Vás podľa vlastného výberu!

Stručné fakty o výstave

Názov výstavy: BIO-NEBIO - Voľba je na nás, spotrebiteľoch!
Cieľ výstavy: Propagácia biopotravín a ekologického poľnohospodárstva pre širokú verejnosť.
Organizátor: Centrum environmentálnych aktivít, Trenčín
Termín otvorenia výstavy: 28. október 2004

Ako nám môžete pomôcť?

V priebehu 30 pracovných dní vrátane soboty (od 10.09.2004 do 12.10.2004 ) nájdete na stránke www.biospotrebitel.sk postupne 150 fotografií z oblasti ekologického a konvenčného poľnohospodárstva, z ktorých chceme – s vašou pomocou – vybrať 30 najlepších, ktoré budú použité na výstavu BIO-NEBIO.

Pomôžte nám vybrať fotografie, ktoré hovoria aj bez slov a ktoré pomôžu otvoriť srdcia ľudí. Hlas fotografii dáte jednoduchým kliknutím na obrázok. Hlasy môžete dať aj viacerým fotografiám.
Poznámka: Kliknutím na fotografiu sa dostanete do fotogalérie BIO spotrebiteľa.

Máte ”básnické črevo” a chuť zasúťažiť si?

Každá fotografia už má svoj názov, ktorý sme jej dali my. Na výstavu sa určite dá vymyslieť lepší (vtipnejší, výstižnejší, ap.). Napadá Vás pri pohľade na niektorú niečo? Stačí kliknúť na fotografiu (čím jej dáte svoj hlas) a napísať nám svoj názov cez formulár: "Vaše názory a hodnotenie fotografie".

Ak nechcete uviesť z akéhokoľvek dôvodu email, ale chcete si zasúťažiť, môžete nám napísať aj cez tento formulár. Uveďte však číslo, alebo názov fotografie, na ktorú reagujete.

Odmena pre Vás

Najlepších 30 Vašich názvov (pre každú fotku jeden) odmeníme vecným darčekom podľa Vášho výberu (plátená taška, prírodné mydlo, sada pohľadníc UNICEF a biočaje Ekotrend a Sonnentor). Nezabudnite nám preto napísať kontakt na Vás (email).

Sponzorom súťaže je BIO-obchod ”U malého princa” v Trenčíne.

Výsledky a výherci

Výsledky uverejníme 18.10.2004, vrátane zoznamu výhercov spomedzi Vás.

Tešíme sa na Vašu radosť a nápady.

PS: Máte teda chuť si prezrieť všetky súťažné fotografie minulých dní?


Hodnotenie: 90%, 2 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Súvisiace články


Diskusia: Robte s nami výstavu ...

  Kde bude vystava?

  A kde bude ta výstava 28. 10. 2004?
    Reagovať
   
  0
   
  0Pridať názor na článok

BIO magazín

Robte s nami výstavu
popisNajčítanejšie v rubrikeTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií