BIO spotrebiteľ

Diskusia k článku: Dobré rady pre váš žalúdok

1. Dobré rady pre váš žalúdok
    Všimli ste si, ako úzko súvisia, žalúdok a vaša pohoda? Ako málo stačí, aby vás chytili kŕče či prekyslenie, tzv. záha? A čím sme starší, tým viacej poznávame čím všetkým si môžeme žalúdok podráždiť. Ale čo potrebujeme k tomu, aby sme rozbúrený žalúdok utíšili?
    Ak nechcete brať pravidelne antacidné lieky, ktoré znižujú vstrebávanie vitamínov do organizmu, tak vyskúšajte nasledujúce prírodné a prirodzené ukľudňujúce liečivá pre žalúdo...

Reagovať

2. stresy a zaludok

Mal som posledne mesiace pomerne slusne stresy v praci zacal som mat problemy so zaludkom a hlavou. Prestalo mi chutit jest, vzdy sa mi po jedle krutila hlava a bolo mi na odpadnutie. Ked som si dal na ranajky vajcia, bolo mi cele doobeda zle a na odpadnutie. To, ze sa mi zhorsil aj spanok o tom tu radsej ani nebudem pisat. Jedlo mi nejako nechuti, vzdy to prevalujem v ustach a ako by som mal v krku klapku. Mam sa krmit ovocim a vynechat tazke jedla ako maso, vajcia a pod?
    dakujem
    Atlet   Reagovať

0

0

Skuste

Skuste vynechat mlieko a mliečne výrobky (okrem jogurtu a zakysaných výrobkov), vajcia, mäso a postaviť jedalniček na obilninach, zelenine, semienkach, ovoci a orechoch + kvalitny, za studena lisovany (idealne bio) olej (univerzálne vhodný z hľadiska použitia v kuchyni i sezónnosti je sezamový).
    Na raňajky skúste napríklad musli s ovocím. Velmi dobrý je zelený čaj. Vyskušajte špaldu a rôzne výrobky z nej - má harmonizačný a očistný účinok pre organizmus. Doprajte si čo najviac pohybu a pobytu na čerstvom vzduchu a pekných chvíľ, ktoré vás nabijú radostnou energiou. Kľudny spanok a veľa chuti do jedla i do života Vám prajem:-)
    Klaudia   Reagovať

0

0

neviem co sa zo mnou deje ale v poslednom case mi je zle zaludok ma boli a hned mam aj krce a hnacky neprejedam sa a mam vela kyselini niekedy sa mi stava ze sa mi potrava vrati hore zaludkom neviem ale mam von zlcnik uz 17 rokov a nemala som problemi az teraz posledne 3 roky prosim poradte mi .
      Reagovať

0

0

neviem co sa to so mnou deje ale v poslednom case je mi strasne zle na zaludok.co ziem to aj hned vyvratim
    vanessa   Reagovať

0

0

stresy a zaludok

ked mam vela stresu tvori sa mi vela kyseliny a byva mi na vracanie trva to asi 5 dni a potom to prejde ale horsie je ze som fajcirka a po cigarete je to najhorsie tak mi poradte co mam take lahsie ziest aby sa to upravilo dakujem.
    marcela   Reagovať

0

2

Re: Dobré rady pre váš žalúdok

viete, ono by sa to krásne tak žilo, ale kvalitné veci sú drahé, zárobky mizerné :) a napríklad, kapustová šťava, a hned mam vyražky na ústach, detto jablka, teraz fičím na ovsenných vločkách ale s tak namáhavou prácou akú mám je nutnosť jesť aj niečo z čoho je fakt energia aj keď nám to škodí. veď z vločiek po týždni budem ako motýl Edo :) rady sú dobré ale treba už aj reálne niečo robiť lebo predsa za to ako sme na tom môže jedine to aké potraviny, vodu, mlieko a alergény do nás dávajú od narodenia.
    Amigo   Reagovať

0

0

Každému kto ma problémy so žalúdkom doporučujem testy na alergie...ja som po cely život myslela, že je to len žalúdok a nakoniec z toho bola alergia na lepok.
    Maria   Reagovať

0

0

Každému kto ma problémy so žalúdkom doporučujem testy na alergie...ja som po cely život myslela, že je to len žalúdok a nakoniec z toho bola alergia na lepok.
    Maria   Reagovať

0

0

Re: Dobré rady pre váš žalúdok (nové)

Mne sa pri žalúdočných problémoch osvedčilo užívanie probiotík, prípadne mastichy s probiotikami. Tá má navyše antibakteriálne účinky, takže prečistí žalúdok od nežiaducich patogénov a naladí harmonické trávenie. Samozrejme potom je dôležité udržiavať zdravý stav aj racionálnou stravou, takže žiadne fastfoody, sladené bublinkové nápoje, či umelých pochutín.
    CHios   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií