BIO spotrebiteľ

Diskusia k článku: Deň Zeme

1. Deň Zeme
    Deň Zeme pripadá na 22. apríl. Prečo je potrebné si tento deň pripomínať? Deň Zeme - ilustračné foto
    Deň Zeme si pripomíname aj preto, aby sme si raz do roka (ak už nie častejšie)
    pripomenuli svoju závislosť na cenných daroch, ktoré sú nám prostredníctvom
    Zeme poskytované.

Zároveň, aby sme si čoraz hlbšie uvedomovali, že zemské zdroje nie sú
    nevyčerpateľné a rovnováha všetkého živého na tejto planéte je vzácna,
    obdivuhodná, no veľmi krehká...

Reagovať

2. Tento článok je perfektý.... vystihuje všetko do poslednej bodky....
    Darcko   Reagovať

0

0

Vaša stránka je výborná. Našiel som v nej vśetko.
      Reagovať

0

0

je to super ze ludi zaujimaju aj taketo veci.........
      Reagovať

0

0

Tento text vystihuje práve to čo si málo ľudí vie uvedomiť a je fajin že sa nájde pár ľudí ktorích niečo ohľadom našej Zeme zaujíma. Len keby ich na svete bolo omnoho viac a vedeli si to vážiť. ajooj Moňa...
      Reagovať

0

0

supeeeeeeeeer vdaka tomuto mam 1 z prirodopisu
    mayka   Reagovať

0

0

ale dása
    wilder   Reagovať

0

0

ja som ale ...
    KEnny   Reagovať

0

0

Dosť dobré... :-D
    MMX   Reagovať

0

0

den zeme

naozaj perfektny clanok
      Reagovať

0

0

o ničom
      Reagovať

0

0

Re: !

ty prasák nezaujíma ťa tvoja živiteľka,!?!?!?!
    _Twist_   Reagovať

0

0

Je to super aj na projekt do školy
      Reagovať

0

0

JE TO SUPA PRESNE TO CO SOM POTREBOVALA NA REFERAT
    diana tokio hotel   Reagovať

0

0

ja nemam dost slov...
      Reagovať

0

0

Jeeeej..Toto je super..Presne nieco taketo som hladala na referat... :)
    Gabika   Reagovať

0

0

je to docela dobre len tam nieco chyba
      Reagovať

0

0

celkmom dobra stranka najdem tu svsetko co potrebujem na referat
    kata   Reagovať

0

0

celkom dobrá stránka ale referát sa z toho nedá spraviť, sú tam iba fotky a nič inšie!!!fúúúúúúúj
    dida   Reagovať

0

0

No je to celkom v poho.Ale mohlo by to byt pisane aj konkretnejsie,lebo ako referat by som to odovzdat nemohla.Je to dobre ale nieco mi tam chyba
    Sisa   Reagovať

0

0

Referát

Sisa, to asi preto, lebo tato stranka nie je o referatoch :)
    Fox   Reagovať

0

0

O ničom niet slov
      Reagovať

0

0

ani nie na prekonanie nudy na hodine OK:-)
      Reagovať

0

0

awojte.ja si myslim ze nasej zemi uz nepomoze asi nic.vsei by s nej len vyuzivali dari.ale ked treba sa postarat o ciste prostredie tak nikto nic...je to smnutne.tak aspon vy sa uvedomte ktory si toto precitate,majte nad zemou zlutovanie.
    dj kallo   Reagovať

0

0

den zeme je zaujimavy
      Reagovať

0

0

Deň Zeme.

Podľa mňa je deň Zeme veľmi významný pre svet, pretože v tento deň si väčšina ľudí pripomenie ako je dôležité chrániť prírodu, lebo príroda je to najcennejšie pre človeka.
    Ja osobne mám veľmi rád deň Zeme.
    Mário   Reagovať

0

0

Deň Zeme 2

Ak chcete protestovať proti globálnemu oteplovaniu a ostatným škodlivým javom ktoré zapríčinil človek, tak dnes o 20:00 na 5 minút vypnite elektrinu. Tento oznam bol uverejnený aj na televízii Markíza.
    Mário   Reagovať

0

0

Super stranka :-))
    Janča   Reagovať

0

0

niesu tu nijake citaty o dnu zeme
      Reagovať

0

0

vynikajuci clanok,,,,,a este lepsie obrazky
    eviku   Reagovať

0

0

ahojte vsetci ze super clánok
    prd   Reagovať

0

0

o.k
      Reagovať

0

0

heeh okikikikikik
      Reagovať

0

0

to je super článok
      Reagovať

0

0

super dobré
      Reagovať

0

0

fakt dobre aspon sa dozvieme nieco viac o nasej Zemi
      Reagovať

0

0

nic

je to dobrá stránka aspon sa niečo naučím
    mao   Reagovať

0

0

je to super
      Reagovať

0

0

ahojte

Náhodou to je paráda že je táto stránka lebo som potrebovala vedieť kedy je deň zeme. A článok je napísany veľmi pekne o prírodu sa treba starať veď sa ona stará o nás
    Terezka   Reagovať

0

0

ten článok je úplne super!!!
      Reagovať

0

0

Je to super vec ...:)....aaaaaaa mohlo by to byt viac krat do roka:)))) ne??:)))) čmuuQ
    HuLdA, TaLy   Reagovať

0

0

presnme take potrebujem ale::::nic nic nic :D .:d
      Reagovať

0

0

den zeme

perfektne
    nela   Reagovať

0

0

Prosim chrante nasu Zem ved dnes je Deň Zeme
    prosim vsetkych co hadzu odpad na Zem aby to viac nerobily lebo ju znrcistujú ese volaco odpad triedte papier do papiru pet flase do kontajnera na plast kov do kovu sklo do skla lebo je to dôlezité............
      Reagovať

0

0

nevazenie zeme

ludia hadzu odpadky na Zem a tym tuto Zem nicia. zle sa citia zivocichy rastliny ale aj ludia ktori nemaju radi znecistovanie.keby nie je priroda nebol by svet.namiesto toho aby sa prirode podakovali ze ziju asi tazko podakuju sa len ti ktori su slusni dobry a vychovany ale ti zli hu este znecistuju a nicia a maju z toho este aj radost.ze vraj ludia sa chcu dostat na Mars do roku 2030 a ak by sa tam nahodou dostali za chvilu by tam bol neporiadok taky ako na Zemi to im neprajem aby postupne obsadzovali ine planety a robili na nich neporiadok ked zivocichy a rastliny neznecistuju ale koli jednemu druhu koli clovekovi je tato zem ako smetisko nech si to hadzu do svojich bytov a nie na Zem.Zem za nic nemoze:ZEM JE DRAHOKAM,SPOZNAJ JU A CHRAN.
      Reagovať

0

0

na Zemi uz nikdy nebude poriadok lebo vzdy by sa nasiel taky ktory by to znova hodil odpadok na Zem a takych ludi je vela ale clovek sa stara o prirodu dalo by sa to povedat napr:ked clovek nekosi travu tak trava je vysoka,ked clovek nepolieva kvety v zahrade tak kvety uschnu cize priroda mu to vraca,ale ti ktori hadzu odpadky na Zem napr:sacky flase a obaly od cukrikov (najviac odpadkov na Zemi su asi spaky od cigariet)tich Pán Ježiš potresce
      Reagovať

0

0

mam 1 z prirodopisu
      Reagovať

0

0

Myslim si ze clanok nema chybu,len ma trosku mrzi ze ludia si nedokazu vazit takmer nic na nasej krasnej Zemi!!!
    Lucka   Reagovať

0

0

hastapasta

je to aj trak na picu
    anonym   Reagovať

0

0

na zemi su same skodlive latky a da sa stim nieco spravit
      Reagovať

0

0

VAC

ACQWF
      Reagovať

0

0

je to super..ja si to dávam ako referát do školy!!! je fakt super!!!!!!
    lili   Reagovať

0

0

aj deti hadzu odpad na zem

ja chodim na taku zakladnu skolu ze tam ked na obede dostanu dzus,keksy alebo jogurt tak potom ked idem zo skoly domov tak to uz tie obaly su hodene na trave a chodniku ked som z techniky zbieral odpadky tak sme len zbierali tie dzusy a keksy atd.nic by sa im nezasluzilo davat ked som bol stvrtak tak nam nic nedavali ked som bol piatak tak nam davali raz za 2 tyzdne a teraz ked som siestak tak to dostavaju skoro kazdy den asi tak 3 krat alebo 4 krat do tyzdna a samozrejme ze to nevyhadzuju prvaci,druhaci,tretiaci,vyhadzuju to deviataci,osmaci,a siedmaci a to aj baby a viete aky to vyhadzuju TAKI CO SA ZLE UCIA FAJCIA A PIJU TAKI TO VYHADZUJU normalni deviatak by to nevyhodil!!
      Reagovať

0

0

...

nene je to super ! :/
      Reagovať

0

0

WOW................... SKVELé......................
    EDKO   Reagovať

0

0

1 S HVIEZDICKOV.
    DANO KOLESANSKY   Reagovať

0

0

V DAKA VAM SOM DOSTALA 1. DIKY.
    ERIKA SJNOVA   Reagovať

0

0

estek raz diki
      Reagovať

0

0

NO UJDE,
    LIBA MOLEROVOOVA   Reagovať

0

0

MOHLO TO BYT LEPSIE . ZNAMKA-3..............CAWKOOOOOO ....
    TERKA LIJKOVIčOVá   Reagovať

0

0

SUPER
    NIKA LOPOVA   Reagovať

0

0

Môj Deň Zeme

Ja Deň Zeme uznávam a preto ho každý rok pripravujem u mňa doma pre mojich najbližších. Zatiaľ sa každý ročník vydaril, a musím podotknúť že sa moja rodina mnohému naučila. Aj na rok 2010 už začínam chystať Deň Zeme a téma bude VÝVOJ. Vlastne tam bude všetko od Veľkého tresku až po globálne problémy našej planéty.
    Inak tento článok je naozaj dobrý. =)
    Lucka   Reagovať

0

0

den

den zeme
    ján   Reagovať

0

0

chuj

tisiveľka piča
      Reagovať

0

0

:D
      Reagovať

0

0

Podľa mńa je to významný deń
    Brambosa   Reagovať

0

0

skúsim s toho napísať projekt uš sa teším
      Reagovať

0

0

super informacie
    lola   Reagovať

0

0

opis

tento clanok je BOMBOVY..setko z mojej strany
    jakub hajnik   Reagovať

0

0

fuj fuj fuj
    sysa   Reagovať

0

0

škoda..

škoda že to nieje každý deň,bol by aj lepší poriadok
    Robert12 na DK   Reagovať

0

0

Už som tu písal minulý rok

Zem nepatrí človeku,človek patrí Zemi Zem je drahokam,spoznaj ju a chráň-to som písal,v tých predchádzajucích komentaroch,aj s tou školou a tými džúsmi aj to som písal
    Robert12 na DK   Reagovať

0

0

Hmmm..nebyť toho obrázku na googli tak ani nezistíme, že je dnes Deň Zeme ):-/
    Emphatei   Reagovať

0

0

Jasne, ze je dolezite chranit Zem. Ale preco este nikto neriesi,co je dolezite? preco sa ete stale pouzivaju plasty, plechovky, igelitove sacky, preco vsetci nejazdime na vodu ale na ropne produkty? preco sa cesty este stale pokryvaju asfaltom, ktory je ropny produkt? Mate chut na ryby? KAzdy den vidim v spravach havariu tankera, kde vytieklo X barelov ropy do mora. Este stale mate chut na ryby?

Vam to nedochadza???? Kde su vsetky organizacie tvariace sa, ze ochranuju prirodu? preco nezakrocia? Preco nas vsetkych nejako neprinutia aby sme s tym skoncovali? Nikto nic nerobi, ani ten, co sa tvari, ze robi.
      Reagovať

0

0

Jasne, ze je dolezite chranit Zem. Ale preco este nikto neriesi,co je dolezite? preco sa ete stale pouzivaju plasty, plechovky, igelitove sacky, preco vsetci nejazdime na vodu ale na ropne produkty? preco sa cesty este stale pokryvaju asfaltom, ktory je ropny produkt? Mate chut na ryby? KAzdy den vidim v spravach havariu tankera, kde vytieklo X barelov ropy do mora. Este stale mate chut na ryby?

Vam to nedochadza???? Kde su vsetky organizacie tvariace sa, ze ochranuju prirodu? preco nezakrocia? Preco nas vsetkych nejako neprinutia aby sme s tym skoncovali? Nikto nic nerobi, ani ten, co sa tvari, ze robi.
      Reagovať

0

0

jeeeeeej som aj pozabudla ze je Den Zeme
      Reagovať

0

0

...

FAKT SUPER STRANKA POMOHLO MI TO AKO V SKOLE ALE AJ MNE...POCOPIA IBA NIEKTORY
    Madman   Reagovať

0

0

dobry članok
      Reagovať

0

0

Re: Deň Zeme

o mi mimozeemštania mi slavime den marsu. ale ne fakt dobre :D
    mimoš- ítí   Reagovať

0

0

neviem či sa tá situácia s odpadkami zlepšila,ale v každom prípade by sa malo s tým niečo robiť,napr.:ak niekto vyhodí odpadok tak by mal dostať zato mastnú pokutu a vyzbierať celý ten priestor kde,ten odpadok vyhodil veď to potom vplýva nepriaznivo na okolie,radšej nech si to hodia vo svojom byte na podlahu,tam im to nikto neuvidí a bordel budú mať iba oni v byte a nie celé sídlisko na tráve,ak je niekto schopný prejsť tých pár metrov doma ku košu tak prečo už nieje schopný prejsť tých pár metrov aj vonku ku smetiaku???to je záhada

v predchádzajúcich mojich komentároch sa dočítate o tom ako aj deti vyhadzujú odpadky na Zem,škoda,aj v minulých komentároch som tu písal,a komentár začínajúci sa slovami:na Zemi už nikdy nebude poriadok
    aj minulé komentáre som tu písal z 22.04.2009,2010   Reagovať

0

0

neviem či sa tá situácia s odpadkami zlepšila,ale v každom prípade by sa malo s tým niečo robiť,napr.:ak niekto vyhodí odpadok tak by mal dostať zato mastnú pokutu a vyzbierať celý ten priestor kde,ten odpadok vyhodil veď to potom vplýva nepriaznivo na okolie,radšej nech si to hodia vo svojom byte na podlahu,tam im to nikto neuvidí a bordel budú mať iba oni v byte a nie celé sídlisko na tráve,ak je niekto schopný prejsť tých pár metrov doma ku košu tak prečo už nieje schopný prejsť tých pár metrov aj vonku ku smetiaku???to je záhada

v predchádzajúcich mojich komentároch sa dočítate o tom ako aj deti vyhadzujú odpadky na Zem,škoda,aj v minulých komentároch som tu písal,a komentár začínajúci sa slovami:na Zemi už nikdy nebude poriadok
    aj minulé komentáre som tu písal z 22.04.2009,2010   Reagovať

0

0

Deń zeme si treba pripomínať, ale skôr než zberať odpad je potrebné naučiť ľudí ,aby ho nenosili do lesa. Skúste sa poobzerať okolo seba koľko je všade plastových fiaš ,sačkov ,rôzného domového odpadu a pri tom každý ma kontajner pri dome .Ako je možné, že fĺaše s vodou alebo plechovky vieme doniesť do prírody, ale prázdne ich necháme tam .Ako je možné že platí zákon ktorý bráni cyklistom chodiť do lesa a veĺké traktory zničia cesty urobia z nich tankodromy ,tak totiž vyzerajú cesty v lesoch stači isť pozrieť do lesov pri Zlatej bani a je Vám do plaču.
    Čudujeme sa ,že ako je možné že sú záplavy keď z lesných ciest si sami robíme potoky, ktoré sa valia do dolín ,len tým že po ťažbe ostáva spúšť v lesoch aj na lesných cestách.Neverite ? Otvorte oči a pozerajte sa okolo seba .
    Hela   Reagovať

0

0

he he tak to si vipiju ti co poskodzuju prirodu.
    mimoš- ítí   Reagovať

0

0

Je to veľmi zlé že sa takto zaobchádza z prírodou , ale aspoň jeden deň by sme mohli na ulici trafiť odpadkový kôš a nezabudnúť že aj zem má svoj deň.
    Tomáš Strakuľa   Reagovať

0

0

Re: Re: Deň Zeme

som dano
    dano   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií