BIO spotrebiteľ

"Pod Trenčianskou bránou"
Ako BIO do sveta išlo

09.09.2004 23:47
2. septembrový víkend bude v Trenčíne už tradične patriť jarmoku ľudových remesiel „Pod trenčianskou bránou“. Mierové námestie zaplnia stánky plné krásnych vecí z prírodných materiálov a pochúťok pre hladných návštevníkov.
Aj my z bio-obchodu „U malého princa“ chceme prispieť svojou bio-troškou k spestreniu ponuky a spríjemneniu jarmočnej atmosféry. Navštívte nás po prvý krát v BIO stánku na jarmoku„Pod trenčianskou bránou“ – už túto sobotu, 11. septembra.

Návštevníkov jarmoku chceme osloviť ponukou slovenských bioproduktov (mrkva, petržlen, zemiaky, jablká, hrušky) a biopotravín ( špaldová múka, cestoviny, čaje, med).

Špaldové pečivo, chlieb a iné „špaldodobroty“ budú ku kúpe i na ochutnanie.

Od smädu vám ponúkneme sladko-trpkastý bio-jablčný-mušt z Hostětína, ktorý vďačí svojej jedinečnej chuti jablkám z tradičných krajových sort.

A nasýtime aj hladošov po informáciách, keby sa náhodou takí medzi vami našli...

Srdečne Vás všetkých pozývame. Bude veselo!

Bio-obchod „U malého princa“

Hodnotenie: 80%, 2 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Diskusia: "Pod Trenčianskou ...  Pridať názor na článok

  BIO magazín

  Podujatia
  popis  Najčítanejšie v rubrike  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií