BIO spotrebiteľ

Slniečko na produktoch Sonnentor sa smeje už 20 rokov

11.04.2008 08:59
Firma Sonnentor - výrobca BIO čajov, kávy, korenia, špecialít sv. Hildegardy a éterických olejov - slávi 20 ročné jubileum pod mottom: "Daruj si úsmev - 20 rokov Sonnentor".
Brána k slnku
Brána k slnku

Sonnentor založil Johannes Gutmann v rakúskom Waldviertel v roku 1988. Mal pritom mimoriadnu obchodnú ideu. Pod logom usmiateho slnka chcel uviesť na regionálny, národný a medzinárodný trh bylinkové špeciality bioroľníkov v dolnorakúskom Waldviertel, kde sa narodil a vyrástol.

A história posledných 20 rokov ukazuje, že sa mu to podarilo s veľkým úspechom.

Rok 2008 je plný aktivít v znamení jubilea.

Čajová pyramída - nový typ nálevového vrecka
Čajová pyramída - nový typ nálevového vrecka

Okrem špeciálnej edície jubilejného čaju, jubilejných novín (Sunny Side Up) a možnosti výhry víkendov vo Waldviertel, aktivity vyvrcholia na jubilejnej oslave, ktorá sa koná tradične vo firme Sonnentor v Sprögnitz.

PS: Produkty Sonnentor a Sluneční brána www.slunecnibrana.cz môžete teraz vidieť a kúpiť si na výstave Zdravý životný štýl v Trenčíne na Výstavisku Pod Sokolicami . Stánok Sluneční brána nájdete v hale hneď za vchodom do areálu vpravo, pavilón č. 1, stánok č. 1. Je tu pre Vás pripravená aj malá ochutnávka. Výstava je otvorená do soboty 12.4.2008 do 18:00 hod

Bylinkový festival Sonnentor 2007
Bylinkový festival Sonnentor 2007
Bylinková záhrada - areál firmy Sonnentor
Bylinková záhrada - areál firmy Sonnentor
20 rokov Sonnentor
20 rokov Sonnentor


Hodnotenie: 80%, 1 hlas Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Diskusia: Slniečko na produktoch Sonnentor sa smeje už ...    Pridať názor na článok

    BIO magazín

    Iné    Najčítanejšie v rubrike    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií