BIO spotrebiteľ

Podpora z úradu práce pre SHR

10.02.2016 09:08
Nezamestnaní evidovaní na úrade práce môžu žiadať pri vytvorení vlastného pracovného miesta úrad o dotáciu. V jednotlivých okresoch sa líši, ale pohybuje sa od 3000 - 4500eur.

Podmienkou je osamostatnenie sa - SHR, živnosť, vytvorenie malého podnikateľského zámeru - tlačivo nezamestnaný dostane.

Minimálna dĺžka jeho podnikania musí byť od 2 rokov. To závisí od veku nezamestnaného. Sú tam rôzne pravidlá a veľa variant. Podnikanie môže byť aj v poľnohospodárskej oblasti - doteraz to boli len iné oblasti.

Mliečne produkty - Farma pod Melichovou skalou
Mliečne produkty - Farma pod Melichovou skalou foto: archív Vágnerovcov
podpora malých farmárov
Hodnotenie: 65%, 4 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Vidiecka platformaVidiecka platforma je zoskupením občianskych združení a organizácií z celého Slovenska, ktorým záleží na oživení, ozdravení a zatraktívnení poľnoshospodárstva a zároveň na presadzovaní a podpore aktivít vedúcich k trvalo udržateľnému životu na vidieku.

Diskusia: Podpora z úradu práce pre ...    Pridať názor na článok    Najčítanejšie v rubrike    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií