BIO spotrebiteľ

Tatranský bio zákys

22.09.2014 08:03
Predstavujeme kandidáta na ocenenie Slovenská biopotravina roka 2014.
Tatranský bio Zákys
Tatranský bio Zákys foto: Tatranská mliekareň, a.s.

Chcete, aby bol BIO Zákys Slovenskou biopotravinou roka 2014?

Dajte mu svoj hlas!

Bio zákys má mliečne bielu až krémovú farbu s rovnomernou, primerane hustou konzistenciou. Chuť a vôňa je čistá, mliečne kyslá, bez cudzích príchutí a pachov čo podčiarkuje jeho výnimočný charakter.

Podtatranský región ponúka ideálne podmienky pre chov zdravého dobytka. Čerstvý vzduch, čistá voda a najzelenšia tráva sú benefity, ktoré tento región ponúka. Preto s hrdosťou dávame naším produktom prívlastok BIO - vyprodukované v ekologickom poľnohospodárstve podľa najprísnejších pravidiel a zásad pre biopotraviny z mlieka od certifikovaných ekofariem.

Výrobca:
Tatranská mliekareň, a.s.Nad traťou 26 Kežmarok
Tatranská mliekareň je situovaná v blízkosti najvyššieho pohoria na Slovensku - Vysokých Tatier. Nachádza sa v meste Kežmarok a dodáva svoje mliečne produkty zákazníkom na Slovensku, v Čechách a Maďarsku. Vyrába širokú škálu mliečnych produktov, hlavne syry s bielou plesňou, syry s modrou plesňou, čerstvé mlieka, trvanlivé mlieka, tvarohy, kyslomliečne produkty a ďalšie gastronomické výrobky. Široká škála produktov bola rozšírená o radu bio výrobkov pre uspokojenie rastúcich nárokov našich zákazníkov.

Podiel surovín slov. pôvodu: 99,5 %

Zloženie:Bio zákys plnotučný je tekutý kyslomliečny výrobok, vyrábaný z kravského bio mlieka. Množstvo tuku najmenej 3,5 hmot. %, množstvo sušiny najmenej 11,3 hmot. %.

Dostupnosť: Nadnárodné spoločnosti, domáce siete

Tatranský BIO zákys Tatranská mliekareň TAMI spracovanie mlieka Biopotravina roka 2014 BIO mlieko
Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Buďte prvý(á), kto mu dá hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Súvisiace články


Diskusia: Tatranský bio ...  Pridať názor na článok

  BIO magazín

  Biopotraviny, bioprodukty
  Kvalita biopotravín, veľtrhy, jarmoky, cenové porovnania, kluby biospotrebiteľov...  Najčítanejšie v rubrike  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií