BIO spotrebiteľ

Sieť ekoporadní na Slovensku

29.06.2005 06:18 Zdroj: www.ekoporadna.sk
28.6.2005 sa zástupcovia slovenských mimovládnych organizácií, ktoré pôsobia v oblasti ekoporadenstva, dohodli na vzniku neformálnej siete slovenských ekoporadní. Stalo sa tak na workshope "Eko Info Run", ktoré zorganizovalo CEEV Živica.
Záujem o účasť v sieti zatiaľ prejavili organizácie Združenie Slatinka, OZ Sosna, Centrum environmentálnych aktivít, CEEV Živica Zvolen, Ekoporadňa Studnička a Ekoporadňa Živica.

Cieľom vzniku tejto siete je vzájomná výmena environmentálnych informácií, publikácií a spoločné osvetové akcie pre verejnosť, čo pomôže zvýšiť kvalitu podávaných informácií a tiež upevniť vzájomnú spoluprácu medzi slovenskými ekoporadňami. Sieť bude aktívne fungovať prostredníctvom e-mailovej konferencie.

Viac informácií a kontakt na Ekoporadňu Živica nájdete v článku Stretnutie slovenských ekoporadcov a ekoporadkýň v Bratislave. (ekoporadna.sk)

Hodnotenie: 80%, 1 hlas Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Diskusia: Sieť ekoporadní na ...    Pridať názor na článok

    BIO magazín

    Iné    Najčítanejšie v rubrike    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií