BIO spotrebiteľ

Som BIO spotrebiteľ (9)

16.02.2005 10:27
Dnešné otázky trochu meškajú, ale nakoniec uzreli svetlo sveta. Ak sa Vám zdajú ťažké, môžete použiť ŽOLÍKA, ktorý Vám napovie!
4

7. otázka

Koľko druhov biozeleniny pestuje Petr Weidenthaler zo zahradníctva „Luční údolí“?

Ing. Petr Weidenthaler zo zahradníctva „Luční údolí“ vo vVelehrade patrí k najvýznamnejším a najväčším dodávateľom biozeleniny v ČR. Obhospodaruje dva hektáre polí, dva veľké fóliovníky, necelé štyri hektáre lúk a malý ovocný sad.

8. otázka

Koľko ľudí sa za rok na farmách otrávi pesticídmi podľa údajov Svetového centra zdravia vo Švajčiarsku?

Čoraz viac sa v médiách hovorí o pesticídoch a rizikách s nimi spojených. Ohrození sme všetci - avšak ľudia priamo ohrození na živote sú tí, čo s nimi pracujú na farmách.

9. otázka

Kde hľadáte informácie o biopotravinách? (okrem stránky BIO spotrebiteľ)

Kontakt (najlepšie email)

Ďalšie informácie

Pravidlá súťaže Vám povedia ako sa zapojiť do súťaže aj to čo máme prichystané pre 40-tich výhercov!


Odpovede na tieto otázky posielajte najneskôr do nedele 20.02.2005. Do žrebovania budú zaradení len tí, ktorí odpovedia správne na prvé dve otázky a odpovedia aj na tretiu otázku!
Odpovede na prvé dve otázky nájtete na stránkach BIO spotrebiteľ.

Do políčka kontakt počas celého súťažného kola uvádzajte stále rovnaký kontakt!


Ochrana súkromia - Vaše osobné údaje nebudú poskytnuté tretej strane, neslúžia na žiadne komerčné aktivity. Budú použité len pre potreby vyhodnotenia tejto súťaže a na kontaktovanie výhercov.


Hodnotenie: 90%, 2 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Súvisiace články


Diskusia: Som BIO spotrebiteľ ...    Pridať názor na článok    Najčítanejšie v rubrike    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií