BIO spotrebiteľ

Hľadáte biopotraviny?
Čo tak výstava: Zdravý životný štýl

04.04.2006 09:09
Hľadáte biopotraviny? Zväz Ekotrend, Centrum environmentálnych aktivít a BIO obchod "U malého princa" Trenčín Vás srdečne pozývajú do svojich stánkov na výstavu Zdravý životný štýl, ktorá sa uskutoční na trenčianskom výstavisku 5.-8.4.2006.
CEA a BIO obchod "U malého princa" v Trenčíne pre návštevníkov výstavy pripravili:
  • výstavu "Sú také, ako majú byť" alebo Desať dôvodov, prečo biopotraviny
  • prezentáciu produktov ekologického poľnohospodárstva a tradičných remeselných výrobkov pod značkou "Tradice Bílých Karpat" (rôzne druhy BIO ovocných muštov, čajov, ošatky, papuče...)
  • ponuku biopotravín, ktoré sú vzácne na slovenskom trhu (zeleninový krém, kečup, rajčinový pretlak, lečo, kakao, káva, čokoláda, korenie, víno, čaj, sušené ovocie, oriešky, ovocné tyčinky, zeleninový bujón, melasa, trstinový cukor, arašídové maslo, čokoládové, nugátové a karobové nátierky, panenské oleje, obilné mlieka, džemy)
  • sadu ekologických čistiacich prostriedkov pre domácnosť
  • výrobky z recyklovaného papiera
  • kuchárske knihy (BIO a iné)

Pre spotrebiteľov aj obchodníkov

Návštevníci v našom stánku nájdu ochutnávku špaldového chleba a strukovinových nátierok a výrobkov z tofu.

Pre obchodníkov o rozšírenie sortimentu v predajniach zdravej výživy sme pripravili veľkoobchodný cenník vyššie uvedených výrobkov.

Nájdete nás v stánku č. 43 - srdečne Vás pozývame!

Hodnotenie: 40%, 1 hlas Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Richard MedalVyštudoval učiteľstvo Biológie – Chémie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Prahe. Od skončenia školy sa zaoberá environmentálnou výchovou – ako pedagóg v škole, mimo školy, cez prázdniny, s deťmi, mládežou, učiteľmi...

Súvisiace články


Diskusia: Hľadáte ...  Pridať názor na článok

  BIO magazín

  Podujatia
  popis  Najčítanejšie v rubrike  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií