BIO spotrebiteľ

Som BIO spotrebiteľ (10)

17.02.2005 00:50

10. otázka

Kto zorganizoval toto podujatie: Menej mäsa, viac zdravia?

Na Námestí SNP v Bratislave bolo 1. júla 2004 rušno. Trojmetrové kurča Bob lákalo okoloidúcich do infostánkov pri príležitosti zahájenia kampane "Menej mäsa, viac zdravia".

11. otázka

Lienka sedembodkovaná je veľký pomocník ekologických pestovateľov, pretože si veľmi rada pochutná na voškách. Koľko ich dokáže skonzumovať za deň?

12. otázka

Uvarili ste si už niejaké jedlo z receptov na stránkach BIO spotrebiteľ? Ake?

Kontakt (najlepšie email)

Ďalšie informácie

Pravidlá súťaže Vám povedia ako sa zapojiť do súťaže aj to čo máme prichystané pre 40-tich výhercov!


Odpovede na tieto otázky posielajte najneskôr do nedele 20.02.2005. Do žrebovania budú zaradení len tí, ktorí odpovedia správne na prvé dve otázky a odpovedia aj na tretiu otázku!
Odpovede na prvé dve otázky nájtete na stránkach BIO spotrebiteľ.

Do políčka kontakt počas celého súťažného kola uvádzajte stále rovnaký kontakt!


Ochrana súkromia - Vaše osobné údaje nebudú poskytnuté tretej strane, neslúžia na žiadne komerčné aktivity. Budú použité len pre potreby vyhodnotenia tejto súťaže a na kontaktovanie výhercov.


Hodnotenie: 70%, 2 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Súvisiace články


Diskusia: Som BIO spotrebiteľ ...    Pridať názor na článok    Najčítanejšie v rubrike    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií