BIO spotrebiteľ

Som BIO spotrebiteľ (15)

24.02.2005 00:00
Verím, že aj dnes si nájdete čas odpovedať na 3 súťažné otázky. Tí, ktorí ste sa zatiaľ nezapojili do súťaže, môžete odpovedať na všetky otázky, pretože niektoré ceny neboli udelené. Mená všetkých výhercov uverejníme v priebehu nasledujúceho týždňa. Ale teraz už dnešné otázky:

10. otázka

Kto je autorom fotografie: „Welfare v praxi“?

11. otázka

Kto je autorom článku o konferencii PAN (Pesticides Action Network)?

12. otázka

Ako hodnotíte dnešný článok: „Pohánkové kroketky - fašírky“? Mali by sme pokračovať v takýchto článkoch?

Kontakt (najlepšie email)

Ďalšie informácie

Pravidlá súťaže Vám povedia ako sa zapojiť do súťaže aj to čo máme prichystané pre 40-tich výhercov!


Odpovede na tieto otázky posielajte najneskôr do nedele 27.02.2005. Do žrebovania budú zaradení len tí, ktorí odpovedia správne na prvé dve otázky a odpovedia aj na tretiu otázku!
Odpovede na prvé dve otázky nájtete na stránkach BIO spotrebiteľ.

Do políčka kontakt počas celého súťažného kola uvádzajte stále rovnaký kontakt!


Ochrana súkromia - Vaše osobné údaje nebudú poskytnuté tretej strane, neslúžia na žiadne komerčné aktivity. Budú použité len pre potreby vyhodnotenia tejto súťaže a na kontaktovanie výhercov.


Hodnotenie: 100%, 1 hlas Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Súvisiace články


Diskusia: Som BIO spotrebiteľ ...    Pridať názor na článok    Najčítanejšie v rubrike    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií