BIO spotrebiteľ

Atopicky ekzem

1. atopicky ekzem
    Dobry den.Moj 5-mesacny syn ma uz asi dva mesiace atopicky ekzem na lickach a cele.Vyskusali sme Lipobase krem,Holtov krem, Menalind krem,Biodermu atoderm.Po menalinde mu to trochu ustupi,ale za par dni sa to vrati na povodne miesto.Ma licko cervene a skrabe si ho.Kozna nam neporadila iba mu dala na zmiernenie svrbenia Fenistil. Ale stale nic nove aj tak si to skrabe.Prosim Vas ak mi viete s niecim poradit budem velmi rad.Vopred Dakujem!

Reagovať

2. Re: atopicky ekzem

Jednoznačne krém Neurosan.
    pavol   Reagovať

0

0

Re: atopicky ekzem

Máš pravdu, aj náš malý to mal a Neurosan mu zabral asi tak za 10 dní.
    juraj   Reagovať

0

0

A kde sa da zohnat ten Neurosan?
    karči   Reagovať

0

0

Skús sa spýtať na tejto adrese: e-apotheke@arcor.de
    Je to nemecká internetová lekáreň, ktorá má pobočku aj na Slovensku, teda môžeš písať aj po slovensky, mne to zaslali domov dokonca bez poštovného.
    karol   Reagovať

0

0

Neurosan majú v novom obchode www.jvnatur.sk
    juraj   Reagovať

0

0

Kamarátkyn syn mal takýto ekzém a ona to riešila aj vnútorne aj potierala miesta gelovou mastičkou. Výrobky sú prírodné, čisté, ale nemôžem o nich hovoriť, aby to nebola reklama. Ak by bol záujem, napíšem na mail.
    kika   Reagovať

0

0

Dakujem za tip, napisala a objednala som si uz tento krem, presne ako ste napisali - da sa aj slovensky.
    Dufam ze zaberie, moja mamka uz dlhsie uziva hormonalne maste, no snad jej to viac pomoze.
    Lucia   Reagovať

0

0

Mimochodom este citujem cast mailu, ktory mi poslali z e-apotheke:

Krem Neurosan je v sucasnosti skutocne najucinnejsi prirodny produkt proti psoriaze. Mozet si ho kupit 3 sposobmi:
    1. V Bratislave v Lekarni na Dostojevskeho rade (budova poistovne Allianz).
    2. Cez internet na stranke www.jvnatur.sk
    3. Objednavkou na tejto web stranke (e-apotheke)

Blizsie informacie o kreme najdete na stranke vyrobcu www.espara.at

Ceny su pri kazdom zo sposobov rozne. V pripade objednavky cez nasu mailovu adresu (e-apotheke) je cena 439 Sk. Postovne v tomto pripade neuctujeme. Zasielame na dobierku.
    Lucia   Reagovať

0

0

Neviem, či to môžem takto otvorene napísať, lebo sa jedná o hormonálnu mastičku zvanú Flucinar. Dá sa zohnať v lekárni. Je len na lekársky predpis a lekári ju nechcú predpisovať, iba v krajnej núdzi, keď už nevedia, čo by zabralo. Zatiaľ som sa v mojom živote stretla len 1x, že túto masť predpísala lekárka pri tomto ekzéme. Hovorím z vlastnej skúsenosti. Moje dievčatko malo 1,5 mesiaca, keď sa jej na líčkach vyhodili červené pupáčiky, z ktorých za niekoľko dní boli červené, svrbiace fliačiky, ktoré sa nakoniec zliali do jedného červeného mora. Obe líčka mala pritom aj napuchnuté. Spozorovala som aj vo vláskoch, že mala detské chrasty, tiež zliaté dohromady, takže to tvorilo akúsi škralupu. Stále plakala, ručičkami sa snažila škrabať sa. Lekárka jej predpisovala stále nejaké zarábané maste, ktoré páchli, ale to nič, keby pomáhali. S bolesťou v srdci som sa na ňu dívala a plakala s ňou, lebo som nemohla prekonať, že jej nedokážem ani ja ani lekár pomôcť. Raz prišla moja suseda, ktorá vedela o mojom probléme a priniesla nejakú masť v šedej tube. Už tam skoro nič nebolo. Silou vytlačila poslednú štipku masti a ponatierala ju jemnulinko po všetkých boľavých miestach. Ešte v ten deň jej tvárička odpuchla a dieťatko sa mi ukľudnilo, začervenanie líčok dostávalo normálnu farbu. Potrela som ju asi trikrát z rozstrihnutej tuby. Dnes ma 27 rokov a nikdy viac sa jej doteraz ekzém neobjavil. Lekárke som to nepovedala, ale zaujímala by ma jej odpoveď, či také minimálne množstvo tejto masti môže uškodiť.
    Megy   Reagovať

0

0

Toto znie ako dobrý PR článok... ale môže byť, nehádam sa. Ale masti s obsahom hormónov sú dobré svinstvá, takže s nimi veľmi opatrne a ak už neexistuje iná alternatíva.
    peter   Reagovať

0

0

Nie je to len o dobrých krémoch, musíte mať aj kvalitné veci na umývanie, mydlá, šampóny,sprchovacie gély. Odporúčam jednoznačne nemecký Wofacutan.
    juro   Reagovať

0

0

som detský leár a viem vám pomocť
    drmaja   Reagovať

0

0

leár alebo lekár alebo nebodaj lekárka? A keď sa už smiem spýtať kožná alebo ľudová?
    juro   Reagovať

0

0

Dobrý den. Mam 23 rokov a mam atopický egzem na rukach. Moja kožná lekarka a jej rady mi nepomáhaju.Ešte som tehotná.Mam iba miešane maste a žiadne vyšetrenie,neviem čo možem a čo nie? Prosim vas o radu.
    Veronika Fiamčiková   Reagovať

0

0

Re: Re: atopicky ekzem

aj aj mam 23 a problem co je atopicky ekzem!aj aj som tehotna a nevie mi pomoct moja lekarka,uz som lezala aj v nemocnici a na par dni to bolo super ale ako nahle ma pustila domcu tak som zase tam ako som bola! pocula som ze ak porodim tak je mozne ze ten ekzem zmizne!co nam uz len ostava!:)cakat ci to bude fajn!keby ste nasla nieco co by vam pomahalo aspon trochu tak mi prosim napiste budem vam velmi vdacna!
    anna uchalova   Reagovať

0

0

Dobry den,

odporucam nechat si vytestovat potrevinove alergeny metodou EAV - elektroakupunktura podla Volla pristrojom Salvia - www.joalis.sk, studiozdravia.info. Vylucte z jedalnicka mlieko a mliecne vyrobky a obmedzte konzumaciu cukru v akejkolvek podobe. Vas problem ma vnutornu pricinu, takze akakolvek mast len zmiernuje symptomy ale pricinu neriesi. Odporucam cielenu detoxikaciu unikatnymi preparatmi MUDr. Jonasa Joalis (joalis.sk).
    Alsuna   Reagovať

0

0

ak si mala ekzem pred otehotnením moze byť príčin viac, ak sa ekzem objavil počas tehotenstva može byt prícinou prave ono a liečiť by ho nebolo múdre
    ekzemex   Reagovať

0

0

Juro nerýp do každého, kto niečo napíše. Ak vieš pomôcť, reaguj a píš a keď chceš rýpať nájdi si hlinu. A okrem toho, nie je jedno či ľudová alebo klasická? Si nejaký zaujatý voči ľudovému liečiteľstvu. Je zaujímavé, že moja starká má pomaly 91 a lieči sa len bylinkami. Tak prepáč, aj toto by si možno spochybnil?
    mima   Reagovať

0

0

Rada vám pomôžem, skúsim osloviť pani ktorá ma zbavila atop. ekzému, ktorý ma trápil viac ako tri roky. Veď uvidíme za opýtanie nič nedáme a možno pomôže aj vášmu malému. Lenka
    Lenka Medeková   Reagovať

0

0

Ako sa ti podarilo zbaviť atop. ekzému. Ja už som z neho úplne zú***oradíš mi niečo? Ďakujem
    Rony
    rony   Reagovať

0

0

Ako sa ti podarilo zbaviť atop. ekzému. Ja už som z neho úplne zú***oradíš mi niečo? Ďakujem
    Rony
    rony   Reagovať

0

0

Je syn kojený? Dávate mu už príkrmy a od kedy? Ako mu chutí papať? Bolieva ho bruško? Ako často kaká? Koža je obrazom našeho vnútra, treba to vidieť komplexne. Mám tri deti a s týmto problémom mám skúsenosť. Lucia
    Lucia   Reagovať

0

0

Dobry den. Takisto trpim od narodenia atopickym ekzemom. Davat dietatu na atopicky ekzem fenistil je naozaj nezmysel :) Vedela by som Vam o tomto probleme hovorit velmi vela, avsak pred niekolkymi dnami som objavila skvelu stranku, ktoru pise jeden Slovak (po anglicky, ale da sa to jednoducho prelozit v translatore), na ktorej popisuje jeho zivotnu cestu s ekzemom. Tiez ho mal od narodenia a skusal milion lieceni, takze na tejto stranke popisuje vsetky jeho skusenosti s kremami, ako to liecit a ako sa starat o pokozku. Urcite si tento blog pozrite, pomoze vam ci uz teraz alebo v buducnosti. k si date do googlu: my atopic eczema , najde vam tento blog ...prajem vela stastia :)
    lucia   Reagovať

0

0

Zdravim,mohli by ste mi prosim poslat konkretny link na blog ktory spominate,dakujem
    Lubos   Reagovať

0

0

atopicky ekzem

Mam aj atopický ekzém a pomáha mi tepezcohuite pomada z Mexika. kúpila som si na sk.tepezcohuite.cz. Snáď vám tiež pomôže. Môžem odporučiť.
    Katarina   Reagovať

0

0

Velmi odporucam produkty z radu p*********.Mojej sestre velmi pomohol a ja aj ked uzivam len velmi kratko tak krem aj vyzivove doplnky odporucam
    Varejkova   Reagovať

0

0

Viem ze sa o tychto produktoch pise v nie jednej diskusii a ze ich bude vela, ale aj ja sa pripojim a velmi odporucam pozriet stranky p*********u. Nie jednomu cloveku velmi pomohol a mohol by pomoct aj vam.
    Terka   Reagovať

0

0

Mojmu synovi velmi pomohol krem p********* :) krasne mu premastuje suche miesta na pokozke, je naozaj vyborny:)
    Kameron   Reagovať

0

0

Dobry den,
    moj maly brat mal tiez ekzem od 4 mesiacov a nahodou som na internete nasla stranku www.happyskin.sk a padol mi do oka ich balík ZERO ekzém maju zvlast aj na telo aj na tvar . Mozem povedat ze je to super vec hned som mu balicek objednala (to na telo). Bolo v tom mydielko(Tekuté zlato) telove mlieko (Easy Milk) a krem na ruky(Heléne). Kupali sme ho s tym mydlom a natierali ho s telovym mliekom kludne mozte to telove mlieko davat aj na tvar a pouzivali sme asi mesiac ekzem sa zmiernil a potom po 2-3 mesiacoch ekzem uplne zmizol a odvtedy sme bez ekzemu. Ja vam odporucam vyskusat tento balik alebo iba samotne telove mlieko naozajj to spravi zazrak. Telove mlieko samotne ani neni drahy stoji okolo 9-10 eur a naozaj pomaha. Z mydiel su vhodne na ekzemy Hébé a Tekuté zlato.
    Kristina Szabova   Reagovať

0

0

ahojte , rada by som sa podelila so skúsenosťou s používaním masti na ekzémy, ktorú som skúsila a kúpila na nete ale da sa i v lekárni. ma vynimočné zloženie, obsahuje saponiny z rastliny Yacca a veľmi pomohlo nám , synovi na ekzémy, či suché miesta, akné apd. ozaj široké využitie vhodné i pre deti a i na bežné použitie ako krém denny či nočný i ked je mastnejši ale super účinok. vola sa Golden ointment
    Gabika   Reagovať

1

0

Re: atopicky ekzem (nové)

mne pomohlo p********* telové mlieko a vylúčenie citrusov a čokolády z jedálnička
    Evka   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií