BIO spotrebiteľ

Tip na vianočný darček (2)
Pre budúce mamičky s bábätkom

01.12.2004 10:18
Každý člen rodiny si zaslúži vianočný darček. Aj ten najmenší. Vianočný darček si zaslúži dokonca i ten, ktorý sa ešte nenarodil.

Vianočný darček pre bábätká

Pokožka malých detí nie je schopná brániť sa tak vonkajším vplyvom, ako pokožka dospelých. Vášmu dieťatku môže pomôcť kvalitná kojenecká kozmetika z nechtíka. Ono ešte nevie, že je to výborný darček, ale liečivé a hojivé vlastnosti nechtíka sú natoľko výnimočné, že spokojné dieťatko bude darčekom aj pre Vás.

Vianočný darček pre budúce mamičky

Kozmetika pre budúce mamičky
Kozmetika pre budúce mamičky
Máte v okruhu svojich známych a rodiny budúcu mamičku? Skúste jej darovať niektorý zo špeciálnych kozmetických prípravkov pre budúce mamičky. Sú nielen vynikajúce kozmeticky, ale pomôžu k ľahšiemu pôrodu, alebo dojčeniu. Nechtík predstavuje obraz žiariacej rastliny, ktorá kvitne znovu a znovu. Nechtíková kozmetika je vynikajúca aj pre dospelých s citlivou pleťou. Nechajte kvitnúť pokožku svojich najbližších.

O význame dojčenia, výžive a životospráve dieťatka sa mamičky dozvedia veľa zaujímavého v knihe "Prirodzená starostlivosť o Vaše dieťa". A to je ďalší skvelý tip na vianočný darček pre budúce mamičky.


Hodnotenie: 100%, 1 hlas Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Martina LamačkováPredáva a radí ľudom pri nákupe biopotravín v BIO obchode U malého princa v Trenčíne.

Súvisiace články


Diskusia: Tip na vianočný darček ...    Pridať názor na článok

    BIO magazín

    Darčeky    Najčítanejšie v rubrike    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií