BIO spotrebiteľ

Chov sliepok a opletačky zo zákonom

1. Chov sliepok a opletačky zo zákonom
    Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na jednu otázku. Chcel by som si kúpiť zhruba 50 sliepok a predávať vajcia. Mám doma veľkú záhradu tak si vravím že by sa to dalo zrealizovať. No ale bojím sa toho že by som mohol mať nejaké opletačky zo zákonom. Myslíťe že by som mohol mať stoho dáke problémi s napr. políciou? Vajcia by som predával len susedom a známim v dedine. Za odpoveď vopred ďakujem.

Reagovať

2. Re: chov sliepok

Dobry den,problemy by ste stym nemali mat ;;predaj z dvora;; odporucam prestudovat.nech sa dari...
    Andrea   Reagovať

0

0

Re: Re: chov sliepok

A kde to najdem?...to "predaj z dvora"....dakujem za odpoved :)
    Jozef   Reagovať

0

0

Re: Re: Re: chov sliepok

www.predajzdvora.sk A vela najdete aj na nete...
    Andrea   Reagovať

0

0

Re: chov sliepok

nie, problemy by ste nemali mat ziadne, jedine ze by to z nejakeho dovodu vadilo susedom.
    Ján Adamovič   Reagovať

0

0

Re: chov sliepok

prosila by som poradit ..začali mi n iest mladé sliepky ale niektorá nesie vajíčka a má tenkú škrupinku mohol by mi niekto poradit....prosím
    Beatris   Reagovať

0

0

Re: Re: chov sliepok

Odpoveď pre Beatris:
    Vaječná škrupina je tenká vtedy,keď sliepka nemá v potrave dostatok vápnika(vápenca) a ani nemá možnosť v priestore kde sa pohybuje sama si ho zaobstarať.Práškový vápenec,ako prídavok ku krmivu,možno kúpiť v predajni krmív pre zvieratá,prípadne ho nahradiť svojpomocne rozdrvením kusového vápenca ,podávaním rozdrvených suchých škrupín.
    Karol   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií