BIO spotrebiteľ

Chrumky BioKids s mrkvou

10.09.2016 07:00
Chrumky BioKids s mrkvou - kandidát na ocenenie Slovenská biopotravina roka 2016.

Detské kukuričné bezlepkové chrumky s mrkvou.

Podiel surovín slov. pôvodu: 95%
Zloženie: kukurica 95% (múka a/alebo krupica), dehydratovaná mrkva 5%
Dostupnosť: špecializované predajne, maloobchodné reťazce

BioKids - chrumky s mrkvou
BioKids - chrumky s mrkvou foto: Ján Cibulka - CIBI

Výrobca - Ján Cibulka - CIBI - Marcelová

Firma CIBI pôsobí v oblasti výroby potravinárskych výrobkov a je jediným výrobcom slaných pochúťok na Slovensku (snackov): amarantové, bezlepkové, bio výrobky – lupienky. Jedinečnosť uvedených výrobkov spočíva v tvare a chuti,kroré sú podobné zemiakovým lupienkom avšak so zníženým obsahom tuku a so zvýšeným obsahom vlákniny s nízkou kalorickou hodnotou. Prioritný výrobný program predstavujú extrudované trojdimenzionálne výrobky so špecifickými vlastnosťami v BIO kvalite. Všetky výrobky sú vyrobené z prírodných surovín, bez chemických prísad a konzervačných látok.

Prečo by mali byť biopotravinou roka 2016?

Chrumky sú určené pre malé deti od ukončeného 6. mesiaca. Tvarom je prispôsobený pre malé ručičky a jednoduché zeleninové príchute sú vhodné ako prvé príkrmy.

Chcete, aby boli Chrumky BioKids s mrkvou biopotravinou roka 2016? Dajte im svoj hlas!

chrumky
Hodnotenie: 80%, 4 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Súvisiace články


Diskusia: Chrumky BioKids ...  Pridať názor na článok

  BIO magazín

  Biopotraviny, bioprodukty
  Kvalita biopotravín, veľtrhy, jarmoky, cenové porovnania, kluby biospotrebiteľov...  Najčítanejšie v rubrike  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií