BIO spotrebiteľ

Záhrada plná prírody

25.05.2012 11:31
Máte záhradu plnú prírody a radi fotíte? Pochváľte sa :-) Na BIO spotrebiteľovi otvárame novú, interaktívnu foto-rubriku pre všetkých milovníkov prírodných záhradZáhrada plná prírody.
 • Potešme sa pohľadmi do prírodných záhrad
 • Zdieľajme radosti a poraďme si... (o príspevkoch bude možnosť diskutovať vo Fóre)
 • Inšpirujme k prírodnému záhradníčeniu aj ďalších...

Vaše fotografie v elektronickom formáte (veľkosť min. 800x600px), posielajte prosím na medalova@biospotrebitel.sk, alebo cez formulár: Záhrada plná prírody.

Nezabudnite uviesť (hlavne platí, ak pošlete klasický E-mail):

 • krátky názov fotografie (max. 7 slov);
 • popisku (min. jedna, max. niekoľko viet) - niečo ako krátky príbeh, v ktorom opíšete, čo je na fotografii, prípadne to môže byť aj otázka, ak potrebujete s niečím poradiť;
 • autora/autorku fotografie (ak nechcete, aby bolo Vaše meno pri fotografii na stránke uvedené, stačí uviesť to do mailu).

Fotografie by mali byť vaše/vašich rodinných príslušníkov, z vašich záhrad/záhrad vašich rodičov a pod.

Prosím neposielajte fotografie na Slovensku nepôvodných drevín, ktoré nepatria do prírodných záhrad (napr. tuje, cyprušteky, buxusy...), ale ani domácich zvieratiek či ľudí :-).

Redakcia si vyhradzuje právo zaslaný príspevok neuverejniť, resp. uverejniť s nejakou úpravou.


Prečo sa zapojiť do Záhrada plná prírody?

Piati najaktívnejší prispievatelia – autori uverejnených fotografií, ale aj diskutujúci vo Fóre – budú na konci októbra odmenení knižnými publikáciami na tému prírodných záhrad.


Neviete ako na to?

Tu je príklad: Náš záhradný priateľ.


Hodnotenie: 65%, 4 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Diskusia: Záhrada plná ...  Pridať názor na článok

  BIO magazín

  Prírodné záhrady, fotoseriál

  Čo sú prírodné záhrady? Aké podmienky spĺňa prírodná záhrada?  Najčítanejšie v rubrike  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií