BIO spotrebiteľ

Kto hlasuje za biopotravinu roka?

06.09.2010 17:40

V minulom článku som hľadal s vami odpoveď na otázku: Podľa čoho vyberáte biopotravinu roka? Dnes, to bude trošku osobnejšie :-)

Ako by sa dali charakterizovať ľudia, ktorí venuju 5 minút svojho času, aby dali hlas vôbec nejakej potravine, ktorá sa má stať biopotravinou roka? Sú to ľudia, ktorí chcú patriť medzi 5-tich šťastlivcov, ktorí získajú ceny v podobe koša nominovaných biopotravín? Alebo majú na to iný dôvod, či dôvody? Aké? Prečo ste hlasovali vy?

Teším sa na vaše názory pod článkom :-)

Budem rád, ak napíšete aj napríklad, prečo sa do hlasovania nezapojíte. Oveľa radšej však budem, ak o tom, ktorá potravina sa stane biopotravinou roka 2010 rozhodne čo najviac ľudí. Teraz máte právo rozhodnúť aj vy!


Hodnotenie: 60%, 3 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Pavol FábryVenuje sa programovaniu a tvorbe web stránok.
Články na stránkach BIO spotrebiteľ sú len malým spestrením jeho práce.

Súvisiace články


Diskusia: Kto hlasuje za biopotravinu ...

  Kto hlasuje za biopotravinu roka.

  Myslím si ,že každý normálny človek,Ja žijem na dedine a všetko robím bio.-pestujem zemiaky,zeleninu a chovám zvieratá len bio stravou,žiadne rýcho priberajúce doplnky číi rybie múčky,kostné múčky a podobne.Kupijem zásadne bio potraviny a potraviny vyrobené na Slovensku.
  Psia Královná   Reagovať
   
  0
   
  0Pridať názor na článok

BIO magazín

Slovo redakcieNajčítanejšie v rubrikeTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií