BIO spotrebiteľ

Víťazné tipy

01.03.2006 08:36
Stránka BIO spotrebiteľ zaznamenala 27.02.2006 okrúhle jubileum vo svojej krátkej histórii (od júna 2004) - 200 000 návštevníkov. Ako ste tipovali v našej súťaži?
Kým prvá stotisícka vyzerala skoro ako nedostižný končiar, na druhú stotisícku sme sa vyšplhali "len" za 6 mesiacov. Trošku sme sa síce zadýchali, ale keď kráčate po zaujímavej ceste, vôbec to nevadí:-)

Takže kedy presne naskočilo na počítadle číslo 200 000? Bolo to 27. februára o 19:24:49.

Víťazné tipy:

 • 1. miesto: 27.2.2006 o 16:35
 • 2. miesto: 28.2.2006 o 17:00
 • 3. miesto: 3.3.2006 o 15:00


Víťazom blahoželáme a posielame sľúbené ceny. Ak budú súhlasiť, zverejníme aj ich mená a názor na stránku BIO spotrebiteľ.

Hodnotenie: 100%, 2 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Diskusia: Víťazné ...

  gratulácia

  Gratulujem vsetkym tvorcom perfektnej stranky a tesim sa na vsetko nove, co sa tu objavi. Ste jedinecni a tvorivi, takze len tak dalej. Prajem tiez, aby na stranke bolo stale viac konkternych slovenskych biopestovatelov a biospotrebitelov, ktori budu veci, o ktorych sa na www casto iba diskutuje v praktickom zivote aj zit. Tuto sobotu som stravil na ekologickej farme Masekov mlyn na kurze kosikarstva, kde sme tiez vela rozpravali. Okrem toho sa nam ale v priebehu dna podarilo za pomoci majstra kosikara pana Bafrnca a zazemia farmy, ktore okrem pana Demesa tvoria uz stabilne Trubiniovci, pani Lackovicova a ini, vytvorit priatelsku "bioatmosferu" a zopar funkcnych, originalnych aj ked nie uplne perfektnych vrbovych "biokosikov" z "bioprutia" narezaneho v prutniku, ktory rastie priamo na farme pri rieke Zitava a ktory sme zacali vysadzat minuly rok pri prvom takomto kurze. Pozdravujem este raz vsetkych priatelov z CEA a tvorcov stranky a prajem vela radosti z dalsej prace.
  Rado Makan.
  Rado Makáň   Reagovať
   
  0
   
  0Pridať názor na článok

BIO magazín

Ostatné súťažeNajčítanejšie v rubrikeTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií