BIO spotrebiteľ

Cukrovka

 1. cukrovka
  Známa má cukrovku, žily na nohách a občas aj nejaké vyrážky. Stres v práci, nepravidelná strava a pod. Keď ide na dovolenku tak sa to zlepší. Podľa mňa choroby nespadajú z neba ako dážď. Doktorov príčiny až tak moc nezaujímajú a nakoniec pacienti aj tak nemajú moc sily niečo zmeniť okrem jedenia piluliek.

  Avšak našla nejakú relatívne novú liečiacu metódu transplantáciou bunkami. Taký špás s jednou injekciou a 14 dňami pozorovaniami stojí 300-400 tisíc. Je to tu:

  www.cths.sk

  Čo si o tom myslíte?

  Reagovať

 2. Re: cukrovka

  ak jej to pomohlo tak gratuľujem, ale určite by som nedala toľko penazí za niečo, čo nepoznám. ja som pomohla mamine s výživovými doplnkami a s aloe vera, teším sa že cukor má v norme-má 73 rokov. ale nič proti tomu čo ste písali, ak to pomáha tak som len rada.
  nusina   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Ona len uvažuje, ale problém nastal keď si myslela že to stojí iba do 15.000 sk. Teraz keď tam našla aj cenu tak vec sa vyjasnila. Išlo mi teda o také názorové spestrenie tejto debaty, že čo všetko je možné a ako sa ostatný vysporiadali s cukrovkou.
  janko   Reagovať
   
  0
   
  2

  Re: cukrovka

  janko ty si ten lekár ktorý sem píše?
  nusina   Reagovať
   
  1
   
  0

  Re: cukrovka

  no mojej mamine teda lekár moc nepomohol, liemi sa len udržuje ten stav ale ja mám lepšie skúsenosti s výživovými doplnkami aj ked janko je úplne proti. skúsenosti presvedčili, nezáleží na tom kto koľko má diplomov, už naše staré maminy vedeli ako sa liečiť pomocou prírody a to nezmení žiadny lekár.
  nusina   Reagovať
   
  2
   
  0

  Re: cukrovka

  Ja som projektant, stavbár. Ale zaujímam sa o všetko čo môže byť pre ľudí užitočné. Keďže všetko je veľmi prepojené. Napríklad keď ma v škole nenaučia ako pôsobí pyramída tak ju niekto kľudne navrhne hore nohami a vytvára silný pocitový dyskomfort pre ľudí v budove a okolo nej. Alebo keď neviem že škodia umelé materiály, keď neviem aká má byť zdravá pitná voda, tak to projektovanie je akurát poplatné dobe ale inak za moc nestojí. Aj keď väčšinu ľudí to aj tak nezaujíma, ale sú aj inteligentný a pochopia. A z lekárstva som sa snažil najmä citovať, alebo zovšeobecňovať, keďže nie som lekár.

  A nie som proti ničomu ani proti výživovým doplnkom. Iba keď v niečom nevidím logiku tak sa to snažím dať na povrch.

  Čo sa týka liečenia je mnoho prístupov. Ale keďže my sa venujeme dosť bylinkám tak z tejto oblasti. Bolo to v knihe Čchi - energie pro život a techniku od Vlastimila Žerta. Volne to napíšem. Nejaký liečiteľ nasmeroval jednu ruku na chorú osobu a druhou prechádzal po šuplíkoch s bylinkami. Keď cítil že to rezonuje odsypal z bylinky. Takto vyrobenú zmes z niekoľkých bylín ešte raz premeral. Daná osoba sa zakrátko vyliečila. Asi to bolo do 2 dní. Mala nejaký dlhodobý silný západ krku.

  Čiže všetko má svoju príčinu a bolo by vhodné riadiť sa tými jemnými silami vzťahmi v živote aby sa udržiavala harmónia.
  janko   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Spomínate cukrovku, aj kŕčové žily, aj stres - tak na čo má vlastne pomôcť ten zákrok?
  juro   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Mám cukrovku cez 14 rokov, začiatkom t.r.som mal prejsť na inzulín v jarných mesiacoch k čomu mi dopomohol aj zamestnávateľ stresy, ukončenie pracovného pomeru a pod. Podarilo sa mi pravidelným užívaním prípravkou z Foreveru, konkrétne Aloe HERBAL čaj a ALOE VERA GEL znížiť hladinu cukru, upraviť tlak a mám aj dobré výsledky cholesterolu. Beriem znížené dávky liekov a cítim sa dobre.
  bedu   Reagovať
   
  1
   
  0

  Re: cukrovka

  to ma veľmi reší, ešte by si mohol k tomu pridať polia zelene /feelds of green / , moja mamina má túto kombináciu. držím palce.
  nusina   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  a čo toto?
  Kamarát tvrdí že mu pomohli tachyonizované kvapky, len som sa nepítal od čoho.
  Tachyonizované kvapky na cukrovku:
  http://www.tachyon-czech.com/os_detail.php?id=30
  cena podla ich cenníku 1380 sk
  janko   Reagovať
   
  1
   
  0

  Re: cukrovka

  Ja mam takisto cukrovku uz rok aj asi mesiac mam 14 teraz ale bolo to strasne ked mi to zistili ale teraz je to uz fajn ved to nieje choroba na ktoru sa umiera da sa s tym zit PS: Pozdravujem vsetkych diabetikov drzte sa a dufajme ze veda sa zase pohne o nieco dopredu
  jakubko   Reagovať
   
  1
   
  0

  Re: cukrovka

  janko: Tachyonizovanu steviu Tach-O-Cal mozno pouzit ako zdravu nahradu umelych sladidiel, je vsak otazne, ci to za tu cenu stoji. Ja som to testoval sam na sebe, no nasledne ziskane opakovane vysledky niekolkych lekarskych vysetreni nepreukazali ziadne zlepsenie. Nakolko som ziskal dojem, ze tachyony funguju skor na baze sugescie a placebo efektu, odskusali sme tachyonizovanu vodu, Silica Gel i tachyonizovany 10 cm disk pre objektivitu i na semienkach a rastlinkach zeruchy. Vysledok bol nulovy, v par pripadoch dokonca i horsi, ako u kontrolnej skupiny zalievanej iba obycajnou pitnou vodou, hoci je zname, ze zerucha je schopna velmi citlivo a vyrazne reagovat dokonca i na geopatogenne zony!!!
  all: Podla MUDr. Walacha z USA (bol pred par rokmi navrhnuty na Nobelovu cenu za medicinu) je cukrovka sposobena nedostatkom draslika, chromu a vanadu a po ich doplneni na patricne hodnoty postupne ustupuje (mozno doplnit napr. vo forme drasel. soli KCL a koloidnymi mineralmi). Tento fakt uz bol uspesne odskusany i pokusmi na zvieratach, no vysledky sa dostavuju az po niekolkych mesiacoch az po pol roku. Ze je cukrovka liecitelna, dokazuju napriek zapornym tvrdeniam nasich diabetologov a internych lekarov napr. i vysledky Centra liecby tradicnou cinskou medicinou v Blave a dalsich podobnych institucii u nas i v Cechach. Nejde to vsak bez trvalej zmeny myslenia, stravovania a zivotneho stylu - cukrovka sa iba puhym pasivnym hltanim lieciv a pitim roznych elixirov alebo prikladanim ruk liecitela natrvalo vyliecit fakt neda...
  sfdr   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  poznate casopis DIA Spektrum? super casopis pre diabetikov, no aj nediabetikov. Vrelo odporucam.........
  ľuboš   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Zdravím vás všetkých. Ja našťastie niesom diabetik, ale distribuujem dia cukrovinky v rámci Žilinského kraja od Turč. Teplíc cez Čadcu až po Novú Dubnicu. K tomu mám aj celiatické cukrovinky. koho by to zaujímalo a mal by záujem, stačí sa ozva na mail. Pracujem priamo pre výrobcu ( slovenského ) a predávam ambulantne z auta.
  Rado
  Rado Novák z MT   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Mám ešte prosbu. Túším sa mi ozvala na mail jedna pani lekárka, len mi to prišlo ako "spam" a omylom som mail vymazal pred prečítaním. Prosím, napíšte mi ešte raz. Ďakujem
  Rado Novák z MT   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Dobry den.Chcel by som vas poprosit ci by ste mi meohli poradit prip.napisat recept stoho AV co ste davali mamine na tu cukrovku.Kedze aj ja stim zapasim bola by som velmi vdacna. Dakujem.
  haris   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Dobry den.Chcel by som vas poprosit ci by ste mi meohli poradit prip.napisat recept stoho AV co ste davali mamine na tu cukrovku.Kedze aj ja stim zapasim bola by som velmi vdacna. Dakujem.
  haris   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Dobry den.Chcel by som vas poprosit ci by ste mi meohli poradit prip.napisat recept stoho AV co ste davali mamine na tu cukrovku.Kedze aj ja stim zapasim bola by som velmi vdacna. Dakujem.
  haris   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Nusina nemala na mysli recept, ale hotovy produkt.
  radomeer   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Dobrý deň všetkým, hlavne cukrovkárom.
  Ponúknem Vám trochu iný pohľad na cukrovku (vlastne všetky choroby).
  Nerobím si ilúzie a nečakám, že mi budete všetci "zobať z ruky", hlavne Tí múdrejší s predponou Dr. pred menom. Ani si nemyslím, že Vám napíšem niečo čo by ste už nevedeli. Človek ale má tendenciu niektoré veci zľahčovať, alebo keď sa dá ignorovať. Hovorím o osobnej zodpovednosti. O osobnej zodpovednosti za svoje zdravie. Väčšina ľudí si myslí, že ich POSTIHLA choroba. Nechápu, že každá choroba má svoju PRÍČINU. A že tou príčinou sú ONI! A nevedomosť, čo zase úzko súvisí s NIMI, pretože za nevedomosť si môžu sami. Ja viem, nečíta sa to príjemne.
  Takže cukrovka. Lekári tvrdia, že je nevyliečiteľná. To nie je pravda. Mali by skôr tvrdiť, že ju NEVEDIA vyliečiť. To by lepšie vyjadrovalo pravdu. Prečo ju nevedia vyliečiť? Pretože sa snažia odstrániť dôsledok choroby - nedostatok inzulínu. Akosi im stále nedochádza, že inzulínová injekcia človeka NEVYLIEČI. VYLIEČENÝ ČLOVEK NEPOTREBUJE INJEKCIE. Vyliečením by bolo, keby pankreas začal znova produkovať inzulín. Ako to však dosiahnuť? To práve doktori nevedia. Jeden z mojich učiteľov (a jeden z najväčších liečiteľov súčastnosti) hovorí: Odpoveď je vždy v otázke. Treba ju len INAK POLOŽIŤ. Takže položme ju inak - Čo spôsobí, že pankreas prestane produkovať inzulín? Ak ste prišli až sem, gratulujem Vám. Práve ste sa začali zaujímať o PRÍČINU. A práve ste začali objavovať OSOBNÚ ZODPOVEDNOSŤ. Ak nájdete odpoveď na túto otázku (stačí ju len inak položiť), nájdete cestu ako z toho von. Stačí si len uvedomiť, že ZDRAVIE JE NORMÁLNY STAV. Učiteľ hovorí: VYLIEČIŤ SA DÁ KAŽDÁ CHOROBA, ALE NEDÁ SA VYLIEČIŤ KAŽDÝ ČLOVEK. Je to veľká pravda. Je to o Vás. Tým najlepším liečiteľom pre Vás ste VY. Veľa liečiteľov nemá rado túto vetu, pretože potrebujú, aby ich ľudia potrebovali. Učiteľ hovorí: "Ak sa k Tebe vráti človek a je z neho zase pacient, zlyhal si TY, pretože si ho nenaučil byť zdravým."
  Prajem Vám príjemné zamýšľanie sa.
  Brano
  Brano   Reagovať
   
  1
   
  0

  Re: Re: cukrovka (nové)

  Vážený pane . Neviem či zamýšľanie pomôže? Myslím si,že skôr dobrá rada ak ju máte ! Ľudia s touto diagnózou niekedy za to nemôžu ak ju zdedia ! Preto že, je to len a len biznis ! Biznis a podávanie liekov je pre farmaceutický obchod je oveľa dôležitejší ako alarmujúce čísla Diabetikov !!! Dokedy to bude trvať ? Až sa budú rodiť samí Diabetici ??? Ak niekto má recept na udržanie krvného cukru v norme,tak sa snaží len o obchod vo vlastný prospech ! Svetoví vedci už toho o diabete popísali,ale ani jeden neprišiel s finálnou odpoveďou ko vyliečiť túto zákernú chorobu !!! Ďakujem za pozornosť.
  jani   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Dobry den.Chcel bysom reagovet na vas prispevok.To co tu pisete je tak pre tych stima bielima koselami a ciernimy kravatami co sa vozia na drahich autach.Mi stima 6000 ks dochodkami neostava ine len se trapit.
  haris   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Dobrý deň p.Haris.
  Mýlite sa. To čo tu píšem, píšem pre VÁS. Aj pre Vás...
  Brano   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Dobry den p. Brano!Mosim sa omluvit,ja som sa zmylil.Ja som reagoval na prispevok Janko z21.1.Este raz sa vam omluvam.
  haris   Reagovať
   
  1
   
  0

  Re: cukrovka

  čítala som váš príspevok a pýtam sa ,kto je najväčším liečiteľom súčasnosti a vašim učiteľom,mne v auguste 2007 ochorela 4 ročná dcéra na diabetes,dodnes si vyčítam,že som zlyhala ako matka a včas nespozorovala že sa niečo deje,švagor je tiež diabetik,janka bývala predtým často chorá,brala antibiotika ,potom sa mi narodila druhá dcéra ked mala janka rok a pol,čo veľmi zle znášala,stále mám pocit že tam veľkú úlohu zohral stres,ako odstrániť príčinu zlyhania pankreasu,máme veľké výkyvy v glykémiách,picháme 4 krát inzulín dakujem za radu.
  mária   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: cukrovka

  Ahoj Mária.

  Máš pravdu, veľkú úlohu (v podstate tú najväčšiu) zohráva stres. Ty si ale nič nevyčítaj, nie je jednoduché odhaliť cukrovku v počiatočnom štádiu. Že malá pila veľa vody? No a? Veď behá, skáče, lozí po stromoch... A koľko je vlastne "veľa vody"? Veď každý sme iný... Takže prestaň sa obviňovať za to, za čo nemôžeš. Dcérke tým nepomôžeš a sebe tým len uškodíš.
  Takže k veci. V prvom rade treba urobiť to čo môžete urobiť hneď (pravdepodobne ste to už urobili) - VYNECHAJTE CUKOR zo stravy. (ešte by bolo vhodné vynechať mäso, ale skôr než to urobíš si dôkladne naštuduj niečo o tom AKO/ČÍM mäso nahradiť. Trebárz makrobiotiku. Predsa len, malá má 4 roky...) Začni malej sladiť ovocím, resp. ovocným cukrom a rôznymi sladmi (ryžový, jačmenný, kukuričný...na trhu sú už aj takto sladené cukrovinky...). Dbaj na to, aby malá netrpela nedostatkom sladkého, pretože je naň zvyknutá a každá väčšia zmena v tomto smere jej spôsobí ešte väčší stres. Snaž sa vyhýbať umelým sladidlám a všetkému čo ich obsahuje!
  Za druhé je treba odstrániť príčinu jej (vášho) stresu. Nie je ľahké písať o týchto veciach, pretože neviem čo je príčinou a nechcem sa Ťa nijako dotknúť... skrátka vec sa má takto: Malej niekto ubližoval/ubližuje. Má z niekoho strach. Niekto jej spôsobuje ÚTLAK. V drvivej väčšine prípadov je pôvodca strachu/útlaku niekto z rodiny, pretože takýto človek môže pôsobiť dlhodobo a nie je možná voči nemu žiadna ochrana (malé dieťa nemôže odísť z domu v ktorom býva aj jeho mama, pretože mama je jeho PREŽITIE a ono to vie). Ak by to bol niekto mimo rodiny, tam už je obrana jasná. Keď mu povieš, že idete na návštevu k tomuto človeku, ono tam skrátka nechce ísť, snaží sa vyhnúť kontaktu s touto osobou. Doma to ale možné nie je. Tam sa dá len trpieť...
  Samozrejme, sú aj iné zdroje útlaku, takže neber to tak, že tvrdím, že máš tú najhoršiu rodinu na svete. Vo väčšine prípadov je to takto, no prípad Tvojej dcérky môže byť z "iného súdka". Ak by to bolo tak, je potrebné, aby si našla zdroj tohto útlaku. Pozoruj dcérino okolie. Kto ju straší? Kto na ňu kričí? Kto ju degraduje? (degradovať = ponižovať, znižovať, neustále negatívne hodnotiť) Riešenie je jednoduché: Ak máš možnosť prerušiť styky s touto osobou, urob to a to čo najskôr. Malú uisti, že odteraz sa s tou osobou už nebude stretávať. Uvidíš ako sa jej uľaví a možno to bude mať vplyv aj na jej hladinu cukru, aspoň do doby, kedy bude môcť byť urobené niečo viac. (Tým niečím viac myslím AUDITING. Dočítaš sa o ňom v nižšie odporučenej knihe) Ak prerušenie stykov neprichádza do úvahy, sadni si s touto osobou, vysvetli jej čo svojím konaním spôsobuje a dosiahni zmenu v jej chovaní voči dcérke. (bohužiaľ, smutné je, že takýto ľudia väčšinou svoje chovanie nemenia, takže prerušenie stykov býva v podstate jediným riešením...)
  Za tretie: Choď do najbližšieho dianetického centra a kúp si brožúrku ČO JE PRÍČINOU ÚTLAKU, (cca 160 Sk, potrebuješ pochopiť čo to útlak je, ako vzniká a čo sa s tým dá/má robiť) a knihu DIANETIKA MODERNÁ VEDA O DUŠEVNOM ZDRAVÍ (cca 280 Sk, tú čítaj obzvlášť pozorne, je tam vysvetlená PRÍČINA. Ale počkaj si až na nové vydanie. Momentálne je v príprave). A budeš v obraze... Nepozeraj sa na to, že ide o Scientológiu. Je jedno kto to píše, dôležité je či je to pravda a či to funguje. A ono to FUNGUJE. Dokonca ešte lepšie ako čokoľvek, čo som sa naučil u môjho majstra/liečiteľa. ( vzorovým príkladom je moja milovaná manželôčka, ktorá zvíťazila nad leukémiou až pomocou Dianetiky) Vieš, akýkoľvek liečiteľ je tak isto ako doktor len odstraňovačom príznakov. Nerieši príčinu choroby, len jej príznaky. Taký som bol aj ja, kým mi to nedošlo... 8-)) Ozaj, meno tohto zázračného pána 8-)) je Michel Carayon. Je Francúz.
  Prajem Ti pekný deň a dcérke skoré uzdravenie. Braňo
  Brano   Reagovať
   
  0
   
  1

  Re: cukrovka

  Moja známa užívala dlhodobo Colostrum a prestala si pichať inzulín. Cukrovka sa vyliečiť nedá, len sa dá upraviť. Je to autoimunitné ochorenie, kde zlyháva funkcia pankreasu. Užívala aj vitamíny a minerály a samozrejme úprava životného štýlu /stravovanie, pohyb, eliminácia stresu, pozitívne myslenie/ = toto je úspech. A nie lieky!!!
  meduza   Reagovať
   
  1
   
  0


Pravidla fóra

 • Diskujte slušne a k téme
 • Neurážajte iných diskutérov
 • Nezaťažujte ich reklamou
 • Ak niečo predávate využite inzerciu.


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií