BIO spotrebiteľ

Tatranský bio zákys

22.09.2014 08:03
Predstavujeme kandidáta na ocenenie Slovenská biopotravina roka 2014.
Tatranský bio Zákys
Tatranský bio Zákys foto: Tatranská mliekareň, a.s.

Chcete, aby bol BIO Zákys Slovenskou biopotravinou roka 2014?

Dajte mu svoj hlas!

Bio zákys má mliečne bielu až krémovú farbu s rovnomernou, primerane hustou konzistenciou. Chuť a vôňa je čistá, mliečne kyslá, bez cudzích príchutí a pachov čo podčiarkuje jeho výnimočný charakter.

Podtatranský región ponúka ideálne podmienky pre chov zdravého dobytka. Čerstvý vzduch, čistá voda a najzelenšia tráva sú benefity, ktoré tento región ponúka. Preto s hrdosťou dávame naším produktom prívlastok BIO - vyprodukované v ekologickom poľnohospodárstve podľa najprísnejších pravidiel a zásad pre biopotraviny z mlieka od certifikovaných ekofariem.

Výrobca:
Tatranská mliekareň, a.s.Nad traťou 26 Kežmarok
Tatranská mliekareň je situovaná v blízkosti najvyššieho pohoria na Slovensku - Vysokých Tatier. Nachádza sa v meste Kežmarok a dodáva svoje mliečne produkty zákazníkom na Slovensku, v Čechách a Maďarsku. Vyrába širokú škálu mliečnych produktov, hlavne syry s bielou plesňou, syry s modrou plesňou, čerstvé mlieka, trvanlivé mlieka, tvarohy, kyslomliečne produkty a ďalšie gastronomické výrobky. Široká škála produktov bola rozšírená o radu bio výrobkov pre uspokojenie rastúcich nárokov našich zákazníkov.

Podiel surovín slov. pôvodu: 99,5 %

Zloženie:Bio zákys plnotučný je tekutý kyslomliečny výrobok, vyrábaný z kravského bio mlieka. Množstvo tuku najmenej 3,5 hmot. %, množstvo sušiny najmenej 11,3 hmot. %.

Dostupnosť: Nadnárodné spoločnosti, domáce siete

Tatranský BIO zákys Tatranská mliekareň TAMI spracovanie mlieka Biopotravina roka 2014 BIO mlieko
Hodnotenie: 90%, 2 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Súvisiace články


Diskusia: Tatranský bio ...  Pridať názor na článok

  BIO magazín

  Biopotraviny, bioprodukty
  Kvalita biopotravín, veľtrhy, jarmoky, cenové porovnania, kluby biospotrebiteľov...  Najčítanejšie v rubrike  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií