BIO spotrebiteľ

Kozí farma Březí

20.03.2006 07:55
Kozí farma Březí je rodinná ekologická farma zameraná na výrobu kozích syrov v stredných Čechách. Prečo som si ju zobral na "mušku"?
Ak čakáte, že Vám teraz budem písať "niečo" o kozej farme Březí, tak vás trošku sklamem. Ale nie tak celkom, pretože tieto informácie si môžete prečítať na ich novej web stránke.

Stránka Kozí farma Březí je jednoduchá a napriek tomu poskytuje všetky základné informácie pre návštevníka.

Spotrebiteľ by možno uvítal aj nejaký ten recept, predstavenie ľudí a aj samotných kozičiek z farmy. Verím, že majitelia kozy neberú len "na kusy", ale majú aj svoje mená.

Aký je váš názor?

Autorom, podľa mňa jednoduchej a účelnej web stránky je Jan Hutař. Ak stránku chcete pochváliť, alebo naopak skritizovať môžete prispieť do odbornej diskusie (interval.cz).

Aké informácie čakáte od web stránky ekofariem vy, naši čitatelia? Pýtam sa skôr na obsah ako na formu. Vopred vám ďakujem za vaše názory pod článkom!

Hodnotenie: 80%, 3 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Pavol FábryVenuje sa programovaniu a tvorbe web stránok.
Články na stránkach BIO spotrebiteľ sú len malým spestrením jeho práce.

Diskusia: Kozí farma ...

  dôvod

  Mne osobne chýba po obsahovej stránke uvedenie nejakého dôvodu, pre ktorý by som mala navštíviť práve ekofarmu. Ak si mám vziať z práce dovolenku a ísť ju stráviť niekde na vidiek, očakávala by som nejaké lákadlo.
  Napríklad u kozej farmy: z tej stránky ma to ničím nezaujalo, syr si môžem kúpiť aj na salaši, ktorý mám kúsok za domom. Síce ovčí, ale to už je skôr detail. Kozu si môžem pozrieť na obrázku.
  Zaujímavý by bol možno netradičný kontakt s týmito zvieratkami. Nejakou zábavnou formou ich spoznávať a zapájať ich okrem hospodárskeho účelu aj do turistických aktivít.
  A z informácií, ktoré som našla vlastne takmer nič nie je zrejmé. Alebo vychádzajú z toho, že vidieť kozu je už nejaký trhák a preto sa oplatí cestovať toľko kilometrov?
  paprčnica   Reagovať
   
  0
   
  0

  BIO?

  Můžete nám vysvětlit, co znamená BIO? WEBová stránka může mluvit o ledasčem... vysoká kvalita produktu, certifikáty, ocenění.... Možná by na stránce mohla být i diskuze k produktům a také chování firmy i ve vztahu k životnímu prostředí. Není potřeba uvádět kam směřuji, snad možná "není všechno zlato co se třpytí"
  Březák   Reagovať
   
  0
   
  0Pridať názor na článok

BIO magazín

RôzneNajčítanejšie v rubrikeTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií