BIO spotrebiteľ

Jarné očistné kúry
s jarnými bylinami

10.03.2006 12:04
Ide jar, tak treba odľahčiť organizmus od ťažkých jedál a dostať do tela čo najviac vitamínov a chlorofylu.

Na očistenie oraganizmu vám pomôžu jarné očistné kúry s jarnými bylinami.

Vyskúšajte:


Očistné kúry sú jednoduchý spôsob, ako účinne regenerovať organizmus. Detoxikácia organizmu sa nezaobíde bez očisty hrubého čreva, prečistenia obličiek a močových ciest. Viac podrobností a iný pohľad na jarné očistné kúry priášajú články od p. Tótha:


Hodnotenie: 100%, 2 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Bc. Mária Kleňovápôvodne učiteľka, posledných 15 rokov sa venuje výžive. Autorka 2 kníh: Čítanie o korení a Pestovanie a praktické využitie menej známych druhov zeleniny.

Súvisiace články


Diskusia: Jarné očistné ...

  jarná kúra

  Dorbý deň, je koniec marca. Myslíte si, že ešte môžem začať s jarnou kúrou?
  wanda   Reagovať
   
  0
   
  0

  wanda - odpoveď

  Očistné, detoxikačné kúry môžete robiť kedykoľvek. Na jar sa však využívajú prvé jarné byliny, ktoré dodajú organizmu aj vitamíny a minerálne látky, ktoré v zime dostával v obmedzenom množstve. Tento rok prichádza jar oneskorene, preto zatiaľ nie je dostatok bylín. Takže: nikdy nie je neskoro...
    Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: Jarné očistné kúry

  Pani Kleňová prináša mnoho zaujímavých návrhov na detoxikáciu organizmu. Dovolím si vás upozorniť na zaujímavé prednášky autorky publikácie Detoxikácia organizmu prof. RNDr. Kataríny Horákovej, DrSc., ktoré ponúka každý druhý týždeň na stránke http://www.miccam.com. Práve jej prednáška plánovaná na 9. februára 2011 o 18:00 h tu http://bit.ly/eRk6Do je venovaná jarným detoxikačným kúram a výživovým doplnkom. Aby ste prednášku mohli vidieť, musíte sa zaregistrovať a potrebujete mať videokameru. Po skončení prednášky pani profesorka bude odpovedať na všetky vaše otázky, ktoré sa týkajú tejto témy. Ak si dáte na http://www.youtube.com vyhľadávať meno autorky, nájdete hneď niekoľko príspevkov, ktoré boli odvysielané už na stránke http://www.miccam.com. Z publikácie Katarína Horáková: Detoxikácia organizmu sa dodnes predalo vyše 30 000 výtlačkov v slovenskom jazyku, hniha vyšla aj v češtine a maďarčine v náklade vyše 50 000 výtlačkov.
  Boris   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: Re: Jarné očistné kúry

  Co je cielom tohto prispevku?
  Pavol Fábry   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: Jarné očistné kúry

  ja by som odporucila pestrec,ktory som aj vyskusala - (reklama bola zmazana)
  ester   Reagovať
   
  0
   
  0Pridať názor na článok

BIO magazín

Recepty, zdravá výživa
Receptár je o tom, ako dobre jesť, veľa neminúť a čo najmenej variť.Najčítanejšie v rubrikeTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií