BIO spotrebiteľ

Krásny čas vianočný i novoročný

24.12.2009 08:35

Pokojné Vianoce a šťastný nový rok 2010!

Žiarivé nebesá
Žiarivé nebesá
foto: Richard Medal

Zastavme sa a užime si túto chvíľu... Plnými dúškami nasávajme atmosféru Vianoc, hlbšie sa zahľaďme do očí našich najbližších, čítajme v duši a darujme si otvorenosť, blízkosť a spriaznenosť. Snívajme a dovoľme svojmu vnútru vyjaviť svoje túžby...

Požehnané vianočné sviatky a v roku 2010 pevné zdravie, šťastné kroky, veľa čarovných chvíľ a nech vidíme krásu v tom, čo je - Vám prajú tvorcovia stránky BIO spotrebiteľ.

Ďakujeme vám, našim čitateľom a našim prispievateľom, že pomáhate tvoriť a posilňovať veľkú biospotrebiteľskú rodinu. Veríme, že budete s nami aj v roku 2010 a že aj vďaka vám všetkým si BIO získa čoraz viac priaznivcov – pre zdravie, prírodu a krajší svet nás všetkých.

Klaudia a Richard Medalovci


Hodnotenie: 80%, 1 hlas Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Diskusia: Krásny čas vianočný ...

  Vianočný čas už prešiel a prichádza novoročný. Prajem Vám tiež šťastný, zdravý a úspešný rok 2010
  Anna
  Anna Hašková   Reagovať
   
  0
   
  0Pridať názor na článok

BIO magazín

Slovo redakcieNajčítanejšie v rubrikeTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií