BIO spotrebiteľ

Eko-poradňa Zelená skrinka

17.06.2005 07:51
Na Slovensku pribudla ďalšia eko-poradňa s názvom Zelená skrinka. Funguje pod hlavičkou občianskeho združenia Slatinka.
Cieľom eko-poradne je poskytovať rady o životnom prostredí pre obyvateľov Zvolena, Banskej Bystrice a okolia, sprístupniť databázu dôležitých rozhodnutí a poradiť, ako je možné a účinné zapojiť sa do rozhodovania o životnom prostredí.

K dispozícii je aj knižnica s publikáciami o životnom prostredí a envi-videotéka.

Záujemcovia o informácie a rady sa môžu na Združenie Slatinka obrátiť osobne každý štvrtok od 9. do 17. hodiny na ulici Belu IV č. 6 vo Zvolene, poštou na adresu:

Belu IV. č. 6, 960 01 Zvolen,
telefonicky na čísle 0915 811195
alebo e-mailom na slatinka@changenet.sk.

Odpovede na najčastejšie otázky o životnom prostredí, vrátane kontaktov na úrady, či zaujímavé zdroje informácií o životnom prostredí, sa nachádzajú aj na webovej stránke združenia Slatinka.

Celý článok: Zvolenská eko-poradňa. Ekoporadňa Živica

Hodnotenie: 90%, 2 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Diskusia: Eko-poradňa Zelená ...    Pridať názor na článok

    BIO magazín

    Iné    Najčítanejšie v rubrike    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií