BIO spotrebiteľ

BIO hotely rozširujú rádius svojej pôsobnosti

02.11.2004 21:03
„Bio-hotely“ - európske združenie ekologicky priateľských hotelov, rozšírilo v októbri 2004 svoje rady. Tentoraz o prvého člena z Baden-Würtemberska: The ROSE bio-hotel v Hayingen-Ehestetten.
Združenie, pôvodne založené v Rakúsku, má 24 kontrolovaných členských hotelov, z toho 14 v Rakúsku, sedem v Nemecku, dva vo Švajčiarsku a jeden v Taliansku.

Prísne pravidla predpisujú variť z biopotravín. Okrem toho, členské hotely dostávajú odporúčania ohľadne používania čistiacich látok, ekologicky priateľského hotelového zariadenia a používanie obnoviteľných zdrojov energie.

Ďalšie informácie o BIO hoteloch.


Hodnotenie: 70%, 2 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Diskusia: BIO hotely rozširujú rádius svojej ...    Pridať názor na článok

    BIO magazín

    Iné    Najčítanejšie v rubrike    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií