BIO spotrebiteľ

ENVIRODOTAZNÍK - súhrn odpovedí

03.06.2010 07:04

Za občianske združenia CEA -- Centrum environmentálnych aktivít a CEPTA -- Centrum pre trvaloudržateľné alternatívy sme rozoslali 4. mája 2010 všetkým kandidujúcim politickým stranám do volieb do Národnej rady SR 2010 ENVIRO-DOTAZNÍK s 13 oblasťami.

Do 2. júna sme postupne uverejňovali odpovede strán, ktoré na naše otázky odpovedali v stanovenom termíne (Slovenská demokratická a kresťanská únia -- Demokratická strana, Sloboda a solidarita, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, Európska demokratická strana a Strana demokratickej ľavice).

Dnes zverejňujeme (v priloženom súbore) súhrn všetkých došlých odpovedí alebo reakcií, vrátane tých, ktoré prišli až po nasšej uzávierke a ktoré doteraz neboli zverejnené (teda ešte aj odpovede alebo reakcie týchto strán: AZEN -- Aliancia za Európu národov, SMER -- Sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Kresťansko-demokratické hnutie, Paliho Kapurková, veselá politická strana, Strana maďarskej koalície, Únia - Strana pre Slovensko).

Zároveň sme zaslali súhrn všetkých odpovedí štatutárom mimovádnych environmentálnych organizácií, združených v Ekofóre k zhodnoteniu jednotlivých odpovedí. Tlačovú správu s výsledkami hodnotenia vydáme v týždni pred voľbami do Národnej rady SR.

Prajeme pri štúdiu odpovedí veľa trpezlivosti a potrebný nadhľad :-)

Richard Medal, Centrum environmentálnych aktivít Trenčín


Hodnotenie: 70%, 2 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Richard MedalVyštudoval učiteľstvo Biológie – Chémie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Prahe. Od skončenia školy sa zaoberá environmentálnou výchovou – ako pedagóg v škole, mimo školy, cez prázdniny, s deťmi, mládežou, učiteľmi...

Súvisiace články


Diskusia: ENVIRODOTAZNÍK - súhrn ...    Pridať názor na článok

    BIO magazín

    Zelená politika    Najčítanejšie v rubrike    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií