BIO spotrebiteľ

Bio zelenina- Agro Gajary-negativna skusenost

1. Bio zelenina- Agro Gajary-negativna skusenost
    Neda mi sa s vami nepodelit s mojou skusenostou s nakupom bio zeleniny v Agro Gajary,kam sme sa vybrali po tretikrat na nakup biozeleniny.Po prvy raz sme boli velmi spokojni a preto sme nevahali aj dalsi rok sa do Gajar vybrat. I napriek sklamaniu,ked sme az doma zistili,ze cely nakup mrkvy (40 kg), poputuje z dovodu plesne do kosa,nas neodradilo sa opat do Gajar vybrat. Tesili sme sa na skvele zemiaky do vianocneho salata a dalsiu zeleninu pre deti. Urobili sme dost velky nakup,brali sme aj zeleninu pre rodinu.Vzali sme aj mrkvu,ktoru sme dokladne skontrolovali a vsetko sa nam zdalo byt ok. Az doma sme zistili pri vareni,ze kazda druha cibula po prekrojeni je hnila a zemiaky boli zmrznute,ktore po uvareni boli hnusne nasladle a vodnate a cvikla bola zvraskavena a makka. To je moja skusenost,je mi to dost luto,lebo viem,ze v u nas je stale velky nedostatok bio zeleniny a nemame taku moznost si jednoducho povedat,ze na rok,ked si nevedia vazit zakaznika,pojdem inde.

Reagovať

2. Re: Bio zelenina- Agro Gajary-negativna skusenost

Bohuzial musim potvrdit to, co napisala Zuzana. Tiez som mal uz viac krat negativnu skusenost a asi sa zase vratim ku konvencnym produktom. Nie som zase taky bohaty, aby som si mohol kupovat drahe a nekvalitne veci :-(. Je to ale na skodu celeho slovenskeho bio, ze taketo nieco sa deje a nikto s tym nic nerobi, alebo asi ani nechce robit.
    Brano   Reagovať

0

0

Re: Bio zelenina- Agro Gajary-negativna skusenost

Odporúčam hociktorý rakúsky obchod s potravinami, ovocie a zelenina je tam jasne rozdelená na bio a ostatné, kvalita prvotriedna, cena niekedy výhodnejšia ako na Slovensku.
    kamil   Reagovať

0

0

Pripájam sa ku Kamilovmu názoru. Kika v Rakúsku je jeden z prvých marketov, ktorý má bio-potraviny v celom sortimente - mliečne výrobky, zelenina.....Ak bývate v Bratislave stačí zajsť do Hainburgu. Bio-zelininu z Gajár som objavila aj u nás v Bille, ale pravdu povediac mrkva v igelitovom sáčku vyzerala katastrofálne (každá druhá mrkva hnilá)
    jaja   Reagovať

0

0

Re: Re: Bio zelenina- Agro Gajary-negativna skusenost

BIO produkty kedze nie su striekane maju kratsiu trvanlivost v tych sackoch ,podla mna by sa to kvalitne zmenilo keby bol vacsi dopyt zo strany ludi a kupovali by castejsie ...nebola by hnila kazda 2 mrkva
    Simona   Reagovať

0

0

Kika to asi nebude, tam sa predáva nábytok a navyše taký obchod v Hainburgu ani nie je. Je tam Kik, ale to je zase čínsky textil za 1 Euro.
    Asi ste mysleli na niečo iné.
    patrik   Reagovať

0

0

Patrik, je tam Billa a ma dost vela veci, co sa tyka bio. Maju syry, maso, ryze, cestoviny atd., a samozrejme aj zeleniny. Zleneiny su drahsie ako Gajary. Zatial nemame my velke problemy so zelininou z Gajary. Treba skontrolovat co kupite.
    John   Reagovať

0

0

Veľmi ma mrzí, že si musím prečítať také negatívne hodnotenie výsledkov našej práce. Ak zákazník zistí zlú kvalitu je automatické, že sa ohlási alebo vráti tovar. Doteraz sa mi nestalo (za obdobie rokov 2003 až 2007) že niekto náš tovar až takýmto spôsobom zatracuje. Veľmi sa snažíme našim zákazníkom predať tovar kvalitný, preskladnený v chladiacom boxe. Naše triedenie je minimálne porovnateľné s konvenčným tovarom. I keď je jasné, že bez chemických ochranných prostriedkov sa môže v závislosti od ročníka niečo vyskynúť. Budem veľmi rada ak zákazník, ktorý túto diskusiu rozpútal riešil tento problém so mnou. Moje číslo a adresa je známa.
    Robiť ekologickú zeleninu a stretávať sa s ľuďmi, ktorí sú spokojní a zároveň potrebujú takúto biozeleninu konzumovať zo zdravotného hľadiska je našim cieľom a snáď aj odmenou za prácu v tejto oblasti. Ak chce zákazník nakupovať v Rakúsku alebo v inej krajine, nemôžeme sa proti tomu brániť. Samozrejme je to o dlhoročnej tradícii, ale aj cene. Ďakujem všetkým zákazníkom za našu podporu. Elena Bukovská konateľka spoločnosti.
    AGRO GAJARY výrobca biozelenin   Reagovať

0

0

Re: Re: Bio zelenina- Agro Gajary-negativna skusenost (nové)

Bola som už viac krát pre zeleninu, bola som vždy nadmieru spokojná nikdy som nič
    zlé nenašla, práve naopak, všade ochota, dobrá cena a dobrá kvalita a želám pani Bukovskej veľa zdravia a sily
    pokračovať v jej záslužnej práci pestovať túto bio
    zeleninu , ktorá je prospešná pre naše zdravie a zdravie našich detí. Ďakujem veľmi pekne
    Eva Tomanová   Reagovať

0

0

Dobry den p. Bukovska,
    dakujem za vasu reakciu. Kedze som pre vasu zeleninu dochadzala z Bratislavy,nosila som zeleninu aj pre moje okolie,bolo mi zatazko zeleninu po rozvoze opat vziat a priniest ju spat k vam a reklamovat ju.Prvy raz,ked som brala zeleninu od vas,tak ako som pisala,som bola velmi spokojna,nielen so zeleninou,ale aj vasim prijemnym a milym pristupom a preto som sa samozrejme s radostou k vam na druhy rok vratila. O to bolo vacsie moje sklamanie,ked po stretnuti s vami a nadalej pretrvavajucim velmi prijemnym dojmom som doma zistila,ze celych 40 kg mrkvy skonci v kontajneri. I napriek tomu som sa k vam na sklonku minuleho roka opat vratila. Verim,ze skladovat takto vypestovanu zeleninu nie je jednoduche a hlavne ked ani pocasie nie je tuto zimu priaznive,ale kupovat zeleninu, z ktorej nemam primerany uzitok,kde musim po jednom preberat a velku cast vyhodit, je pre mna pridraha zalezitost. Mrzi ma,ze som musela pristupit k takejto forme riesenia,tiez som nemala v umysle mojou reakciou niekoho hanit a spinit jeho povest a meno,isla by som tym sama proti sebe,pretoze mi na potravinach a zelenine,ktore davam mojim detom velmi zalezi. A tiez si uvedomujem,ze takato zelenina je aj chutou neporovnatelna so zeleninou kupenou v beznych obchodoch.Mojim cielom bolo,aby som mohla konecne aj u nas kupit bio zeleninu v primeranej kvalite a za priaznivu cenu a nemusela podporovat zahranicie.
    Prijemny den.
    Zuzana Uhliarikova
    Zuzana   Reagovať

0

1

mrkvu (aj cerv.repu) od Agro-Gajary zvyknem nakupovat v Bille,tam je cerstva vzdy.
    Dvakrat sa mi stalo ze som bola nutena ju kupit v dvoch inych bioobchodikoch a este k tomu o cca 15,-Sk drahsie a mrkva bola v sacku prehnita, co sa samozrejme tazko zisti este v zabalenom tovare. Takze moja rada zo skusenosti je: kupovat co najcerstvejsiu (ci uz balenu alebo nebalenu) biozeleninu u osvedceneho predajcu.
    Inac, tiez chodime do Viedne nakupovat napr. do SPARu, DM, Billa, Staudigl...
    biomaniacka   Reagovať

0

1

ahojte, tak preco tam chodite nakupovat aj nadalej, vsak bio zeleninu, a vsak mrazenu znacky ardo, kupite uz teraz aj v Terno jednotach na celom slovensku, je tam nejaka brokolica, hrasok, spenat a ine pripravovane mixy, je to odskusane takze odporucam, ahojte a vyskusajte
    cicusa   Reagovať

0

0

prave som si kupila mrkvu od Gajar v bille a je vyborna...takze skutocne zavisi od toho, kde ju nakupujete...

PS: Biu zdar!
    biomaniacka   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií