BIO spotrebiteľ

Ekotábor - Odorica 2005

05.08.2005 07:32
Každé leto sa organizujú rôzne tábory. Jeden taký EKO tábor začne už na budúcu nedeľu v Odorici. Ak nemáte od 14. do 21. augusta žiaden program, máme pre Vás tip ako stráviť dovolenku, či prázdniny.

Začalo to tým, že pani Zuzana Homolová, majiteľka ekofarmy, bola na ranči Transhylwahnja a celkom ju to oslovilo. Rozhodla sa, že zorganizuje prvý EKO tábor aj na Odorici pri Levoči.

Ale už k samotnému programu. Príchod na farmu je v nedeľu 14. augusta.

V pondelok je v pláne prehliadka farmy, prednáška o ekologickom poľnohospodárstve. Ak máte zaujem môžete si na farma aj potrénovať svaly a popracovať. Večer nebude chýbyť posedenie pri ohne.

Utorok bude patriť celodennému výletu na Spišský hrad. Večer opäť debate, tentoraz na tému GMO potravín.

V ďalších dňoch sa môžete tešiť na prednášku o liečivých rastlinách, zdraví, fitoterapii výlet na remeselnícky trh do Levoče, atd... Celý program nájdete v pozvánkach na akcie.

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom e-mailu afra@eafra.sk, alebo faxom na číslo 053/4699862. V prípade akýchkoľvek otázok či nejasností môžete kontaktovať priamo pani Homolovú na telefónnom čísle: 053/4511 862, resp. mobil:0905/580 141.


Hodnotenie: 100%, 1 hlas Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Daniela DivílkováOd roku 2002 dobrovoľne a s radosťou pracuje pre Centrum environmentálnych aktivít v Trenčíne.

Súvisiace články


Diskusia: Ekotábor - Odorica ...  Pridať názor na článok

  BIO magazín

  Podujatia
  popis  Najčítanejšie v rubrike  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií