BIO spotrebiteľ

Zelený jačmeň, plus zľava 10% na ďalší nákup

15.04.2015 14:08
Ak si teraz kúpite Zelený jačmeň GREEN BAY, získate v BIO obchode zľavu 10% na ďalší nákup.
Zelený jačmeň
Zelený jačmeň

BIO-obchod.sk ma teraz (apríl 2015) jednu špeciálnu ponuku:

Ak si kúpite Zelený jačmeň GREEN BAY, získate zľavu 10% na ďalší nákup v BIO obchode. Zľava 10% na ďalší nákup platí do 15. júna 2015.

Táto ponuka platí len do vypredania Zeleného jačmeňa GREEN BAY (max. 20 kusov). Okrem toho môžete získať ešte bonus: Na Zelený jačmeň GREEN BAY platia množstevné zľavy.

Táto ponuka zatiaľ nie je zverejnená na stránke BIO obchodu, ale určite platí. Keď ponuka nebude platiť, tak to na túto stránku doplníme.

Čo je Zelený jačmeň GREEN BAY?

V jarných dňoch intuitívne siahame po prípravkoch, ktoré pomáhajú telu odľahčiť a vrátiť energiu po dlhej zime. Medzi také patrí aj Zelený jačmeň z Nového Zélandu.

Prečo patrí mladý zelený jačmeň medzi tzv. superfoods / superpotraviny? Lebo predstavuje komplexnú zložku potravy a je bohatý na:

 1. beta karotén (vitamín A) ako aj železo, kyselinu listovú, horčík a zinok
 2. chlorofyl, ktorý vďaka silným antibakteriálnym schopnostiam pôsobí ako čistiaci agens a pomáha odstraňovať toxíny z pečene
 3. aminokyseliny (18 druhov, z toho 8 esenciálnych)
 4. antioxidanty
 5. proteíny.

Užívanie zeleného jačmeňa

Začnite s pridaním 1 čajovej lyžičky prášku do jedla alebo nápoja a postupne v priebehu 6 týždňov dávku zvýšte na jednu polievkovú lyžicu na deň. Pokiaľ by sa vyskytli bolesti hlavy alebo iné detoxikačné symptómy, znížte dávkovanie a pite veľa čistej vody.

Najlepšie účinky sa dostavia pri pravidelnom užívaní - aspoň 4 dni v týždni - počas 3-6 mesiacov. Pre zachovanie mikronutričných látok by sa prášok mladého jačmeňa nemal zahrievať nad 40°C.

Aké skúsenosti so Zeleným jačmeňom majú zákazníci?

Zelený jačmeň
Zelený jačmeň GREEN BAY

Objednala som si ho prvýkrát na odporučenie priateľky ale už začínam vidieť aj výsledky takže si ho ešte určite objednám. Eva Rajnohová, 18. 05. 20145 z 5-tich bodov

Zeleny jačmen som si nasadila v ramci chudnutia, pijem ho ráno nalačno, 20 minut pred jedlom. Samotnou zmenou životného štýlu sa cítim výborne, ale moj rannajší napoj beriem ako zdroj vitamínov a mineralov na cely den. Chutí ako tráva, treba si zvyknut. Dobre sa rozpušta. Doporučujem. Bio obchod ma výbornú cenu. 26. 11. 20135 z 5-tich bodov

zelený jačmeň superpotraviny
Hodnotenie: 80%, 3 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Diskusia: Zelený jačmeň, plus zľava 10% na ďalší ...  Pridať názor na článok

  BIO magazín

  BIO magazín
  Magazín BIO spotrebiteľa  Najčítanejšie v rubrike  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií