BIO spotrebiteľ

Som BIO spotrebiteľ (16)

25.02.2005 09:37
A máme tu posledné 3 súťažné otázky. Pre tých, ktorí sa do súťaže ešte nezapojili: Môžete odpovedať na všetky doterajšie otázky(aj tie z mnulých kôl), pretože nie všetky ceny boli udelené. Súťažiacich nie je veľa - šanca, že niečo vyhráte je naozaj veľká! Ale teraz už otázky

13. otázka

Ako sa volá majteľka: „Najlepšej biopredajne roku 2004“ v Čechách?

Šarmantná mladá dáma, ktorej meno sa spája s projektom ALBIO centrum v Prahe: 3 obchody, jediná BIO reštaurácia a jediná BIO pekáreň v ČR, informačné centrum a prednášková sála. Ako študentku ju večne trápili kašeľ, angíny a zápaly nosových dutín. Dnes je zdravá ako ryba a k spokojnosti má o dôvod viac – predajňa ALBIO, ktorú pred vyše rokom otvorili s manželom v  Truhlářskej ulici, získala ocenenie „Najlepšia biopredajňa roku 2004“. Ešte prezradíme, že prvým menom sa volá Hana.

14. otázka

Ake ďalšie stránky podobného zamerania ako BIO spotrebiteľ navštevujete?

15. otázka

Ako hodnotíte stránky BIO obchod po technickej stránke?
Vzhľad, orientácia, funkcie a možnosti....Čo sa Vám nepáči a chcelo by to zlepšiť?


Verím, že Vám táto "reklama" nebude prekážať, resp. že to dokážete pre tentokrát ustáť.
Kontakt (najlepšie email)

Poďakovanie

Tým, ktorí ste sa do súťaže zapojili, chcem úprimne poďakovať. Poslali ste nám veľa podnetov a síl do ďalšej práce! Odmenou Vám budú (pre tých čo vylosujeme) dúfam, že pekne výhry! Držím Vám palce pri žrebovaní!

Ďalšie informácie

Pravidlá súťaže Vám povedia ako sa zapojiť do súťaže aj to čo máme prichystané pre 40-tich výhercov!


Odpovede na tieto otázky posielajte najneskôr do nedele 27.02.2005. Do žrebovania budú zaradení len tí, ktorí odpovedia správne na prvé dve otázky a odpovedia aj na tretiu otázku!
Odpovede na prvé dve otázky nájtete na stránkach BIO spotrebiteľ.

Do políčka kontakt počas celého súťažného kola uvádzajte stále rovnaký kontakt!


Ochrana súkromia - Vaše osobné údaje nebudú poskytnuté tretej strane, neslúžia na žiadne komerčné aktivity. Budú použité len pre potreby vyhodnotenia tejto súťaže a na kontaktovanie výhercov.


Hodnotenie: 100%, 1 hlas Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Súvisiace články


Diskusia: Som BIO spotrebiteľ ...    Pridať názor na článok    Najčítanejšie v rubrike    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií