BIO spotrebiteľ

Ekzem akne

1. ekzem akne
    Prosim poradte mi mam ekzem a pouzivam velmi dobry krem ,ktory mi pomaha na ekzem a zaroven robi uhry na tvari.Dakujem

Reagovať

2. Re: ekzem akne

Lenka, nam sa doma na ekzem osvedcilo tzv. Bambucke maslo (obchodny nazov v CR) alebo Shea butter. V CR sa tento cisto prirodny produk da kupit v obchodoch Botanicus (www.botanicus.cz) alebo vo Viedni ho dostat bezne v lekarni. V mnohych kremoch sa Shea butter vyskytuje v malom mnozstve, ale ja hovorim o 100%, cistom Shea butter. Po natreti Shea butter zostane na pokozke prijemny "film", ktory udrzi pokozku dlho vlacnu.
    Klaudia   Reagovať

0

0

Re: ekzem akne

Mal som exem par rokov, nakoniec to prerastlo do takej formy, ze mi to zacalo hnisat. Presiel som na surovu stravu a exem mi uplne zmizol. Velmi dolezita je strava. Stav koze je len obraz toho co sa deje vo vnutri tela.
    willy   Reagovať

0

0

Milá Lenka, aj ja mám exém. Zhoršuje sa a zlepšuje a tak stále dokola. Moje najnovšie poznatky sú, že je to choroba pečene. Mala by si vylúčiť vštky sladkosti, čokoládky, koláčiky atď. Ak fajčíš a piješ kávu,nikdy to nerob na lačno hneď zrána. Najskôr si vypi pohár vody, zjedz nejakú vlákninu(ovsenné vločky, ovocie,..) a potom si môžeš dať aj kávičku. Ide o to, aby sa upravila črevná mikroflóra. Na exém je ozaj dobrá prevencia oddelená strava s veľkým podielom surovej zeleniny a ovocia, ako Ti už písal jeden čitateľ. Budeš vidieť, že ak sa začneš zdravšie stravovať, za taký mesiac budeš badať prvé výsledky.Stravu si však musíš sama sebe prispôsobiť, lebo s exémom sú spojené aj alergie( ja mám na tie ovsené vločky,šupku z jablka) tak aby Ti to ešte viac neuškodilo. Ja som ranné ovocie vymenila za čistý biely jogurt Activia s bifidus esensis a pomáha to. Ak používaš kortikosteroidné hormonálne krémy, tak ich obmedz ako sa len dá. Dalo by sa ešte veľa písať ale nemám toľko času, ak budeš niečo potrebovať, daj vedieť, rada napíšem.
    S pozdravom Kristýna
    Kristýna   Reagovať

0

0

Vyrocky zo shea butter sa daju kupit v Bratislave v predajni L´occitane. Myslim, ze maju aj cisty produkt, o akom pise Klaudia.
    Mimi   Reagovať

0

0

Ahoj, Lenka Krístýna má pravdu ekzém je vnútorná záležitosť prejavujúca sa na koži. Je treba liečiť celý organizmus. Odporúčam ti prípravky liečebnej výživy z www.mojezdravie.sk Veľmi dobré je lkvb6 na detoxikáciu pečene a Superacidophilus 6 miliárd mikroorganizmov v jednej tobolke ako súčasť očistnej kúry. Môj syn má podobný problém a tieto prípravky mu veľmi pomáhajú. Na dlhodobe užívanie je ešte dobrý Klíčkový olej a veľmi dobrý je aj ich multivitamín s protistresovým účinkom, okrem iného obsahuje aj tráviace enzými, ktoré sú inak veľmi drahé. Prajem veľa zdravia.
    Aura   Reagovať

0

0

Poradite kde sa to da zohnať v Bratislave, ´dakujem
    mira   Reagovať

0

0

V prvom rade si treba uvedomiť, že naozaj ide o vnútorný problém, ktorý sa prejavuje navonok.Má ale rôzne formy a hlavne nepríjemné prejavy-svrbenie,praskanie,šupiny,hnisanie, môže byť lokálny alebo celoplošný. Ide o autoimunitnú chorobu, ktorá si vyžaduje dlhodobú liečbu, obyčajne ide o hormonálne lieky alebo mastičky, ktoré ale neliečia príčinu ale len dôsledok choroby a ešte aj s vedľajšími účinkami, ktoré sú pre náš organizmus veľmi nebezpečné a niekedy aj nepríjemné. Existuje v spleti ponúk aj iná možnosť - pomocou doplnkov výživy, ktoré sú bez vedľajších účinkov,pacienti ich znášajú lepšie a postupne odhalia a napravia príčinu choroby napr.homeopatiká, lieč.bylinky /napr. aloe vera/,strava,životný štýl. Je len na nás, pre čo sa rozhodneme a pri čom budeme trpezlivo čakať na výsledok a zlepšenie. Ja osobne mám s týmto skúsenosť. Zdraví vás daška.
    daška   Reagovať

0

0

Zdravím všetkých,
    bola som na jednom úžasnom stretnutí s lekárom, ktorý sa zaoberá skúmaním liečivých bylín na organizmus a na liečbu niektorých ochorení.Prednášal aj o ekzéme a rôznych kožných chorobách. Jeho prednáška bola aj zdokumentovaná fotkami daných pacientov ako vyzerali pred liečbou a po nej. To bolo teda. Nikdy by som neverila, že sa niečo také dá dosiahnuť. Bolo vidno rapídne zlepšenie / bol použitý príklad 13 roč. chlapca s atopickým ekzémom na rukách / dlaniach/, potom bercove vredy 78 ročného pána, popálenina tváre a hrude 38 roč. pána. No poviem vám naskakovala mi aj husia koža aj sa mi zdvihol žalúdok, ale liečba bola neuveriteľná. Kto chce, tomu môžem pomôcť. Daška
    daška   Reagovať

0

0

Re: Re: ekzem akne

Ahoj Daska.Ja mam uz dost dlhy cas problem s akne.Mam 28 r. a vyskusal som uz asi vsetko.Vedela by si mi poradit?
    Maros   Reagovať

0

0

kuknite sa na www.aromanaturals.sk
    ela   Reagovať

0

0

100% Cviklova stava znacky MAURER. Pametaj cvikla lieci :-)
    marian   Reagovať

0

0

ahoj1 vies mi pomoct mas uy dlhodobe problemz s akne co mam robit poradis mi? bol bz som rad di
    Johny2211   Reagovať

0

0

Ahoj. Velmi ma zaujal tvoj prispevok. Ja mam problemy s akne a rada by som bola,keby si mi poradilo toho liecitela co si spominala v tvojom prispevku. Vopred ti za odpoved velmi krasne dakujem Petra.
    petra   Reagovať

0

0

Čo sa týka ekzémov, ak vám už nič nepomáha, tak skúste nejaký krém s výťažkami zo švédskych bylín. Moje priateľke to pomohlo, ekzém ustúpil asi po 2 týždňoch pravidelného používania. Sú to vlastne tie isté byliny, čo sú vo švédskych kvapkách, ale toto je vo forme krému. Kúpil som to v Bratislave v lekárni.
    jaro   Reagovať

0

1

ekzem akne

Poznám, volá sa to Švédsky krém a stoji to okolo 200 Sk. Má s tým niekto nejaké skúsenosti
    guko   Reagovať

0

0

Eksém je systémová porucha, liečba cez kožu len mierni príznaky. určite je potrebné zvoliť vhodný prípravok, ktorý nevysušuje ale zároveň nepremasťuje pleť. Zhoršenie eksému môže byť podmienené aj psychickým vypätím a podobne. Hlavne je potrebné zamerať sa na odľahčenie záťaže pečene. Ak je stále atakovaná jednostranne nejakým svinstvom, môže to mať dopat aj na kožu. Pečeň musí premienať a odburávať veľa látok, hospodári najmä s etanolom, kofeínom, látkami s cigaretového dymu, liekov (napríklad antikoncepcia, antialergiká, ale aj "nevinný ibuprofen" či acylpyrín užívaný pri každom náznaku bolesti alebo preventivne každý deň).
    Všetko z mierov, žiadne extrémy!!! Extrémne diéty s niečim alebo bez niečoho len rozhádžu metabolizmus. Odporúčal by som asi Dvojzub trojdielny (Bidens tripartita)(budem nestranný, tak si nájdite na webe kde a aký preparát).
    filip f.   Reagovať

0

0

Zaujal ma tvoj prispevok a bola by som rada ak by si mi vdaka tvojej skusenosti dokazala poradit co s tym dakujem ak sa mi ozves evelin
    evelin   Reagovať

0

0

Ahoj Lenka.
    Tak ako v príspevku k cukrovke a hemoroidom, aj Tebe napíšem to isté. Injekcie, mastičky, bylinky a tabletky sú len na zmierňovanie príznakov. K trvalému zdraviu vedie len nájdenie a odstránenie PRÍČINY. Niektorí ľudia Ti tu radia (viem, že to myslíte dobre), že je potrebné dať do poriadku pečeň. Po pečeň sa dostanú aj liečitelia (ten lepší pridá ešte obličky a pozrie sa aj na pankreas). Je to len čiastočná pravda, čiže žiadna pravda. Pozrite sa na to takto. Lenka sa stravuje približne rovnako ako väčšina ľudí. Prečo nemajú ekzém všetci? Prečo iné pečene v pohode zvládajú dlhoročné pitie alkoholu (predpokladám, že Lenka to nerobí), veľké dávky nikotínu, kofeínu, umelých sladidiel... Príčinou nie je samotná pečeň. Je potrebné ísť hlbšie. NIEČO PEČEŇ (alebo telo) "BRZDÍ". Niečo spôsobuje, že pečeň nemôže pracovať tak ako by mohla. ČO JE TO? Už sme vylúčili stravu (aj keď, samozrejme, vplyv na to má, ale nie je rozhodujúci). Ak nie su všetci v Tvojom okolí postihnutý niečim podobným, tak môžme vylúčiť aj tajné jadrové skládky v blízkosti Tvojho bydliska :) , inými slovami vplyv prostredia. Čo nám zostalo? Len pre vašu lepšiu predstavu - vylúčili sme všetko hmotné. Čo nám zostalo? Ale nie, žiadne geopatogénne zóny, žiadny zlý duchovia, žiadna negatívna energia a veci podobné. Zostala nám LENKA. Nie jej telo. ONA SAMOTNÁ. Ani neviem či mám pokračovať ďalej. Dostávame sa na príliš tenký ľad. (po 10-tich minútach zmazávania a opätovného vpisovania tých istých slov...) Áno, ešte treba niečo vysvetliť. Lenka, neobvinil som Ťa, že si to spôsobuješ sama, ani netvrdím, že si za to môžeš sama. Zdroj, alebo PRÍČINU ( ešte lepšie BRZDU) máme v sebe všetci. Je v našej MYSLI. A NIEČO SA S TÝM DÁ UROBIŤ
    Veľa šťastia praje Brano
    Brano   Reagovať

0

0

Brano, máš 100% pravdu. Mám dcéru s ekzémom a nedá si vysvetliť, že sila na vyliečenie je predovšetkým v nej samej. Musím jej vytlačiť Tvoj (dúfam, že môžem tykať) článok, aby videla, že to nie sú len "moje" výmysly. :-)
    viera   Reagovať

0

0

Ahoj Vierka.
    Nedávaj jej ten článok do rúk. Nedosiahneš tým to čo by si chcela. Dosiahneš tým len dcérino UDOLANIE, alebo inak povedané VYHRÁŠ a ona prehrá. Prehra je vždy spojená s hanbou a pocitom menejcennosti. A to, dúfam, nechceš. Ak Ti smiem poradiť, daj ten článok niekde, kde vieš, že ho objaví (schválne nepíšem "nájde"). To, že ho objaví znamená, že nájde niečo čo nie je určené pre ňu. A tým jej dovolíš utvoriť/skorigovať svoj vlastný názor bez pocitu udolania. NIKTO JU NEPRESVEDČÍ. UROBÍ TO SAMA. Inak povedané - NECHAJ JU VYHRAŤ SAMU NAD SEBOU. Dúfam, že si pochopila čo som chcel povedať. Vychovať s dieťaťa plnohodnotnú bytosť je tak trochu veda. Veľa šťastia pri výchove. Brano
    Brano   Reagovať

0

0

ahoj Brano, myslím, že som presne pochopila a veľmi pekne Ti ďakujem. Presne to som myslela , že jej ho musím dajako podsunúť a nie priamo nanútiť. Len neviem ako .Viem, že nemá zmysel niečo človeku nasilu vnucovať, ale neviem, ako to presne urobiť. S tým čo píšeš o Udolaní je určite tak. (veď to platí aj v iných situáciách v živote). Len teraz rozmýšľam ako konkrétne jej ho "podsunúť", pretože to naozaj bude musieť vyzerať ako náhoda, že to objavila :-)
    Ak ťa niečo konkrétne napadne, môžeš mi to ešte poradiť? Vďaka!
    PS: viera je prezývka - a myslím tým vieru a nie Vieru :-)
    viera   Reagovať

0

0

Aha, no nevadí, asi už zostaneš Vierka. :-)
    Ach - jaj, ako Ti poradiť. Neviem koľko má rokov, aké má záľuby...
    Ááá, čo tak urobiť "veľké jarné upratovanie" a ju necháš prebrať papiere na potrebné a nepotrebné... S patričnými inštrukciami :-)
    Alebo nech utiera prach medzi knihami a...
    No, ja viem, nič moc, ale veď Ty už niečo vymyslíš.
    Držím palce. Brano
    Brano   Reagovať

0

0

super Branom, dal si mi inšpiiráciu, vďaka a prajem Ti pekný deň!
    viera   Reagovať

0

0

Brano/ inak - má už 23 a záľuby - strašné : TV a sem tam s partiou von , aha a sem-tam ešte chodí aj cvičť :-)
    viera   Reagovať

0

0

Ahoj "Vierka" :-)
    Poradím Ti ešte niečo konkrétne. Ak ste trosku lepšie situované, pošli ju na purifikačný program L.R.Hubbarda. Je to najlepšie rozpracovaný program na očistu tela na planéte. A tomu zodpovedajú aj účinky a výsledok. Dcérka zo seba dostane všetko včetne Černobilu, liekov, drôg a všetkých ostatných látok ukladajúcich sa v tuku...skrátka zostane ČISTÁ. Dokonca tak čistá, že jej pôjde hore IQ. Ja viem, psychológia tvrdí, že IQ sa počas života nemení. Hlúposť! Po absolvovaní "PURIFU" sa zvyšuje v priemere o 15 bodov a je to kedykoľvek a na komkoľvek dokázateľné. K Hubbardovi toľko: Je zakladateľom Scientológie - snáď najdiskutovanejšej cirkvi na svete. Jedny tvrdia, že je to jedna z najdeštrukčnejších siekt, ktorá svojim stúpencom "vymiela mozgy" (psychiatria, psychológia, kresťanská církev...), druhí, väčšinou tí, čo sa k Scientológii dostanú z "druhej strany" (ale nie, nemyslím záhrobie, chich), teda neovplyvnení psychiatrickou a psychologickou propagandou, hovoria o totálne funkčnom systéme na sebazdokonaľovanie. Svoj vlastný názor si musí utvoriť každý sám. Ľudia ale robia chybu v tom, že si vytvárajú svoj názor na základe názorov iných. A ani nevedia, že aj tí iný majú "svoj" názor len z toho čo im povedala babka Škopková, že počula od Novákovej z Hornej Dolnej... Ako som sa ja, liečiteľ, dostal k Scientológii? Zaujímal som sa (a stále sa zaujímam) o všetko čo môže pomôcť. A veľmi rýchlo som pochopil, že aj keď budem liečiť energiou cez jemnohmotné telo (alebo telá, ako kto chce, to je na dlhú debatu), stále neliečim PRÍČINU. Stále sa ešte dala položiť otázka PREČO? Prečo je narušené jemnohmotné telo? Inými slovami, aj ja som bol len "odstraňovačom príznakov". Bolo treba ísť hlbšie, hľadať ďalej. Kresťanstvo...Buddhizmus...Hinduizmus...Psychológia...Psychiatria... Otázka PREČO bola stále nezodpovedaná. A aj keď sa našla "odpoveď", nebola POUŽITEĽNÁ. Nedala sa z nej zostaviť terapia, ktorá bude mať výsledky. Darmo sa v múdrych knihách dočítam, že HMOTA JE PODRIADENÁ MYSLI. Ale ako tú myseľ "opraviť", keď sa chová deštrukčne? Tabletkami? (psychiatria) Hlúposť! Tak ako? A to AKO som práve našiel u Hubbarda. Hubbard sa dostal až k PRÍČINE. A čo je dôležitejšie, našiel terapiu, ktorá funguje. Stále si ešte preverujem všetko čo sa v Scientológii dozviem, stále si ešte dávam pozor na "nebezpečnú sektu", pretože slovné spojenie Scientológia-sekta sa mi do uší dostalo skôr ako fakty ktoré som si mal možnosť preveriť. Môžem povedať toto: Všetky ich techniky ktoré som si doteraz preveroval sú 100%-ne funkčné a pomáhajú. Ak vyskúšaš aspoň jednu z nich, napr. PURIF, uvidíš sama... Fúha, som sa rozkecal :-)
    Pekný deň Ti. Brano.
    Brano   Reagovať

0

0

Braňo, ďakujem. V mnohom s Tebou súhlasím (dá sa povedať na 90%). nIe som síce liečiteľka, ale mnohé veci viem. Zatiaľ som prišla k záveru, že akákoľvek "organizácia" vytvorená ľuďmi (hoci pôvodne aj za dobrým účelom) sa zvrhne.
    Človek dokáže všetko - to nie je výmysel, to je fakt, len ľudia tomu neveria (väčšina)
    Inak , celkom sa mi zaujímavo s TEbou komunikuje :-)
    pekný dník!
    PS: v práci nemôžem veľmi vypisovať a doma tiež (aspoň v poslednej dobe) , takže neodpovedám hneď
    viera   Reagovať

0

0

Ahoj "Vierka".
    Ako vidíš, s tými pohotovými odpoveďami som na tom rovnako. A tak do pol roka to s mojim voľným časom bude skutočne bieda...
    Súhlasím s Tebou - všetky doterajšie organizácie časom vybočili z pôvodného smeru. Dôvod je jednoduchý - aj tú najväčšiu organizáciu tvoria ĽUDIA. A všetci ľudia majú v sebe "program" ktorý môžme nazvať PREŽI!! Prežitie v dnešnej dobe závisí od peňazí a moci. No a stačí keď sa do vedenia organizácie dostane niekto kto veľmi "musí prežiť" a je preto schopný urobiť čokoľvek...(neviem prečo si vždy vyberieme práve týchto ľudí) Vtedy sa aj tá najlepšie myslená organizácia premení na deštrukčnú vojenskú čatu a ľudia v organizácii sa začnú báť a začnú udávať jeden druhého, a upaľujú sa bosorky, a tiahnu Krížové výpravy, a zomierajú nevinný... Scientológia je v tomto trochu iná a inou aj zostane. ( veď práve preto je toľko kritizovaná. Zlý človek len veľmi nerád počuje, že niekto dokáže zo slabých urobiť silných - silnejších ako on. To sa predsa nesmie stať. Proti takému niečomu treba bojovať..:-) Pri riešení akéhokoľvek problému platí v Scientológii "PRINCÍP NAJVÄČŠIEHO DOBRA PRE ČO NAJVÄČŠÍ POČET ĽUDÍ". Ak čokoľvek riešiš takouto cestou, nikdy sa nemôžeš zmýliť. Ja viem, aj toto je na dlhú debatu...
    K Tvojmu výroku: "Človek dokáže všetko." Máš veľkú pravdu. Platí, že JEDINÉ BARIÉRY KTORÉ ŤA OBMEDZUJÚ SÚ TIE KTORÉ SI SI SAMA VYTVORILA. A že ľudia ich majú neúrekom...
    Ozaj, môžem sa spýtať na tých 10% s ktorými nesúhlasíš? Všetko sa dá vysvetliť. Je to len o komunikácii...
    Prajem Ti pekný deň. Brano
    Brano   Reagovať

0

0

ahoj Braňo, no skoro ma vystrelo - odpísala som Ti a neviem ako všetko zmizlo :-))
    takže súhlasím s Tvojím posledným článkom úplne na 100%
    a tých predošlých 10% spočíva v tom organizovaní , resp. organizácii , alebo v Tvojom presvedčení , že len scient. organizácia je tá správna. Ale inak mi píšeš "z duše"
    prajem Ti všetko dobré!
    viera   Reagovať

0

0

Ahoj "Vierka".
    Ach áno, rozumiem. Vidíš čo spôsobujú slová? Aký nedokonalý nástroj na komunikáciu máme? Netvrdím, že len Sc. je tá jediná správna. Tvrdím, že správnejšiu organizáciu som ešte nenašiel. A to je trošku rozdiel. Nie som zaslepený a "vymletý" ako sa to o scientológoch s obľubou hovorí. Poznám veľmi veľa scientológov a divila by si sa aký intelekt a rozhľad títo ľudia majú. A to sa snažím dívať veľmi kritickými očami.
    Ľudia sa boja len neznámeho - toho čo nepoznajú. To je aj Tvoj prípad. (nezakryješ to) :-)
    Sú aj iné organizácie, ktoré si zaslúžia pozornosť. Napr. Greenpeace, EU...
    Vidíš, všetko je o komunikácii. Nemusíš sa báť komunikovať so scientológom. Nehryziem, neubližujem akýmkoľvek spôsobom ľuďom, ani zvieratám... (s rastlinami je to trochu horšie, niečo jesť musím, chich)
    Prajem Ti pekný večer a krásne zajtrajšie ráno.
    Brano
    Brano   Reagovať

0

0

ahoj Braňo,
    naozaj sa asi nerozumieme, pretože písané slovo asi vždy vyznie inak ako keď je vyslovené.
    Vôbec si nemyslím, že si zaslepený, alebo vymletý, vôbec sa nebojím s Tebou komunikovať (ani s nikým iným kto je hocikde organizovaný , pokiaľ je ... no ako to povedať ? asi takto "normálny") Báť sa už tobôž nebojím , veď čoho? Každý človek sa môže báť najviac sám seba. A vôbec si nedovolím hodnotiť Teba ako človeka ( a kto si to vlastne môže dovoliť - hodnotiť druhých ľudí?) Aha , a ešte - vôbec by som sa nedivila a ani sa nevidím akí ľudia sa nachádzajú v scientológii - asi takí ako všade . ľudia sú podľa mňa vo všeobecnosti rovnakí , len sú každý na inom úseku cesty a tak sa aj správajú - podľa toho , kde sa práve nachádzajú (píšem ešte zrozumiteľne?) Ak mi môžeš odporučiť nejakú knihu - napíš prosím jej názov a autora.
    vďaka a prajem Ti pekný budúci týždeň!
    viera   Reagovať

0

0

brano ekzem je podla mna oslabenie organizmu a nie stav mysle!Hmota je jedna vec a mysel je druhá!A vąetko čo sa nepodriadi prírodným zákonom v tejto hmote je namyslenos» ktorá končí katastrofou.
    Vierka Tebe prajem pevnú VIERU V BOHA KTORÁ SAMA O SEBE JE LIEK NA V¦ETKO!
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    Takže rozoberme si to ešte raz - Máme rodinu, v ktorej jeden člen má ekzém. Keďže je to rodina, môžme povedať, že sa stravujú približne rovnako. Áno, máš pravdu, niekto zje viac, niekto menej, niekto si dá po obede koláčik, niekto nie, niekto toto, niekto tamto... V princípe sa ale všetci stravujeme rovnako. Samozrejme, zase máš pravdu v tom, že strava je dôležitá. (ak si prečítaš ešte raz moje predchádzajúce príspevky, zistíš, že som nikdy netvrdil opak) Ďalej, vplyv prostredia môžeme tiež vylúčiť, pretože všetci členovia rodiny žijú v (aspoň približne) rovnakom prostredí.
    Kde je teda problém?? Čo spôsobuje ochorenie jedného člena rodiny v podmienkach, ktoré sú rovnaké pre všetkých členov?? Alebo, povedané Tvojou terminológiou - čo spôsobuje oslabenie organizmu?? (teším sa na Tvoju odpoveď)
    A ešte Ti dám jednu otázku. Čo vieš o vplyve mysle na hmotu? Pozor, nepýtam sa Čo si myslíš o vplyve mysle na hmotu. Pýtam sa ČO O TOM VIEŠ? Som žiakom jedného z najväčších liečiteľov súčastnosti p. Michel-a Carayon-a. (neber to prosím ako chválenkárstvo. Vysvetľujem, nič viac) Na vlastné oči som videl veci, o ktorých sa bežne hovorí ako o ZÁZRAKOCH. Nespôsobovala ich však žiadna nadprirodzená bytosť. Spôsoboval ich Michel. Silou svojej mysle. Myslíš si, že takú silu má len zopár ľudí na zemi? Čo keby som Ti povedal, že sme si VŠETCI VO VŠETKOM ROVNÝ?? Budeš to brať ako rúhanie? Ježiš povedal: "Čo sa čudujete? Aj vy budete robiť takéto veci, ba dokonca ešte väčšie" ČO TÝM CHCEL POVEDAŤ? Pouvažuj nad tým.
    Neber prosím tento môj článok ako vojnu. Nepotrebujem nad tebou vyhrať. ŽIVOT JE HRA. A výhra znamená KONIEC HRY. (výhra ukončuje hru. Dúfam, že rozumieš ako to myslím)
    Brano   Reagovať

0

0

napis co ten p. Michel-a Carayon-a dokaze
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    Úlohou tohto dialógu nie je šokovať toho druhého niečim fantastickým. Téma je iná. Vplýva myseľ na telo, alebo nevplýva? A je jej vplyv rozhodujúci, alebo nie je?
    Ale samozrejme, svoje tvrdenie, že myseľ vplýva na telo (hmotu) by som mal podložiť dôkazom. Takže tu je aspoň taký malý (tie väčšie by nebolo vhodné publikovať. Tvoja REALITA je značne odlišná a spôsobilo by to akurát tak vyhlásenie Braňa za blázna) :
    Zavolali Michela do nemocnice k pacientovi, ktorého rodina šla práve podpísať súhlas s odpojením od prístrojov. Posledné štádium rakoviny. Metastázy boli už všade a keďže boli už aj v mieche, musel byť na prístrojoch (dúfam, že nemusím vysvetľovať dôvod). Na druhý deň ho odpojili od prístrojov. Nie však preto, že bol koniec. Prístroje už NEBOLO TREBA. Bol späť v HRE. Bol zdravý. Čo spôsobilo vyliečenie? Približne mesiac papal už len infúziu a tá mala po celý čas rovnaké zloženie ako v deň príchodu Michela. Čo teda spôsobilo vyliečenie???
    Ešte jedna štatistika. Ľudia prichádzajúci k Michelovi sú zväčša pacienti klasickej medicíny u ktorých zlyhalo všetko čo táto medicína ponúka. Sú označený ako NEVYLIEČITEĽNÝ. Je to zhruba 20%. On z týchto 20% dokáže vyliečiť 86% ľudí. Zvyšok sú ľudia, ktorý nie sú ochotný robiť čo im je poradené. (prísna Makrobiotika, alebo Vitariánstvo + procedúry) Koľko percent by to bolo, keby k nemu chodili všetci ľudia s rakovinou už od začiatku? (samozrejme, to je nemožné) 99%?

Ak by si mal záujem, môžem Ti dať aj rukolapný dôkaz. Boli sme pri niekoľkých Michelových zákrokoch a dva z nich sme si natočili na video. Sú to detajlné zábery z bezprostrednej blízkosti a je na nich jasne vidno ako holými rukami vchádza do tela pacienta a vyberá akúsi hmotu - nádory. Akonáhle vytiahne posledný, rana sa zacelý a nezostáva po nej nič, ani jazva. Čo to asi dokazuje? Že by nadradenosť mysle nad hmotou??
    Túto silu však nemá len Michel. Máme ju všetci. A máš ju aj TY.

Tak, teraz by som bol rád, keby si Ty podložil svoje tvrdenie, že myseľ nemá vplyv na hmotu nejakým dôkazom.
    Brano   Reagovať

0

0

Chod na http://www.svetgralu.sk/?id=cislo09-filipinskyliecitel
    ale este lepsie na http://vodasvetla.cz/5-Lecitelstvi/bedrich_koci.htm kde pan Koci lieci bez vniknutia do tela nadorove ochorenia.Ale to najdolezitejsie je ze je tam napisane priamo od p Kociho ako prisiel na to ze ma schopnost liecit.Odporucam to precitat kazdemu!
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    Prezrel som si Tebou odporúčané stránky. Ak sú tieto stránky Tvojím argumentom podporujúcim Tvoje tvrdenie, že myseľ nevplýva na hmotu... Mám pocit, že obe tieto stránky potvrdzujú práve moje tvrdenie, že myseľ vplýva na hmotu, a že jej vplyv je ROZHODUJÚCI.
    Dnes nemám veľa času, takže zatiaľ len toľko.
    Prajem pekný večer. Brano
    Aaa, skús podložiť svoje tvrdenie ešte niečim iným.
    A ešte zdravím "Vierku" :-)
    Brano   Reagovať

0

0

brano vsetko podlieha zakonom Bozim a nie p. Michel-a Carayon-a
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Braňo, ďakujem za pozdrav - ale neopdísal si mi na posledný môj príspevok :-(
    pekný deň!
    viera   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    K Tvojmu výroku: Všetko podlieha BOŽÍM zákonom - tvrdil som niečo iné?
    Chceš tým povedať, že liečiteľstvo, alebo liečenie odporuje BOŽÍM zákonom? A čo robil Ježiš? Chceš tým snáď povedať, že liečitelia pomáhajú proti BOŽEJ vôli? Myslíš, že by ktokoľvek mohol urobiť čokoľvek s čím by BOH NESÚHLASIL??? Čo myslíš, mohla by byť v celých dejinách ľudstva spáchaná jediná krádež, jediná vražda s ktorou by BOH NESÚHLASIL??? A čo Hitler, konal proti BOŽEJ vôli??? Je vôbec možné konať niečo čo BOH NECHCE???

Tvoja cirkev Ťa učí, že ju potrebuješ, že ona jediná vie čo od Teba BOH chce. Naučila Ťa bez rozmýšľania prijímať všetko čo tvrdí, navzdory dôkazom a faktom, ktoré dokazujú opak. Je to jednoduché, stačí vzbudiť strach. Stačí povedať "...ak nie, pôjdeš do pekla..." a ovečky žijú ďalej v nevedomosti, pretože sa boja rozmýšľať. Ján, neboj sa a začni si preverovať všetko čo Ti tvrdí Tvoja cirkev. Zistíš veľmi zaujímavé veci. O BOHU, a o sebe.

Scientológia je iná aj v tom, že Ťa nikto nenúti veriť čomukoľvek čo je tam tvrdené. Nechávajú Ťa nájsť vlastnú pravdu. Dajú Ti informácie a povedia CHOĎ A OVER SI TO! Scientológia operuje s FAKTAMI, Tvoja cirkev s DOGMAMI. Scientológia učí ľudí VEDIEŤ. Tvoja cirkev Ťa učí VERIŤ. VIERA JE NAJNIŽŠIA FORMA POZNANIA. Veríme len v to, čo (ešte) NEPOZNÁME. Akonáhle TO spoznáš, už NEMUSÍŠ VERIŤ, pretože UŽ VIEŠ. Takže tým, že Ťa naučili veriť a všetko slepo prijímať, Ťa držia v nevedomosti. Dúfam, že rozumieš čo sa Ti snažím vysvetliť. Netvrdím, že Scientológia je lepšia. Je iná. Učí ľudí byť ZODPOVEDNÝMI. Tvoja cirkev Ťa zbavuje zodpovednosti. Typickým príkladom je spoveď. Nech urobíš čokoľvek, stačí prísť a vyspovedať sa, vykonať "trest" (2x otčenáš a zdravas, prípadne Ti môžu pomôcť nejaké odpustky) a si z toho vonku, pretože je Ti (údajne) odpustené. Ale je Ti skutočne odpustené? Tým, že Ti odpustí pán farár, Ti odpustí aj BOH? Si si istý?? Prečo? Pretože to tvrdí Tvoja cirkev? Ale Tvrdia Ti pravdu??? OVER SI TO!!!
    Nemusíš sa báť, že si preverovaním rozhneváš BOHA. BOH je predsa PRAVDA, či nie? A pravda sa nemusí báť preverovania, pravda je rada vždy, keď vyjde na svetlo BOŽIE. Pokús sa nebáť BOHA a BOŽÍCH zákonov. Bol si pri zrode týchto zákonov. Odsúhlasil si ich. A pracujú PRE TEBA!
    Prajem pekný deň. Brano

"Vierka, odpíšem aj Tebe, len to chce čas. Prinášam na slovenský trh produkt, o ktorý začína byť záujem a ja by som potreboval, aby mal deň o hodinu viac... Pekný deň aj Tebe
    Brano   Reagovať

0

0

Braňo,
    Tvoj posledný príspevok bol pekne napísaný. Len sa obávam, či mu porozumejú ľudia, ktorí "veria" , ale "nerozmýšľajú"....
    prajem pekný deň a nech sa Ti darí (tiež boli časy kedy by som prijala, keby mal deň viac hodín - ale vieš, že aj to môžeš ovplyvniť ? - teda nemyslím čas na hodinách ale čas ako taký - veď to je len niečo čo sme si my ľudia vymysleli)
    :-)
    viera   Reagovať

0

0

Ahoj "Vierka".
    Tak, podarilo sa. Píšem! Aj keď zatiaľ len v rýchlosti...
    Takže k Tvojmu príspevku. Bol napísaný naozaj veľmi zrozumiteľne. Dokonca som ho tentokrát aj pochopil :-) Som rád, že Ti už rozumiem. Som rád, že sa nebojíš komunikovať so Scientológom, a som rád, že nesúdiš dopredu. Skrátka samá radosť :-)
    Neviem z akej oblasti by mala byť mnou odporúčaná kniha. Strava? Filozofia? Veda? Trošku mi to upresni, lebo Ti odporučím toľko super kníh, že budeš mať čo robiť ešte na letnej dovolenke... :-)
    Ahoj a pekný deň. Brano
    Brano   Reagovať

0

0

ahoj Braňo,
    vďaka za odpoved - čo sa týka kníh - ako sa vraví, môžeš mi odporučiť z každého rošku trošku - ja si už vyberiem. Rodine dávam pred mojim sviatkom zoznam kníh a oni mi vždy podľa toho vyberú (zatiaľ vždy dobre). Ale asi by bola vhodná nejaká o scientológii.
    Ešte sa Ťa chem spýtať, či Ti hovorí niečo "homocystein". Zatiaľ ahoj!
    viera   Reagovať

0

0

Ahoj "Vierka".
    Obdivujem Tvoju odvahu. Čítať Scientologické knihy je nebezpečné. :-) Veľmi Vážne hrozí, že po prečítaní zopár z nich budeš chcieť skúsiť čo to je ten auditing a či je skutočne pravda, že auditovanému človeku stúpa IQ, a ako sa asi cíti taký CLEAR...atd, atd...
    Psychiatri tvrdia, že je to len šikovný a nefunkčný (prípadne nebezpečný) Hubbardov výmysel na vymieľanie mozgov. Chápem ich. Musia to tvrdiť. Ak by sa totiž ukázalo, že je to plne funkčná metóda ktorá prináša pozitívne výsledky tam kde oni zlyhávajú, bude im hroziť zánik. Budú nepotrebný.
    Aby si rozumela o čom hovorím - ide o to, že nie je možné liečiť a vyliečiť myseľ, teda niečo nehmotné, tabletkami, teda niečim hmotným. (nehmotnosť mysle si budeš mať možnosť overiť vlastnou skúsenosťou. Overovanie je veľmi dôležité. VERIŤ NESTAČÍ. Tu by som Ti rád povedal toto: NEVER ANI MNE!!! VERIŤ znamená NEMAŤ VLASTNÚ SKÚSENOSŤ, čo znamená NEVEDIEŤ. Po overení budeš VEDIEŤ)
    Áno, tabletkou ovplyvníš myslenie, pretože ovplyvníš hmotu a kým sme v tele, všetko čo sa deje telu náš ovplyvňuje. Ale všimni si ako je človek liečiaci sa na psychiatrii "liečený". Tý chudáci sú v podstate umrtvovaný.
    Máš sklon k samovražde? Tu máš tabletku (budeš po nej taký mŕtvy, že nebudeš vedieť ani myslieť, nieto ešte aby si premýšľal nad tým ako TO urobiť) Schizofrénia? Tu máš tabletky! Ja Ti dám byť chvíľu jeden, chvíľu druhý! Toto vypi a nebudeš ani jeden... Sklony k šialenstvu a agresii? Priviažte mi ho na elektrické kreslo! Ja už mu ukážem...!
    To čo robia psychiatri je mrzačenie ľudí. Mrzačenie myslí. A je to len kvôli tomu, že NEPOZNAJÚ PÔVOD DUŠEVNÝCH PORÚCH - čo aj sami priznávajú.
    Vieš o tom, že behom pár minút je možné vrátiť človeka, ktorý (sa) chce zabiť, do REALITY? Ak by sa toto dostalo von (rozumej medzi ľudí), načo by nám boli psychiatri?
    Ale späť k téme. Neviem ktorú knihu Ti odporučiť ako prvú. Ja som technický typ a odporúčal by som VÝVOJ VEDY. Je tam popísané ako na to všetko Hubbard prichádzal. Skrátka jeho výskum. Hľadanie a nachádzanie.

Moja milovaná Manželôčka Ti odporúča SCIENTOLOGIE: NOVÝ POHLED NA ŽIVOT. Milá knižka plná rozumných myšlienok, ako stvorená na prvý dotyk so Scientológiou.
    Ale aj ja, aj moja milovaná vieme, že základom je DIANETIKA - MODERNÁ VEDA O DUŠEVNOM ZDRAVÍ. Hovorí sa jej aj BOOK 1. Ten, kto dokáže pochopiť túto knihu má veľkú chuť overovať a overovať :-)
    Ja som to mal pri mojom prvom kontakte so Scientológiou trochu ľahšie. Chcel som si to všetko overiť. VEĽMI. Moja milovaná manželka mala LEUKÉMIU. Bola v štádiu, kedy nedokázala vyjsť 10 schodov bez toho, aby sa aspoň 2x nezastavila a nevydýchala. Makrobiotika a energetické zásahy síce zastavili proces, za čo som nesmierne vďačný, pretože sme mali viac času, ale krvné výsledky boli stále katastrofálne. Rýchlo som absolvoval kurz Dianetického auditora a šli sme na to. Auditovali sme každý deň. Po mesiaci šla na krvné testy. Bola ZDRAVÁ!!! To bola moja/naša prvá skúsenosť so Scientológiou a jej funkčnosťou.
    Ale som sa zase rozkecal... :-)
    Pekný deň Ti "Vierka". Brano
    Brano   Reagovať

0

0

Ešte k tomu Homocysteínu som zabudol. Nemám o tom zatiaľ nič naštudované a čo je dôležitejšie, nemám osobnú skúsenosť. Akurát tvrdím, že zázračných látok bolo už veľa a percento chorých stále stúpa a stúpa... Nemyslím si, že odteraz bude zomierať menej ľudí. Ale niečo si naštudujem a budem múdrejší.
    Ešte raz pekný deň. B
    Brano   Reagovať

0

0

ahoj Braňo,
    nemyslím to teraz zle, čo napíšem , to len aby si bol trošku v obraze o tom, čo zatiaľ viem " až po časť "Ale späť k téme..." si si mohol ušetriť písmenká a čas - lebo to mi je známe.
    Aj Tvoja poznámka o viere a vedení - viem, že to je veľký rozdiel.... Určité veci viem a priznám sa , že práve preto po čítaní Tvojich názorov sa tak trochu čudujem, prečo musíš byť niekde organizovaný . Ale nakoniec , je to Tvoja vec a Tvoja cesta, takže do toho ma nič. :-)
    Homocystein nie je zázračný prípravok, je to vlastne toxická aminokyselina , potrebná v tele, ale jej nadbytok spôsobuje civilizačné choroby (daj si do vyhľadávača toto slovo a nájdeš nejaké info) Som presvedčená, že pod kvalitu života človeka sa podpisuje jeho psychická stránka a spôsob života. A darmo budeš mať psychickú stránku v pohode , ak donekonečna budeš telo ničit "hmotne" a zasa darmo budeš žiť po "hmotnej" stránke na 100% ake Tvoje duševno bude stáť za "milú Jarmilu" (ako sa voľakedy hovorilo). Prajem Tebe aj Tvojej manželke veľa zdravia a pohody!
    knihy vyhľadám - už sa teším !
    viera   Reagovať

0

0

BRANO JA SI NEZASTAVAM ZIADNU CIRKEV MAS V TOM CHAOS!
    VSETKO CO SA KONA PROTI MIERU A VDAKE BOHU NA ZEMI JE PROTI BOHU!
    Scientológia JE PROTI BOHU HLAVNE V TOM ZE NIE JE JEDNODUCHA A SKUMA PODVEDOMIE CO NEZODPOVEDA ZDRAVEMU PLNE VEDOMEMU POKROKU ALE ZNAMENA TO DOBROVOLNE OTVORENIE SA VECIAM KTORE CLOVEK NEDOKAZE PRI POTLACENI VEDOMIA PLNE OVLADAT A DOCHADZA TAK K TAZKYM NEODSTRANITELNYM DUCHOVNYM PORUCHAM KTORE DOKAZE CLOVEK ODSTRANIT A TO LEN A LEN SVOJIM POSOBENIM BOBRA NA SVOJE OKOLIE!
    BRANO AK NIECO STOJI ZA ZMIENKU TAK JE TO Vo Svetle Pravdy POSOLSTVO GRALU KDE JE VECNE SKUMANIE NAJDOLEZITEJSIE A KNIHY OD TOHO ISTEHO AUTORA A TO JEZIS,MARIA,JAN KRSTITEL,BUDHA,LAO-C,ZOROASTER,MOHAMED,Atlantída,Ríąa Inkov,Mária Magdaléna,Apoątoli,Desa» Boľích prikázaní a Otčenáą atd.SU TO KNIHY DUCHOVNE PRIJATE A V ZIVOTOPISOCH JE DOPODROBNA OPISANA ICH HLADANIE PRAVDY A CESTA ZIVOTOM!
    CAST KNIH JE NA http://www.poznanie.sk/knihy/ OSTATNE SA DAJU AJ BEZNE KUPIT ALEBO POZICAT V KNIZNICIACH.
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    Píšem Ti po asi 10-tich minútach premýšľania nad tým či mám vôbec reagovať. Totiž, ak áno, nebude to ľahké. Veľa som z Tvojho príspevku nepochopil (napr. Tvoju definíciu Scientológie a toho prečo je vlastne proti BOHU:-) a aj to málo čo sa mi podarilo pozliepať sú nezmysli. Neber to prosím v zlom, ešte raz opakujem - nejde mi o výhru nad Tebou.
    Takže k veci.
    Scientológia nie je jednoduchá? Hmm, môže byť zložitá len pre človeka, ktorý buď nemá o Sc. žiadne informácie, alebo má informácie z iného (príp. iných) zdroja, alebo je skrátka všeobecne, ehm, nechápavý. Ktorá kategória si Ty?
    Tu je pre Teba aspoň trocha základných info priamo zo zdroja:

Člověk je nesmrtelná duchovní bytost. Jeho zkušenosti sahají daleko za hranice jednoho života. Jeho schopnosti jsou neomezené, i když si je momentálně neuvědomuje – ale může si je uvědomit a využít je. Je schopen nejenom vyřešit své vlastní problémy, dosahovat svých cílů a dosáhnout trvalého štěstí, ale také dosáhnout nových, vyšších stavů vědomí a schopností.
    V Scientologii není nikdo nucen, aby něčemu věřil. Pravdivé je pro vás to, co jste sami zpozorovali, že je pravda. Jedinec sám pro sebe objevuje, že Scientologie funguje, a to tak, že používá její principy a pozoruje či prožívá dosažené výsledky.

Tak, ideme ďalej.
    ...A DOCHADZA TAK K TAZKYM NEODSTRANITELNYM DUCHOVNYM PORUCHAM... vysvetli mi prosím ešte raz AKO k tým poruchám dochádza???

A ešte trošku rypnem sem - tvrdíš, že tebou menované knihy boli "DUCHOVNE PRIJATÉ. Moja otázka znie: MÁŠ TO OVERENÉ? Na základe čoho si myslíš, že sú skutočne duchovne prijaté? Len preto, že to tvrdí niekto iný??? Nehnevaj sa, ale znovu Ti odporúčam toto - PREVERUJ SI VŠETKO ČO TI JE TLAČENÉ DO HLAVY. Ja viem, že to nie je jednoduché, ale je to POTREBNÉ. Minimálne na to, aby si nabudúce nepísal nezmysly.
    Brano
    Brano   Reagovať

0

0

AKO MOZES TVRDIT ZE CLOVEK JE NESMRTELNA BYTOST?
    AKO MOZES TVRDIT ZE CLOVEK MA NEOBMEDZENE SCHOPNOSTI?
    TOMUTO MOZE VERIT LEN SAMOVRAH!
    KNIHY MAM OVERENE V PRAXI AJ CITOM VOCI BOHU NA JEHO NEPOSUNUTELNYCH ANI O VLAS ZAKONOCH.
    A DO BUDUCNA BUDE ZOSTROJENE ZARIADENIE NA ZISKAVANIE INFORMACII Z MINULOSTI Z BOZEJ KNIHY ZIVOTA KDE JE PRESNE ZAPISANE KTO CO KEDY UROBIL A AKO.
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    Neodpovedal si mi ani na jednu otázku. Skús mi ich prosím zodpovedať. Je to dôležité, dokonca aj pre Teba. Čím skôr mi ich zodpovieš, tým skôr Ti budem môcť poskytnúť PRAVDIVÉ informácie. Mám pocit, že to je to, čo najviac potrebuješ.
    K Tvojmu poslednému príspevku:
    AKO MOZES TVRDIT ZE CLOVEK JE NESMRTELNA BYTOST?
    Jednoducho - mám to OVERENÉ. Vieš, na to, aby si získaval info z minulosti nepotrebuješ žiadny prístroj. Dokážeš sa pozrieť na všetko čo bolo aj sám. Stačí len vedieť AKO. Ale na to je potrebné vedieť AKO pracuje myseľ a hlavne ČO JE MYSEĽ. A to pán Abd-ru-shin zjavne nevie, keďže sa snaží o zostrojenie akéhosi prístroja... Inak, nechcem Ti brať ilúzie, ale silne pochybujem, že niekedy bude zostrojený takýto prístroj. Ale, ak sa tak stane daj mi vedieť, rád priznám svoj omyl.
    Aha, niečo ma napadlo. Mám pocit, že si niečo nepochopil. Takže "člověk je nesmrtelná duchovní bytost" neznamená, že telo je nesmrtelné. Samozrejme, že telá zomierajú. V tej vete sa hovorí DUCHOVNÍ BYTOST. Nie je tam ani slovo o nesmrteľnej HMOTE. Rozumieme si už?
    Takže ďalej:
    AKO MOZES TVRDIT ZE CLOVEK MA NEOBMEDZENE SCHOPNOSTI?
    Jednoducho - mám to OVERENÉ. Dokážeš všetko! BOH nás predsa stvoril na SVOJ OBRAZ, či nie?
    Ján, BOHA sa nemusíš báť. BOH nie je trestajúca obluda, ktorá sa nevie dočkať kedy urobíš niečo zlé, aby Ti mohol "naložiť" čo sa na Teba zmestí. Začni myslieť VLASTNOU HLAVOU!! Ty nie si odkázaní na nejaké prístroje! SI DOKONALÝ! Že ako si dovoľujem takto sa rúhať? Pozri, vysvetlim Ti to takto. Určite so mnou súhlasíš v tom že BOH je dokonalý. To ale znamená, že čokoľvek stvorí JE DOKONALÉ. Veď môže niekto DOKONALÝ urobiť niečo NEDOKONALE??? A keďže stvoril aj Teba (dokonca na svoj obraz), logicky MUSÍŠ BYŤ DOKONALÝ...
    Píšeš, že Abd-ru-shinove knihy máš overené v praxi. Napíš mi prosím AKO??
    Brano
    Brano   Reagovať

0

0

AJ DUCH MOZE ZOMRIET KED NEDODRZUJE PRIRODNE ZAKONY!
    A BOH NEDOKAZE VSETKO!SI TUPEC!
    ABDRUSHINOV A MOJ NAZOR SA NEMUSI ZHODOVAT A PRISTROJ TIEZ NEPOCHADZA Z JEHO SPISOV .ZAS SI TUPEC!
    NEPOROVNAVAJ SA S BOHOM ANI KED NEBUDES TUPEC!
    BOHA SA NEBOJIM PRETOZE BEZ NEHO NIE SOM NIC!
    PRAX ZNAMENA ZIT NORMALNE A SKUMAT OKOLIE A DEJE V HMOTE V DETSKEJ DOVERE V BOHA A NIE LEN MYSLIET BEZ BOHA A NIC NEROBIT.
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    Duch môže zomrieť a BOH nedokáže všetko.
    Tu by sme asi mali našu debatu ukončiť.
    Prajem Ti do ďalšieho života všetko dobré.
    Ešte k tomu prístroju - ospravedlňujem sa, mal som pocit, že patrí k Abd-ru-shinovi.
    Brano
    Brano   Reagovať

0

0

ahoj Braňo, s veľkým záujmom som si prečítala Tvoju komunikáciu s Janom a mala som nutkanie Ti napísať, že je zbytočné Janovi niečo písať (vysvetľovať) pretože ešte "nechápe".
    Prišiel si na to aj sám. :-)
    poznámka pre Jána (ak náhodou zablúdi medzi tieto riadky): nie som členkou žiadnej cirkvi ani scientológie
    viera   Reagovať

0

0

VIERKA TO TVOJE ROZLEPTAVACIE "NECHAPE" SI NECHAJ PRE SEBA PRETOZE SI ZIADNU TVORIVU MYSLIENKU DO TEJTO DISKUSIE NEPOSLALA OKREM TVOJHO DESTRUKCNEHO "NECHAPE" KTORE NEHOVORI O NICOM!
    BRANO TUTO DISKUSIU SO MNOU MUSIS UKONCIT PRETOZE SOM TI UKAZAL ZE SI MIMO A NEMAS NA VECNU DISKUSIU!CHCES SA LEN LIGOTAT!
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj "Vierka".
    Od začiatku som vedel čo s Jánom je. Chcel som mu pomôcť otvoriť oči. A musíš uznať - snaha bola :-)
    Nie som nikde organizovaný, aj keď uznávam, že to tak vyzerá.
    Zisťujem čo Scientológia a jej techniky dokážu, kam sa až dá zájsť. Na to, aby to bolo možné hold musím chodiť po rozumy k zdroju... To čo vyzerá ako obhajovanie Scientológie je len konštatovanie faktov. Vieš, sem-tam zadám do googlu slovo Scientológia a keď si to potom čítam... Sc. vraj pripravuje svoju paramilitantnú jednotku kdesi v amerike. Učia sa strieľať s ľahkých guľometov a hádzať granáty... Pripravujú sa ovládnuť svet :-) ...a kopu podobných, ehm, perličiek... Nikde ani slovko o tom, že Hubbard vyvinul najúčinnejší odvykací program pre drogovo závyslých, že všade, kde dôjde k veľkým prírodným katastrofam sú medzi prvými tzv. dobrovoľný duchovní (vygoogli si nejaké zábery z veľkých katastrof. Ľahko ich spoznáš. Majú na sebe jasno žlté tričká...), nikde ani slovko o tom, že boli pri výbuchoch v Londýnskom metre a keď velitel polície videl ako dokážu zvládať rôzne psychické stavy ľudí, (za pár minút je možné urobiť zo zúfalej trosky vyrovnanú Ľudskú bytosť, stačí vedieť AKO) dal v Sc. vyškoliť Londýnskych policajtov a Scientológia dostala verejnú pochvalu od mesta Londýn... Nikde ani zmienka o tom, že Scientológia v amerike vyhrala len minulý rok vyše 1000 súdov s psychiatrami a že týto páni boli uznaní vinnými a odsúdení...atd...atd...
    Nečudujem sa ľuďom, že sa boja Scientológie, keď sú im tlačené do hláv samé vymyslené negatíva. Ale kto chce, ten si začne overovať...
    Ozaj, ak sa rozhodneš pre knihu DIANETIKA MODERNÁ... - nie je to ľahké čítanie. Je tam zhustených veľmi veľa info a všetky na seba navzájom nadväzujú. Nepochopíš jednu a budeš mať problém pochopiť celú knihu, takže pozor na to.
    Uf, prajem Ti pekný deň. B
    Brano   Reagovať

0

0

Braňo,
    vďaka!
    viera   Reagovať

0

0

brano nechapes ma lebo sa ti nechce tak sa ma snazis aspon ociernit!
    Otvaraj si hlavne svoje oci ja si svoje dokazem otvarat aj sam!
    Vierka dakuj hlavne Bohu!
    jan   Reagovať

0

0

Jan, Bohu ďakujem v prvom rade , ale jemu to nemusim pisat :-)
    Myslim, že ťa Braňo nechcel očierniť, len niekde na vašej komunikácii je uzlík, ktorý treba "rozšnurovať" :-)
    prajem Ti všetko dobré!
    PS: to "nechápem" nebolo myslené tak, ako že si nechápavý (ale to je na veľmi dlhý pokec a okrem toho písané slovo zväčša vždy vyznie inak ako povedané)
    viera   Reagovať

0

0

Ahoj "Vierka".
    Ďakujem. Lepšie by som to ani ja nenapísal...:-)

Ahoj Ján.
    Nebojím sa s Tebou komunikovať, len v tom nevidím zmysel. Doteraz si mi nezodpovedal jedinú otázku. Nejdem Ti vysvetľovať prečo si mi ich nezodpovedal, to vieš aj sám. Teda, dúfam...

Pekný deň Vám obom. B
    Brano   Reagovať

0

0

brano
    zodpovedal som vsetko lenze to nechces vidiet no ale skus mi teda este neaku dat
    jan   Reagovať

0

0

Ach, no dobre, tak Ti ich položím ešte raz. Ale naposledy. Ak ani teraz nebudeš ochotný zodpovedať ich, bohuprisám :-) že prestanem reagovať na Tvoje príspevky. Takže:

1.)...A DOCHADZA TAK K TAZKYM NEODSTRANITELNYM DUCHOVNYM PORUCHAM... vysvetli mi prosím ešte raz AKO k tým poruchám dochádza???

2.)tvrdíš, že tebou menované knihy boli "DUCHOVNE PRIJATÉ. Moja otázka znie: MÁŠ TO OVERENÉ? Na základe čoho si myslíš, že sú skutočne duchovne prijaté? Len preto, že to tvrdí niekto iný??? Túto otázku si síce zodpovedal, ale totálne nedostatočne. Takže detaily prosím.

3.)Chceš tým povedať, že liečiteľstvo, alebo liečenie odporuje BOŽÍM zákonom? A čo robil Ježiš? Chceš tým snáď povedať, že liečitelia pomáhajú proti BOŽEJ vôli? Myslíš, že by ktokoľvek mohol urobiť čokoľvek s čím by BOH NESÚHLASIL??? Čo myslíš, mohla by byť v celých dejinách ľudstva spáchaná jediná krádež, jediná vražda s ktorou by BOH NESÚHLASIL??? A čo Hitler, konal proti BOŽEJ vôli??? Je vôbec možné konať niečo čo BOH NECHCE???

4.)Čo vieš o vplyve mysle na hmotu? Pozor, nepýtam sa Čo si myslíš o vplyve mysle na hmotu. Pýtam sa ČO O TOM VIEŠ?

5.)Ježiš povedal: "Čo sa čudujete? Aj vy budete robiť takéto veci, ba dokonca ešte väčšie" ČO TÝM CHCEL POVEDAŤ?

6.)Tak, teraz by som bol rád, keby si Ty podložil svoje tvrdenie, že myseľ nemá vplyv na hmotu nejakým dôkazom. K tomuto len toľko - nedal si mi žiadny dôkaz...

7.)Píšeš, že Abd-ru-shinove knihy máš overené v praxi. Napíš mi prosím AKO?? Na toto si mi síce tiež odpovedal, ale v Tvojej odpovedi nebol jediný fakt. Scientológia je plná faktov typu - keď sa deje toto, urob toto a stane sa toto a bude sa diať toto. Keď si to potom ideš overiť, zistíš, či je to pravda, alebo je to blbosť. Ako si ale mám overiť to čo si napísal Ty? Hm...

Si na rade Ján. Pekný večer Ti. B
    Brano   Reagovať

0

0

ahojte chlapi ,
    je veľmi zaujímavé sledovať vaše príspevky.
    Prajem vám obom pekný víkend!
    PS: som veľmi zvedavá na odpovede Jána
    viera   Reagovať

0

0

brano este len zacinas a uz pouzivas meno Boh ako nieco bezne pretoze si mimo Jeho posobenie a necitis Ho!

1.Choroba na tuto zem patri pretoze to nie je raj!Samozrejme nie vsetka choroba na zem patri!Ale v tomto pripade ide o toto :Len čo chce človek prekona» chorobu, musí privies» telo do násilného duchovného vytrľenia, podobne ako v malom rozsahu strach pred zubným lekárom môľe zahna» boles» zubov.
    Také stavy vysokého vzruąenia telo vydrľí bez ujmy na zdraví raz, snáď i viackrát, nie vąak trvalo, bez váľneho poąkodenia.
    ABDRUSHIN-VO SVETLE PRAVDY prednaska: MODERNA DUCHOVEDA:Nejméně zodpovědně jednají „badatelé“, kteří se zabývají pokusy. Na zločin hypnosy bylo jiľ vícekrát poukázáno*). Badatelé, kteří konají pokusy jeątě i jiného druhu, dělají politování hodnou chybu, ľe v nevědomosti – jinak by to jistě nedělali – uvádějí velmi jemně citlivé nebo mediální lidi buď v magnetický nebo i hypnotický spánek. Chtějí je přiblíľiti k tělesně neviditelným vlivům „záhrobního“ světa v naději, ľe budou tak moci slyąeti a pozorovati, co by nebylo moľným ve stavu úplně bdělého denního vědomí osoby, se kterou se pokusy konají.
    Nejméně v devadesáti pěti případech ze sta vydávají tím takové pokusné osoby ve veliká nebezpečí, jimľ dosud nedovedou čelit. Nebo» kaľdý způsob umělého napomáhání k prohloubení je připoutání duąe. Tato duąe je tím vnucována do citlivosti, která jde dále, neľ by připustil její přirozený vývoj.
    Následek toho jest, ľe taková obě» pokusů ocitá se pojednou duąevně v oblasti, ve které je umělým napomáháním zbavena své přirozené ochrany. Po případě této přirozené ochrany vůbec nemá, protoľe tato ochrana můľe vzniknouti jen vlastním, vnitřním zdravým vývojem.
    Takového politování hodného člověka nutno si představiti tak, jako by stál nahý přivázán ke kůlu a byl postrčen do nebezpečného území jako vnadidlo, aby k sobě přilákal tamějąí dosud neznámý ľivot a působení a nechal je na sebe působiti proto, aby o nich mohl podávati zprávu.

2.Ked sa clovek vazne vo svojom vnutri pyta Boha vlastne Svetla pretoze Boha clovek nikdy neuvidi pretoze Jeho velkost a teplota presahuje zniest jeho blizkost tak toto Ziarenie ihned sprostredkuvava OBRAZ ako odpoved! Ale treba skumat samocinne Bozie zakony v tomto stvoreni konkretne teraz na zemi napr.ked zasadim mrkvu tak nikdy,vziadnom pripade nemoze vyrast psenica!Prestuduj si aj http://vodasvetla.cz/6-mozek/MOZEK.htm kde sa hovori aj preco clovek nevyuziva svoju mozgovu kapacitu na 100%!

3.Liecitelstvo neodporuje Bozim zakonom ale ma svoje hranice!Jezis nemohol prekrocit Bozie a prirodne zakony!Samozrejme ze clovek moze na zemi urobit aj zle veci pretoze ma slobodnu volu a musi sam rozhodovat o svojej cinnosti!Moze urobit aj to co Boh nechce!Samozrejme plati to len na zemi pretoze to dovoluje vzdialenost od Boha a tu sa aj preto stretaju vsetky zrelosti ludi dokonca aj temne za ucelom obrusovania sa navzajom a dozretia pre raj.Samozrejme po odchode zo zeme sa poznavaci"zajazd"konci a dochadza k triedeniu ludi podla nadobudnuteho vedomia duchom o posobeni bozich zakonov !Pytas sa ako clovek bez slobodnej vole !Ved si zisti co sa stalo kazdemu kto nedodrzal Bozi poriadok!Zlodej stratil slobodu a ide za mreze!Vrah to iste!Hitler sa zastrelil pretoze pochopil co robil a co ho za to ob Boha caka totiz musi vsetko napravit a ludom dat usmev na tvar!

4 MYSEL NEMOZE VSETKO!

5 Ze ludia ak sa budu zdokonalovat v poznavani Zakonov vo stvoreni dokazu vselico aj viac ako Jezis v Jeho dobe na zemi!Ved vtedajsi tupci ludia ho zavrazdili a nemohol im povedat co mal lebo nezniesli jednoduchu Pravdu o zakonitostiach na zemi!

6 Tu je dokaz :zober si pohar s vodou a sprav z neho vino myslou!Nedokazes to v ziadnom pripade pretoze to odporuje Bozim zakonom!

7 Adrushinove dielo po mojom osobnom skumani nenarusuje Bozi poriadok na zemi a doplna vsetko to nepochopene dianie vo stvoreni a neexistuje nikto kto moze dokazat ze v niecom klame alebo mu ide o zisk!precitaj si uz len tento kusok pre informaciu o co mu ide:

"Kdo má v sobě pevnou vůli k dobru a snaľí se dodati svým myąlenkám čistotu, ten naąel jiľ ces-tu k Nejvyąąímu! Tomu bude pak vąe ostatní přidáno. K tomu není třeba ani knih, ani námahy du-cha, ani cvičení v pokání a osamocení. Uzdraví se na těle i na duąi a osvobodí se ode vąeho tlaku chorobného hloubání, protoľe kaľdá přepjatost ąkodí. Máte býti lidmi a ne květinami ve skleníku, které následkem jednostranného pěstění podlehnou prvnímu závanu větru!
    Probuďte se! Rozhlédněte se! Naslouchejte v sobě! Jen to dovede otevříti cestu!
    Nedbejte na spory církví. Veliký dárce Pravdy, Jeľíą Kristus, ztělesněná Boľská Láska neptal se po vyznání. Co jsou dnes vůbec náboľenská vyznání? Jsou pouty volného lidského ducha, jsou zotročením Boľí jiskry, sídlící ve vás. Jsou to dogmata, která usilují vtlačiti dílo Stvořitele a jeho velkou lásku do forem, vytlačených lidským rozumem. To znamená strhování a plánovité zne-hodnocení Boľského. Kaľdého, kdo váľně hledá, tento způsob odpuzuje. Nelze mu v něm nikdy proľíti velkou skutečnost, jeho touha po Pravdě stává se stále beznadějnějąí a on konečně zoufá nad sebou i nad světem! Proto probuďte se! Zbořte v sobě dogmatické zdi, strhněte si pásku, aby k vám mohlo neruąeně proudit čisté světlo Nejvyąąího. Jásavě vznese se pak váą duch do výąe a s plesáním pocítí nesmírnou lásku Otcovu, která nezná ľádných hranic pozemského rozumu. Konečně zvíte, ľe jste její částí. Chopte se jí bez námahy a úplně, spojte se s ní a získávejte tak denně, v kaľdou hodinu novou sílu jako dar, který vám učiní vzestup ze zmatku samozřejmým!"
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    Hneď k Tvojej prvej pripomienke: Prečo si myslíš, že BOHU vadí, keď poviem slovo BOHuprisám, BOHužiaľ, BOHovský/é/á... To by mu potom malo vadiť aj BOHoslužba, BOHabojnosť, BOHatier, BOHém, vďaka BOHu... Prečo sa obmedzuješ? Ak by boh nechcel, aby sme tieto slová používali, myslíš, že by sme ich používali? A čo sa stane ak niekto v hneve povie "do boha!" (samozrejme netvrdím, že tak rozprávam) Čo sa stane? Okamžite príde čertisko pekelný a vezme ho zo sebou? Ach-jaj...

Ďalej: "Samozrejme nie vsetka choroba na zem patri!"
    Toto by som prosil doplniť. Povedz mi prosím Ťa ktoré choroby na zem "patria" a ktoré nie? Skús urobiť zoznam chorôb na zem patriacich a nepatriacich. Bude to určite zaujímavé čítanie a dozviem sa kopu nových vecí... :-) A opováž sa nezodpovedať túto otázku! Vlastne všetky otázky.

Ďalej: Len čo chce človek prekonať chorobu, musí priviesť telo do násilného duchovného vytrženia... Dolož toto svoje tvrdenie dôkazom. Ukáž mi vedecké testy (zisti si čo je potrebné dodržať, aby mohol byť test nazvaný VEDECKÝM) ktoré dokazujú, že na to, aby človek prekonal chorobu, musí priviesť telo do násilného duchovného vytrženia. (ešte mi prosím definuj pojem "násilné duchovné vytrženie")
    Nebude to náhodou tak, že človek ani NEDOKÁŽE ochorieť, keď je duchovne vyspelý? (násilne duchovne vytržený :-) ) A že čím je vyspelejší (násilne duchovne vytrženejší :-) ) tým nemožnejšie je ochorieť? Ján, uvedom si, že zdravie je NORMÁLNY STAV. A čokoľvek čo Ťa vracia do normálneho stavu je NORMÁLNE! O žiadnej násilnosti tu nemôže byť reč. No... teda môže, ale len Tvoja reč... Je to ako keby si povedal, že všetci čo sú telesne zdraví, sú duchovne chorí. Ach-jaj...

Ďalej: "Chtějí je přiblížiti k tělesně neviditelným vlivům „záhrobního“ světa v naději, že budou tak moci slyšeti a pozorovati, co by nebylo možným ve stavu úplně bdělého denního vědomí osoby, se kterou se pokusy konají."
    Fakty: To čo opisuješ je hypnóza. Scientológia ale nepracuje s hypnózou. Proces sa volá auditing a prebieha za totálne bdelého stavu osoby. Osoba musí byť dokonca veľmi bdelá. Smernica hovorí, že človek MUSÍ byť
    a) dokonale odpočinutý (odporúča sa krátky spánok tesne pred auditingom),
    b) najedený (odporúča sa zjesť niečo čo obsahuje veľa vit. B1, prípadne doplniť tento vitamín formou tabletky)
    c) nesmie konzumovať akýkoľvek alkohol aspoň 7 dní pred auditingom (o drogách sa asi nemusím zmieňovať)
    Počas celej doby auditingu je človek plne pri vedomí a nedeje sa nič, čo by on nechcel, alebo nedokázal spracovať. Spracúvajú sa predsa udalosti, ktoré už raz prežil a "nič" sa mu pri nich nestalo, alebo lepšie povedané - PREŽIL. (to "nič" neber doslovne. Niečo sa stalo a to niečo sa auditingom rieši) Jediná vec s ktorou môžem s Tebou súhlasiť je nebezpečnosť hypnózy.

Ďalej: "Ked sa clovek vazne vo svojom vnutri pyta Boha vlastne Svetla pretoze Boha clovek nikdy neuvidi pretoze Jeho velkost a teplota presahuje zniest jeho blizkost tak toto Ziarenie ihned sprostredkuvava OBRAZ ako odpoved!"
    Povedz mi prosím AKÚ TEPLOTU MÁ BOH??? Stačí približne. A kto tam bol a zmeral ju, aby to mohol tvrdiť? Chcem vidieť aj záznamy z týchto meraní...skrátka dôkazy!!! Ján, uvedom si, že bez dôkazov máš v rukách len teórie. Tvrdenia bez váhy. Kŕmia Ťa teóriami bez dôkazov. Ach-jaj...

Ďalej: "Moze urobit aj to co Boh nechce!Samozrejme plati to len na zemi pretoze to dovoluje vzdialenost od Boha..."
    Z tej tvojej vety vyplíva jedna vec. Keďže sa nemôžeme ani len priblížiť k BOHU (kvôli tej teplote :-) ), znamená to, že sme vlastne mimo BOHA. Ďalej od neho. Dúfam, že Ti už dochádza absurdnosť Tvojho tvrdenia.
    Ján, BOH je všadeprítomný. Nie je jediný Tvoj nádych, pri ktorom by nebol prítomný, nie je jediné Tvoje žmurknutie, ktoré by neprežil spolu s Tebou, nie je jediné milovanie, aby si sa nemiloval s NÍM... To je vzťah ktorý s NÍM máš. Si v ŇOM a ON je v Tebe. Nemôže Ťa opustiť. Nemôže opustiť SÁM SEBA!

Ďalej: Mozog a odkaz na stránku, ktorý si mi dal.
    Samé teórie, žiadne fakty. No, jeden "fakt" tam predsa len je. Hneď na začiatku. Vraj využívame veľký mozog na 150%. Je to ako by si Tvrdil, že auto, ktoré má maximálnu rýchlosť 200 km za hodinu (teda jeho 100%) si videl ísť rýchlosťou 300 km za hodinu (jeho 150%)... ach-jaj...

Ďalej: "Liecitelstvo neodporuje Bozim zakonom ale ma svoje hranice!"
    Ján, neexistujú iné hranice, ako tie, ktoré si stanovíš Ty.

Ďalej: "po odchode zo zeme sa poznavaci"zajazd"konci a dochadza k triedeniu ludi podla nadobudnuteho vedomia duchom o posobeni bozich zakonov." Môj komentár je jasný - chcem dôkazy potvrdzujúce túto teóriu. Máš ich? Máš vôbec aj niečo iné okrem VIERY v to, že je to tak??? Ja mám dôkazy potvrdzujúce pravý opak. Ján, VERIŤ NESTAČÍ!!!

Ďalej: K Tvojmu pokusu s vínom - čo ak je niekto, kto to zvládne? A čo ak to dokážeš aj Ty? Padne tým jedna Tvoja teória. Budeš potom schopný pozrieť sa na REALITU? Alebo vymyslíš ďalší pokus?

Ďalej: K Tvojmu siedmemu bodu. Ten, čo tvrdí, že niečo je takto, má dokazovať, že je to skutočne tak. Pozri sa ako je to v súdnictve. Dežo stojí pred súdom obvinený z vraždy. Niekto ho obvinil a je na tom niekom, aby svoje tvrdenie DOKÁZAL. Či nie? Takže vetu "neexistuje nikto kto moze dokazat ze v niecom klame" môže povedať len niekto, kto VERÍ. Niekto ako Ty...
    Si na rade Ján. Ale, prosím Ťa, snaž sa podať FAKTY. Akákoľvek, aj tá najkrajšia teória je bez faktov LEN teória...
    Pekný deň Ti. B
    Brano   Reagovať

0

0

Brano meno Boh je pre mna to najkrajsie slovo na svete takze ze vyslovujem velmi vrucne!Ked niekto znevazuje toto meno tak ho ani bnemoze pouzivat pretoze sa mu Boh za to neozve!Bohu uz nezalezi na lajdakoch!
    Na zem patri ta choroba ktora budi duchovne prebudenie cloveka voci Bohu!
    Nikto na zemi nedokaze mat 100% zdravie!A okrem toho zdravie nerovnasa duchovnej zrelosti tak ako krasa narovnasa dobrote cloveka a este aj IQ nerovnasa vodca!Napr. hitlerov najblizsi spolupracovnik mal obrovske IQ no nevedel ho pouzit pre blaho ludstva pretoze nemal srdce!
    Opis to "ozdravovacie sedenie "ako prebieha dopodrobna.Zaujima ma hlavne osoba ktora to cele vedie co rozprava.
    Násilné duchovné vytrzenie znamena nehladenie na poziadavok pozemskeho tela pretoze duch a pozemske telo je rozdiel!Pozemske telo ostava na zemi a duch odchadza pri kazdom umrti von s tela tak ako to bolo pri Jezisovi alebo zo sucasnosti odporucam knihy od Raymonda Moddyho:napr.Zivot po zivote .
    Ako chces merat teplotu Boha ked sa tam neda ist pre tu teplotu a vzdialenost?Pozrisa ako posobi Jeho ziarenie na nase tela ked nam starnu a nik nema sancu nase starnutie zastavit pretoze je to Bozi zakon!
    Ked maliar namaluje obraz tak je ten obraz maliar?A ked Boh stvoril stvorenie tak je to stvorenie Boh?
    Boh nam nechava moznost prejavu na zemi pretoze je to zakon Bozi samozrejme po smrti je to uz prisnejsie pre koniec utrpenia spravodlivych ludi triedenim do urovni podla toho kto si aku zasluzi podla spravania voci Bohu a Jeho stvoreniu.
    Samozrejme ze nezostane ani jedine zle slovo ani cin neodpustene no na zemi nie hned!
    Su veci ktore nemoze hned kazdy pochopit pre zrelost ducha ale vernost miernost a trpezlivost pri skumani a ziti svojho zivota v detskej dovere voci Bohu ho naplni BLAZENOSTOU ktorou sa Boh kazdemu prihovara a to je to najdolezitejsie.
    Velky mozok ma tiez svoju zlatu strednu cestu ktoru treba dodrziavat vo vsetkom!
    Nedokazes vzdy co chces!
    k tomuto "po odchode zo zeme sa poznavaci"zajazd"konci a dochadza k triedeniu ludi podla nadobudnuteho vedomia duchom o posobeni bozich zakonov."chcem pocut ten tvoj dokaz!

"Ďalej: K Tvojmu pokusu s vínom - čo ak je niekto, kto to zvládne? A čo ak to dokážeš aj Ty? Padne tým jedna Tvoja teória. Budeš potom schopný pozrieť sa na REALITU? Alebo vymyslíš ďalší pokus?"------toto ma strasne rozosmialo
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    Som rád, že som Ťa pobavil. Ja sa tiež bavím a nie málo :-) )
    Ale k veci: "Bohu uz nezalezi na lajdakoch!" Úžasný citát. Čítal si bibliu? Nie je tam náhodou napísané, že BOH sa teší keď sa k nemu vráti stratená ovečka a že ju má potom radšej ako tie ostatné???

"Na zem patri ta choroba ktora budi duchovne prebudenie cloveka voci Bohu!" Prosím Ťa povedz mi už ktorá, prípadne ktoré sú to choroby a ja sa budem snažiť aspoň na jednu z nich ochorieť... Ach, Ján, čo naozaj nevidíš čo píšeš??

Opísať Ti ako prebieha "ozdravovacie sedenie" náhodou môžem. Dokonca aj z pohľadu toho, ktorý toto "sedenie" vedie, keďže som jedným z tých čo vedú takéto "sedenie". Takže:

1) Začiatok sedenia. Poviem: "Teraz začneme sedenie. Zostaneš si vedomý všetkého čo sa bude diať. Budeš schopný spomenúť si na všetko, čo sa tu stane. Môžeš sa vytiahnuť z čohokoľvek, do čoho sa dostaneš, keď sa Ti to nebude páčiť."
    Tu je dobré poznamenať toto: Schopnosť človeka konfrontovať sa zvyšuje každým ďalším auditingom. Ak náhodou človek nakontaktuje zážitok, ktorý by momentálne ešte ťažšie konfrontoval (pre ženy je mimoriadne nepríjemné napr. znásilnenie. Takáto udalosť môže spôsobiť vyhýbanie sa milovaniu, čo následne ovplyvní celý jej život. Veď kto by chcel takú, čo sa stále vyhovára na migrénu a bolesť v podbrušku... Muž, a dokonca ani ona sama netuší, že tie bolesti, ktoré začnú vždy keď do nej muž vnikne pochádzajú z príliš veľkého penisu a úderov, ktoré ako 7 ročná dostávala počas znásilňovania, čiže z bolestných spomienok, na ktoré už dávno "zabudla"...), nie je problém vyjsť z tohto zážitku a vrátiť sa k nemu, keď sa zvýši schopnosť človeka konfrontovať ho. Po vybití bolesti z takéhoto silného zážitku sa človeku veľmi uľaví, je šťasnejší a schopnejší zvládať život a situácie ktoré boli pred tým nezvládnuteľné. V našom prípade to znamená, že žena, ktorá kvôli bolesti nebola schopná milovania si dokáže milovanie krásne užiť. Opäť je ŽENOU. Hrdou ženou. A je šťastná. Keďže donedávna podvedome nenávidela mužov, nebola ani schopná vzťahu. Človek neznalý by povedal - je to jej karma... Ale teraz...všetko je inak. Dokáže sa zamilovať a dokáže milovať. Človek neznalý by povedal - BOH videl ako trpí, keď je sama a pomohol jej...

2) Požiadam človeka, aby si zavrel oči.

3) Poviem: "V budúcnosti, keď vyslovím slovo ZRUŠENÉ, všetko, čo som Ti povedal počas sedenia bude zrušené a nebude mať nad Tebou nijakú moc. Akýkoľvek pokyn, ktorý som Ti dal, nebude mať žiadnu moc, keď poviem slovo ZRUŠENÉ. Rozumieš?" (uistím sa, že tomu rozumel)

4) Navrátim človeka do obdobia v minulosti. Poviem:
    "Nájdeme udalosť v Tvojom živote, ktorú máš presne zaznamenanú. Potom ju zredukujeme tým, že Ťa cez ňu niekoľko krát pošlem v okamihu, kedy sa stala.
    Nájdi udalosť, pri ktorej máš pocit, že sa na ňu môžeš pohodlne pozrieť."

Ďalej je to o tom, že keď nájde bolestnú udalosť, posielam ho/ju cez ňu dovtedy, kým sa z nej nevybije všetka bolesť. Zistím to veľmi jednoducho. Ak je žena schopná prechádzať znásilnením a dokáže sa nad touto udalosťou smiať (áno, smiať. Znie to šialene, ale je to tak. Je to úžasný zážitok, vidieť ženu, ktorá je opäť ŽENOU - vlastný zážitok), táto udalosť už na jej život nemá dosah. Dá sa povedať, že je od niečoho oslobodená. Od čoho a aký je presný proces, to je na dlhú debatu. Ale všetko čo tvrdím sú fakty, ktoré si môže ktokoľvek kedykoľvek overiť.

Znova zdôrazňujem - človek je po celý čas pri plnom vedomí a všetko si uvedomuje. Vie, že je TU a že zážitok, ktorým prechádza BOL.

Ďalej: "Ako chces merat teplotu Boha ked sa tam neda ist pre tu teplotu a vzdialenost?" Nechcel som od Teba počuť akú teplotu má BOH. Chcel som Ti tým otvoriť oči. Chcel som Ti tým povedať, že nemáš jediný dôkaz, ktorý by potvrdzoval, že BOH je teplý. (ale no, nemyslím to tak :-) ) Prečo to potom tvrdíš? Ako vieš, že BOH má vôbec nejakú teplotu? Pozor, nepýtam sa prečo si myslíš, že BOH má nejakú teplotu. Pýtam sa AKO VIEŠ, ŽE MÁ NEJAKÚ TEPLOTU? Máš to overené? Ak áno, A K O ?? Akosi stále nevieš pochopiť, že chcem od Teba FAKTY! A nie táraniny pána Abd-ru-shina...

Ďalej: "A ked Boh stvoril stvorenie tak je to stvorenie Boh?"
    Samozrejme, že ÁNO! Z čoho bolo stvorené stvorenie, keď na začiatku bolo len slovo a to slovo bolo BOH??? (zdroj - biblia) Nebolo náhodou stvorené ním samým z neho samého??? A keď bolo stvorené z neho samého, ČÍM POTOM JE??? UVAŽUJ!

Ach-jaj, ďalej...: "samozrejme po smrti je to uz prisnejsie pre koniec utrpenia spravodlivych ludi triedenim do urovni podla toho kto si aku zasluzi podla spravania voci Bohu a Jeho stvoreniu."
    Kde máš prosím Ťa dôkaz, že po smrti prebieha nejaké triedenie?? OK, je to Tvoja (Abd-ru-shinova) teória, ale kde je dôkaz, ktorý to potvrdzuje??? FAKTY!

K Tvojmu "Nedokazem vzdy co chcem!" môžem povedať len: MÁŠ PRAVDU. Nedokážeš.
    Ale ak mi raz povieš "Vždy dokážem čo chcem!" z radosťou Ti poviem: MÁŠ PRAVDU. DOKÁŽEŠ! Nečakám, že chápeš čo Ti tým hovorím, ale niekedy vraj aj motyka vystrelí... :-) "Vierka" nesmej sa! To sú vážne veci... :-)

K dôkazu, ktorý chceš: Ak je pre Teba ťažké pochopiť čo Ti celý čas vysvetľujem, ako chceš pochopiť oveľa zložitejšie veci? Veď nie si schopný pochopiť ani také veci, ktoré Ti vysvetľujem úplne po lopate. (rozumej úplne logicky) Nemám v úmysle slovne Ti ubližovať, ale BOHUžiaľ, musím konštatovať, že čo sa týka reality, si značne mimo. Bolo by vhodné aby si absolvoval nejaký ten auditing... (ale no tááák,"Vierka" :-) ) Dokonca je to dosť dôležité. Mal by si si predsa overiť, či Ti vravím pravdu.
    Pekný deň Ti. B
    Brano   Reagovať

0

0

brano hovorim o lajdakoch teda vlkoch a nie o oveckach.Ale aj ovce uz za ten cas musia vediet co maju robit!
    Kazda choroba je tu pre vzostup!
    1,2,3,4,Lenze zena ktora vie o svojom znasilneni nie je vzdy schopna odpustit svojmu pachatelovi a vedie to k dalsiej karme s ktorou nemoze ist do raja!Totiz nie kazdy ma silu odpustat takze je lepsie ked nam Boh da do cesty ludi o ktorych nevieme co nam urobili a rozviazeme svoju karmu simbolicky (napr.usmev alebo akakolvek ina pomoc )a krajsie a to pucuvanim svojho svedomia v ktorom je pocut presne co treba urobit!Totiz v nasom svedomi je vsetko co potrebujeme vediet!
    Tam kde nie je teplo nie je zivot!
    Pre nas Slovo Boh znamena VSETKO co potrebujeme ob Boha ale aj tak je to len Jeho obrovska energia.
    Hovorim ti precitaj si zivot po zivote od Moddyho kde ludia opisuju co sa snimi stalo pri klinickej smrti!Alebo chod na www.vodasvetla.cz tam su aj prednasky od cloveka so schopnostiami vidiet zahrobie (napr.ked mu odchadzal dedko alebo mama pekne ich videl vystupit z tela pri umierani aj kam sa v zahrobi dostali atd.)ak chces opytaj sa ho sam na adrese aj priamo na: VODASVETLA@seznam.cz rad ti odpovie pokial nebudes ovsem ako trulo.Okrem toho ako moze clovek existovat v raji s vrahom ved potom to nie je raj ale bordel!
    jan   Reagovať

0

0

Braňo, si zlaty...
    nesmejem sa, usmievam sa...
    pripadá mi celá komunikácia ako keď profesor matematiky sa snaži škôlkárovi , ktorý ovláda narátanie do 5 , vysvetliť kvantovú fyziku.
    Ján, neurážaj sa, lebo to vôbec nie je myslené tak, ako to asi Ty zasa pochopíš. a pre zmenu - Ty Braňo sa tiež neusmievaj :-)
    Jednoducho si myslím, že máte každý rovnaký cieľ, len po ňom kráčate nie rovnakou cestou, resp. jeden z vás je v predstihu
    Prajem vám obom pekný týždeň!

PS - Ján - knihu od Moodyho som čítala asi pred 20-timi rokmi, v podstate to bol začiatok môjho záujmu o "duchovno"
    Dnes na tú knihu pozerám z vačšieho obzoru , možno časom budeš aj Ty...
    viera   Reagovať

0

0

viera ked tu bol Jezis tiez si vtedajsia cirkev myslela ze je popredu a tak ho zavrazdila!Pretoze neovladal to ich zlozite ucenie o Bohu!

Co mas pri Moodymu?
    jan   Reagovať

0

0

opravujem co mas proti Moodymu?
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    "Každá choroba je tu pre vzostup." Logicky mi z toho vyplíva, že čím horšia choroba, tým vyšší vzostup - je to ako by si povedal, že BOH chce aby sme trpeli a až keď sa ten neurotický sadista dostatočne poukája pri pohľade na trpiaceho Braňa, potom mi, krvavému, s úškrnom na perách povolí vstup do rajskej záhrady...
    Nechce sa mi veriť, že tomu skutočne veríš. Čo Ťa presvedčilo, že BOH je takýto???

"Lenze zena ktora vie o svojom znasilneni nie je vzdy schopna odpustit svojmu pachatelovi..."
    Mýliš sa. To čo tú ženu núti nenávidieť je bolestná spomienka, lepšie povedané BOLESŤ v tej spomienke. A keď odstrániš bolesť, odstrániš príčinu nenávisti. (v Tvojej terminológii odstrániš zlú karmu) Zažil som to už veľa krát. Nenávisť neodstrániš tým, že budeš sám seba presviedčať, že už ho/ju máš rád. Takto myseľ nefunguje. Musíš odstrániť ZDROJ tejto emócie.

"Totiz nie kazdy ma silu odpustat takze je lepsie ked nam Boh da do cesty ludi o ktorych nevieme co nam urobili a rozviazeme svoju karmu simbolicky (napr.usmev alebo akakolvek ina pomoc )"
    Kiež by to takto krásne fungovalo... V noci ukradnem susedovi kravu, ráno mu s úsmevom simbolicky zaželám dobré ráno A JE TO. Karma je čistá! (ja vidííím "VierkááÁ) :-) Ján,"Karmu" nerozviažeš simbolicky. Buď ju rozviažeš, alebo nabudúce. Nič medzi tým. Ale kiež by to bolo také jednoduché. Sused má veľa kráv... :-) "Vierka"!! A teraz som Ťa videl!! :-)

"..a krajsie a to pucuvanim svojho svedomia v ktorom je pocut presne co treba urobit!Totiz v nasom svedomi je vsetko co potrebujeme vediet!"
    Čo Ti vraví Tvoje svedomie? Ja to počujem až sem - Daj sa auditovať. Daj sa auditovať... Teda "Vierka"! Pôjdeš za dvere... :-)
    V Tvojom svedomí je všetko čo potrebuješ vedieť? OK, tak mi povedz ČO JE TO SVEDOMIE. Ak to totiž nevieš, potom ani nevieš čo to vlastne "počúvaš" a tým pádom je všetko čo "počúvaš" nevierohodné. Nie som si istý, či rozumieš čo po Tebe chcem, ale na tento pocit si už pomaly zvykám. "Vierka", poď do prvej lavice! Nebudeš sa tam vzadu chichotať! :-)

Ján, Moodyho knihy Život po živote, Svetlo na druhom brehu a tony ďalších som čítal pred...no, už si ani nepamätám kedy, ale bolo to niekedy v minulom tisícročí... (a dokonca ani neklamem :-) )

"ako moze clovek existovat v raji s vrahom ved potom to nie je raj ale bordel!"
    Odkiaľ VIEŠ, že existuje niekde vo vesmíre miesto - raj? Ja viem, že to je už pre Teba "silná káva", ale aj samotný pápež Ján Pavol II odkázal svojim ovečkám, citujem: "Raj nie je miesto niekde vo vesmíre. Raj je stav mysle" koniec citátu. Bohužiaľ Ti neviem dať dátum a noviny v ktorých som to čítal, ale bolo to cca pred 6-8 rokmi a mali by to byť buď NOVÝ ČAS, alebo PRAVDA.
    RAJ JE STAV MYSLE. Vieš čo je tým povedané?! Ak nie je fizycký raj, logicky nemôže byť ani fyzické peklo, čiže opak raja. Ak nie je ani peklo, logicky nemôže byť ani očistec a podobné nápravno-výchovné ústavy (VierkááÁ...), čím padá všetko čo kedy kresťanská cirkev tlačila svojim ovečkám do hláv. Ale čo nám potom vlastne zostalo?? Ušetrím Ti niekoľko hodín premýšľania - zostalo JA a BOH. A aj to sa dá zredukovať na jediné BOH. A teraz Ti dám takú uštipačnú otázku: Kde nakoniec skončia Hitler, Stalin, Mengele, skrátka všetci, ktorých meno stačí vysloviť a človeku klesne nálada? Kam pôjdu, keď iná možnosť ako BOH nie je? Tu Ti už pomáhať nebudem, prídi na to sám.
    Príjemné premýšľanie. B

"Vierka", dnes si veľmi neposlušná, prines mi žiacku knižku! :-)
    Brano   Reagovať

0

0

CHOROBA NIE JE OD BOHA ALE JEDNODUCHO EXISTUJE VO VESMIRE A BOH NAM MOZE PRI NEJ POMOCT POKIAL HO O TO PROSIME!
    KED NAJDES BOHA BOLEST NEEXISTUJE!
    AK NEROZUMIES KARME AKO FUNGUJE SLEDUJ OSUD LUDI OKOLO SEBA!
    CAST SVEDOMIA JE NAS DUCH A CAST SU VODCOVIA ZO ZAHROBIA!ROZUM NIE JE DUCH ALE LEN NASTROJ DUCHA!
    MOODYHO SI NEPOCHOPIL!
    JA SA NAPYTAM PAPEZA CI JE RAJ ALE BOHA PRETOZE RAJ PATRI BOHU A NIE PAPEZOVI ANI TEBE!
    VSETCI CO SA NEVPRAVIA DO ZAKONOV BOZICH ZANIKNU AKO DYCH VO VETRE!
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    K chorobe a bolesti sa už nejdem vyjadrovať. A keď sa tak dívam na Tvoj výtvor, vlastne ani neviem, či má zmysel vôbec sa k niečomu vyjadriť.
    "Ak nerozumieš karme..., Časť svedomia je náš duch a časť sú vodcovia zo záhrobia..., Moodyho som nepochopil..., raj mi nepatrí..., zaniknem ako dych vo vetre...

Chich, ja skutočne neviem čo na to odpísať... Tak ma napadlo, že si Ty zo mňa strieľaš a len sa hráš na takého vymetenca, však? Niečo na spôsob skrytej kamery. Nechce sa mi veriť, že si na tom tak ako to vyzerá! Neber to v zlom. Veľmi som sa snažil pomôcť Ti, ale, bohužiaľ, vývoj sa asi naozaj nedá urýchliť.
    Takže po druhý raz Ti do života želám všetko dobré.

"Vierka", koniec srandy. :-) Odteraz na Jánove príspevky nereagujem.
    Pekný podvečer Ti. B
    Brano   Reagovať

0

0

BRANO VSETKO SA DEJE PODLA TVOJHO NAJVNUTORNEJSIEHO CITENIA!
    NA ZAVER PRE TEBA MAM UZ LEN JEDNU JEZISOVU VETU -"Vidíą triesku v oku svojho brata, ale na brvno vo vlastnom oku nedbáą!"
    Avąak človek môľe a má pouľíva» tento výrok Syna Boľieho iba ako meradlo svojich vlastných chýb. Ak pozerá okolo seba otvorenými očami a pritom pozoruje súčasne aj seba, tak čoskoro pozná, ľe práve tie isté chyby, ktoré mu najviac vadia u jeho blíľnych, sú u neho zvláą» výrazné a sú na »archu druhým.
    jan   Reagovať

0

0

Braňo - napísala som to už v predchádzajúcom príspevku - darmo sa snažíš znalcovi základnej matematiky vysvetliť niečo viac.....
    majte sa pekne obaja ! :-)
    viera   Reagovať

0

0

VIERKA PRECITAJ SI TOTO TY MUDRC! http://ao-institut.cz/dopisov/Svet_bez_cisel.html
    Budoucí svět na Zemi - Svět bez čísel!
    Ano, čísla se jeví jako velmi pomáhající v naąem ľivotě. Avąak to je jen zdánlivé. Ve skutečnosti jsou veąkeré systémy společnosti, zaloľené na základě čísel, nesoucí jen zkostnatělost. Svým způsobem vytěsňují pak tep vlastního ľivota, jenľ je mnohonásobně pohyblivějąím, neľ dokáľe právě zachytit svět čísel. Svět čísel, jenľ se stal součástí lidské společnosti jiľ před dávnými tisíciletími, přinesl jen prázdnotu, bezobsaľnost, rozklad a duchovní smrt. Vytlačil ľivoucí pulsování a přinesl tupou přehlednost. Společnost lidí nese si přitom v sobě příslib mnohonásobně vyąąího dílu ľivosti, neľ dokáľe obsáhnout svět čísel, jenľ je ve své strnulosti stále více a více okleą»ujícím.
    Uvaľujme jen jednou: počítají rostliny a zvěř dny v kalendáři? Nikoliv! A přesto je jejich souznění s pulsováním vesmíru nesrovnatelně moudřejąím neľ souznění člověka. Potřebovala snad hmota ve svém formování se ve vesmíru počítat svoji strukturu? Potřebují vodík a vzduch znát své hmotnostní poměry, aby se správně měnily z ledu na kapalinu či na plyn?
    jan   Reagovať

0

0

neviem Ján, čo si mi tým chcel povedať - pretože si mi nič nové, čo sa týka čísiel a ich využívania ľuďmi nepovedal :-) Svedčí to len o tom, že si vôbec nepochopil, čo som tým predchádzajúcim komentárom myslela (bolo to myslené obrazne - nevedela som aký iný príklad použiť)
    Je ešte oveľa viac vecí , pojmov atd, ktoré si ľudia vymysleli a prikladajú im dôležitosť , ktorá ani zďaleka nie je tak dôležitá v skutočnom živote ľudí, Prajem Ti naozaj úprimne všetko dobré v živote!

PS: ešte - voči Moodymu nemám absolutne nič, neviem ako si prišiel k takému záveru?
    viera   Reagovať

0

0

Ahoj "Vierka".
    Dnes len krátko. Bol som zvedavý na Tvoju reakciu (a či sa vôbec dá na to reagovať) Si dobrý diplomat :-)
    Prajem krásny víkend všetkým čo sem zablúdili. B
    Brano   Reagovať

0

0

VIERKA OBRAZNE VYSVETLENIA SA UZ NESMU POUZIVAT PRETOZE TO VZBUDZUJE LENIVOST A JE TO KLAMSTVO!JE TO TVOJ PROBLEM ZE TO NEVIES AJ KED SA TVARIS ZE VSETKO VIES!
    TATO TVOJA VETA"Dnes na tú knihu pozerám z vačšieho obzoru , možno časom budeš aj Ty..."NEPOVEDALA NIC NOVE A JE NEJASNA CO VLASTNE ZNAMENA!AK SA CHCES PODIELAT NA OSVETLOVANI DIANIA VO STVORENI NEMOZES LEN TAKTO ODPOVEDAT V TAK ZAVAZNEJ VECI!
    jan   Reagovať

0

0

BRANO DIPLOMACIA ZNAMENA KLAMANIE ALE TO JE ASI PRETO LEBO TO MAS RAD!
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    Dva dni uvažujem nad tým, či mám už druhý krát porušiť čo som povedal. Keďže sa mi nechce uvažovať ďalšie 2 dni :-), poruším svoje slovo a zareagujem.
    "BRANO DIPLOMACIA ZNAMENA KLAMANIE ALE TO JE ASI PRETO LEBO TO MAS RAD!"
    Klamanie má rád klamár. A klamár klame. To znamená, že podľa Teba klamem. OK, máš právo si to myslieť. Je to Tvoja vec. Ale máš nejaký dôkaz? Máš niečo čím to doložíš? No tak, nachytaj ma na hruškách. Dokáž, že som klamár. (keďže je mi jasné, že nechápeš čo po Tebe chcem, poviem Ti to rovno. Choď do jedného z Dianetických centier (neviem odkiaľ si, ale D.centrá sú v Bratislave, Leviciach, Lipt. Mikuláš, Martin, Nitra, Nové Zámky, B. Bystrica, Košice, Prešov, Holíč, Žilina, Komárno, Štúrovo. Adresy nájdeš na www.dianetika.sk) a všetko čo som na tomto fóre tvrdil SI OVER. Ale nezabudni si overiť aj všetko čo Ti povedia v Dianetickom centre, inak to nemá zmysel...
    Keďže viem (teda myslím si), že ešte stále nevieš čo po Tebe chcem, napíšem to ešte zrozumiteľnejšie. Choď do Auditingu a presveč sa sám ako je to s Tvojou mysľou a ako je to po smrti. Nebuď odkázaný na niečie teórie. Získaj VLASTNÚ SKÚSENOSŤ. Teórie sa menia, ale skúsenosť nezmeníš. Tú skrátka MÁŠ.

Ak už ani tento môj príspevok nepochopíš, tak už neviem...

A čo Ty "Vierka"? Ako sa máš? Pekný deň Ti
    Brano   Reagovať

0

0

ďakujem, Braňo, za opýtanie, mám celkom dobré obdobie :-) Dúfam, že aj Ty s Tvojou rodinkou sa máte fajn.

Ján - nechcem poučovať , nie som natoľko "vediaca" a ani sa nerobím, že všetko viem. A keď budem všetko vedieť (?!) - tak budem vedieť aj to , že nemám nikoho poučovať - koľký paradox, však? ) Použila som obrazný príklad a súhlasím s Tebou, že nie je dosť dobré, vyjadrovať sa obrazne , pretože Ťa počúvajúci (čítajúci) nemusí pochopiť a môže si všetko inak vysvetliť. Tak je to zrejme v prípade nás. Na druhej strane si myslím, že ak sú ľudia na "jednej vlnovej" dlžke je vyjadrované "obrazne" v poriadku, pretože týmto obrazným pomenovaním sa v málo slovách vyjadria celé strany myšlienok a nemám čas vypisovať tu podrobne (Braňa obdivujem, že má na to chuť, vysvetlovať, resp. sa Ťa pýtať všetko tak po lopate - dúfam, že toto "obrazné vyjadrenie" PO LOPATE ťa nepohoršilo a nepovažuješ to za klamstvo)
    Nakoniec - ľudia si rozumejú aj bez slov.... toto by som zasa mohla rozpisovať , ale nemôžem....
    pekný dník!Brano napísal:

> Ahoj Ján.
    > Dva dni uvažujem nad tým, či mám už druhý krát porušiť čo som
    > povedal. Keďže sa mi nechce uvažovať ďalšie 2 dni :-), poruším
    > svoje slovo a zareagujem.
    > "BRANO DIPLOMACIA ZNAMENA KLAMANIE ALE TO JE ASI PRETO LEBO TO
    > MAS RAD!"
    > Klamanie má rád klamár. A klamár klame. To znamená, že podľa
    > Teba klamem. OK, máš právo si to myslieť. Je to Tvoja vec. Ale
    > máš nejaký dôkaz? Máš niečo čím to doložíš? No tak, nachytaj ma
    > na hruškách. Dokáž, že som klamár. (keďže je mi jasné, že
    > nechápeš čo po Tebe chcem, poviem Ti to rovno. Choď do jedného
    > z Dianetických centier (neviem odkiaľ si, ale D.centrá sú v
    > Bratislave, Leviciach, Lipt. Mikuláš, Martin, Nitra, Nové
    > Zámky, B. Bystrica, Košice, Prešov, Holíč, Žilina, Komárno,
    > Štúrovo. Adresy nájdeš na www.dianetika.sk) a všetko čo som na
    > tomto fóre tvrdil SI OVER. Ale nezabudni si overiť aj všetko čo
    > Ti povedia v Dianetickom centre, inak to nemá zmysel...
    > Keďže viem (teda myslím si), že ešte stále nevieš čo po Tebe
    > chcem, napíšem to ešte zrozumiteľnejšie. Choď do Auditingu a
    > presveč sa sám ako je to s Tvojou mysľou a ako je to po smrti.
    > Nebuď odkázaný na niečie teórie. Získaj VLASTNÚ SKÚSENOSŤ.
    > Teórie sa menia, ale skúsenosť nezmeníš. Tú skrátka MÁŠ.
    >
    > Ak už ani tento môj príspevok nepochopíš, tak už neviem...
    >
    > A čo Ty "Vierka"? Ako sa máš? Pekný deň Ti
    viera   Reagovať

0

0

BRANO TEN TVOJ "Auditing"JE V PODSTATE HYPNOZA PRETOZE TY PREBERAS V POLOSPANKU MOC NAD CLOVEKOM KTORI SA TI MUSI ODOVZDAT TYM ZE CO POVIES TO PLATI! LENZE TO NEMOZE PLATIT PRETOZE JE TO TVOJA VOLA A NIE TOHO CLOVEKA!PRETOZE KED NAPRIKLAD POVIES FAJCIAROVI ABY PRESTAL FAJCIT TAK ON PRESTANE ALE LEN NA ZEMI ALE PRETOZE JEHO DUCH NEPOCHOPIL ZE PRECO MA PRESTAT FAJCIT TAK VZAHROBI KED ODIDE ZO ZEME AJ TAK BUDE VYHLADAVAT MOZNOST FAJCENIA!
    KAZDA VEC A DEJ NA ZEMI MA PRE CLOVEKA CENU LEN POCHOPENIM SAMOSTATNE PRI PLNOM VEDOMI A NIE SILOU VOLE NIEKOHO DRUHEHO!ZOBUD SA Z TVOJHO SNENIA!
    TO TVOJE KLAMANIE SPOCIVA HLAVNE V NEVEDOMOSTI!BRANO OVEROVAT JE NAOZAJ POTREBNE LEN AKO SI CHCES OVERIT TO CO SOM NAPISAL KED SA NEVIES ANI LEN NAD SEBOU PORIADNE ZAMYSLIET!KLAMES LUDI A NEVIES O TOM!

VIERKA PROBLEM JE V TOM ZE BRANO ASI NEROZUMIE ANI LOPATE TAK AKO MI MOZE PO LOPATE NIECO VYSVETLOVAT?
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    Prečítaj si ešte raz príspevok v ktorom vysvetľujem čo je Auditing a ako prebieha. Potom nad tým pouvažuj, zrovnaj si to v hlave a napíš mi ešte raz. Tvoj posledný príspevok beriem tak, že a k o ž e neexistuje, OK?
    Brano   Reagovať

0

0

brano preco si myslis ze sa necham oblbnut a ustupim pred tvojim rozumarstvom vo veciach ktore sa daju pochopit len duchom a bez utrpenia v tvojom kresle pri auditingu!Mas vela nastudovane rozumom ale v tvojom srdci je prazdnota a bezcitnost inak by si nevystavoval ludi spomienkam na utrpenie ale nechal ich radovat sa zo zivota a dakovat tak Bohu!
    jan   Reagovať

0

0

Ahoj Ján.
    Prečo si myslím, že sa necháš oblbnúť? No preto, lebo oblbnúť Ťa nie je problém. Keď sa to podarilo nejakému Abd-ru-shinovi s teóriami, ktoré niesú ničím podložené... :-)
    Ale nie, teraz vážne. Prečítaj si ešte raz, ale teraz už POZORNE môj príspevok o auditingu a o tom, čo auditing rieši. Ak sa Ti podarí koncentrovať sa na to čo čítaš, pochopíš, že auditing prináša radosť. Čo myslíš, ako sa cíti človek, ktorý sa práve zbavil svojho najväčšieho životného problému? Bude z toho nešťastný?
    Brano   Reagovať

0

0

BRANO TEN TVOJ "Auditing"JE V PODSTATE HYPNOZA PRETOZE TY PREBERAS V POLOSPANKU MOC NAD CLOVEKOM KTORI SA TI MUSI ODOVZDAT TYM ZE CO POVIES TO PLATI! LENZE TO NEMOZE PLATIT PRETOZE JE TO TVOJA VOLA A NIE TOHO CLOVEKA!PRETOZE KED NAPRIKLAD POVIES FAJCIAROVI ABY PRESTAL FAJCIT TAK ON PRESTANE ALE LEN NA ZEMI ALE PRETOZE JEHO DUCH NEPOCHOPIL ZE PRECO MA PRESTAT FAJCIT TAK VZAHROBI KED ODIDE ZO ZEME AJ TAK BUDE VYHLADAVAT MOZNOST FAJCENIA!
    KAZDA VEC A DEJ NA ZEMI MA PRE CLOVEKA CENU LEN POCHOPENIM SAMOSTATNE PRI PLNOM VEDOMI A NIE SILOU VOLE NIEKOHO DRUHEHO!ZOBUD SA Z TVOJHO SNENIA!
    TO TVOJE KLAMANIE SPOCIVA HLAVNE V NEVEDOMOSTI!BRANO OVEROVAT JE NAOZAJ POTREBNE LEN AKO SI CHCES OVERIT TO CO SOM NAPISAL KED SA NEVIES ANI LEN NAD SEBOU PORIADNE ZAMYSLIET!KLAMES LUDI A NEVIES O TOM!
    brano preco si myslis ze sa necham oblbnut a ustupim pred tvojim rozumarstvom vo veciach ktore sa daju pochopit len duchom a bez utrpenia v tvojom kresle pri auditingu!Mas vela nastudovane rozumom ale v tvojom srdci je prazdnota a bezcitnost inak by si nevystavoval ludi spomienkam na utrpenie ale nechal ich radovat sa zo zivota a dakovat tak Bohu!
    jan   Reagovať

0

0

Ach-jaj, no že som sa zase ozval...

Vieš, Ján, ja si aj tak stále myslím, že to s Tebou NEMÔŽE byť až také zlé ako to vyzerá. Musí byť predsa spôsob ako Ti otvoriť oči. Len ešte neviem aký. Keď nie si schopný ani len vyhodnotiť fakty a vyvodiť z nich racionálny dôsledok... Ale také zlé to predsa, kurnikšopa, nemôže byť!
    Ján, uvedom si konečne, že k pravde vedie jediná cesta - cez OVEROVANIE. Inak hrozí, že uveríš nepravde so všetkými následkami, ktoré takúto vieru sprevádzajú.
    Ja viem o čo ide v Tvojom prípade. Už dlhú dobu počas našej "komunikácie" si v stave, ktorý Hubbard nazval MUSÍM MAŤ PRAVDU. Z tohto stavu pramenia aj niektoré Tvoje nie práve rozumné hlášky. Pokúsim sa Ti to vysvetliť. Ide o to, že naša myseľ bola vyvinutá na riešenie problémov súvisiacich s prežitím. Akékoľvek zlyhanie pri plnení tejto funkcie znamená NEPREŽITIE, alebo zníženie schopnosti prežitia. Preto naša (momentálne Tvoja) myseľ MUSÍ MAŤ PRAVDU! A bude si ju obhajovať za každú cenu, aj za cenu toho, že bude dávať nelogické argumenty. Musí. Podľa nej ide o prežitie. Všimni si čo sa stane, keď niekomu dokážeš, že nemá pravdu. Takýto človek sa cíti mizerne, je ponížený a hlava ide dolu. Práve zlyhal = Neprežitie, alebo znížené prežitie. Presne tomuto stavu sa chceš vyhnúť a preto obhajuješ teórie, ktoré nemáš overené. Ale dokedy ešte? Kedy sa konečne pozrieš na FAKTY? Neboj sa zmeniť názor na základe FAKTOV. Neznamená to, že si (bol) hlupák. Práve naopak, ako hlupák budeš pôsobiť vtedy, keď budeš trvať na svojich názoroch napriek tomu, že FAKTY hovoria čosi iné. PRAVDA ŤA OSLOBODÍ.
    Prajem Ti slobodu. Brano

A ešte zdravím "Vierku" :-)
    Brano   Reagovať

0

0

prepacte, ale niekto sa tu pytal na problem s ekzemom a akne a vy tu rozoberate scientologiu a boha. osobne si myslim, ze ani jedno ani druhe ten problem nevyriesi. Uplne ste vybocili z temy a tato diskusia sa na skodu ostatnych uz netyka rad ale vasej vymeny nazorov.
    dia   Reagovať

0

0

Ahoj "Dia".
    Až také Vybočenie z témy to nie je. Ale na to, aby si to mohol / mohla posúdiť by si musel /a mať viac informácií a chápať súvislosti medzi týmito informáciami. To je ale na veľmi, veľmi dlhú debatu... B
    Brano   Reagovať

0

0

Dobry den,
    nižšie som si prečítala informácie o scientologii.....máte prosím niekto link na ich slovenské alebo české stránky ak sú...prípadne kde sa dostanem k informáciám?
    dakujem veľmi pekne
    mariBrano napísal:
    maria   Reagovať

0

0

Ahoj Mária.
    Linky: www.dianetika.sk, ale viac informácií je na www.scientologie.cz
    Najlepšie ale bude keď zájdeš do niektorého z Dianetických centier (adresy sú na www.dianetika.sk) a poprosíš tam niekoho z personálu o zodpovedanie Tvojich otázok. Je to oveľa lepšie a riziko, že niečo nepochopíš správne je minimálne.
    Moja rada pre Teba: VŠETKO SI OVERUJ! Internet je totiž plný nezmyslov o Scientológii. Ak chceš, vyhľadaj niektoré z nich a vyhoď ich personálu v Dianetickom centre na oči. (tak som to robil aj ja. A odpovede stoja za to) Tak napríklad jeden z najčastejších "argumentov" odporcov Scientológie je, že Hubbard je autorom výroku "KEĎ CHCETE SKUTOČNE ZAROBIŤ MILIÓNY, ZALOŽTE SI VLASTNÉ NÁBOŽENSTVO" Vieš aká je pravda? Hovorca Scientológie pre ČR a SR p.Voráček: "Autorem citátu je G. Orwell a jeho citaci můžete nalézt v Kolekci esejů, povídek mezi lety 1920-1940, str. 338."
    A presne takto padajú všetky "argumenty". Padali tak aj tie moje... :-)
    Prajem Ti veľa šťastia. A neboj sa, horšie ako to je to už nebude... :-)

Ahoj "Vierka".
    Ozaj, ako to dopadlo s dcérou? Podarilo sa Ti podstrčiť jej ten "článok neznámeho génia"? :-)
    Brano   Reagovať

0

0

Brano a čo s ľuďmi, ktorí už v živote niekedy brali "niektoré" antidepresíva? Prečo ich scientológia odieta?
    Judita   Reagovať

0

0

ahoj Braňo, dcéra je teraz mimo (republiky - nie inak :-)) ale stav sa jej zlepšil, zlepšil sa totiž jej život - určitá vec sa vyriešila, takže sa už toľko netrápi
    Nechcem tu už veľmi písať, pretože mám názor, že tie naše rozhovory patria na inú stránku ... ak poznáš nejakú , daj vedieť
    prajem pekné dníčky!
    viera   Reagovať

0

0

Ahoj Juditka.
    Dobrá otázka. Odpoveď bude pre mňa trošku ťažšia, pretože ani zďaleka neviem všetky dôvody, ale skúsim aspoň to čo viem. Takže:

Antidepresíva majú veľmi negatívny, prakticky deštrukčný vplyv na mozog. (viď vzor Michael Jackson, ale to je extrém) A keďže auditing je o mysli a keďže mysel je "prepojená" s mozgom (kým sme v hmote) je bohužiaľ veľmi ťažké, ak nie nemožné auditovať takéhoto človeka. (všetko čo Ti tu tvrdím by si si mala ísť overiť do Dianetického centra. Je možné, že som pochopil mne podané informácie inak ako by som mal, a tým pádom Ťa možno (aj keď v dobrej viere) klamem a to by som nerád)
    Mozog je akoby časť mysle a keď nefunguje správne, logicky nemôže fungovať ani celok a tým pádom nemôže fungovať ani auditing. Takýto ľudia by dávali peniaze za službu, ktorej výsledok je neistý a to nie je dobré. Keď sa vrátime k už spomenutému Jacksonovi, tento si bude musieť počkať na "nový mozog". Skrátka, potrebuje nové telo... Ja viem, že to znie tvrdo, ale je to fér. Scientológia by z Jacksona mohla "vytĺcť" celkom slušné peniaze. Ale to by už fér nebolo. Ešte doplním: Jackson už auditing podstupoval. Lepšie povedané - snaha bola. (Jeho bývalá manželka Lisa Marie Presley je Scientológ, ale to asi vieš)

Ľuďom ktorý brali antidepresíva sa samozrejme tiež dá pomôcť. Scientológia má aj iné techniky a procesingy. Všetko záleží od toho ako dlho antidepresíva brali a v akom stave je mozog. (keď to niekto bral týždeň - dva, dá sa predpokladať, že mozog bude ešte "funkčný". A možno bude funkčný aj po dvojmesačnej "kúre", ale je to už lotéria) Čo by si urobila, keby si zaplatila dosť peňazí (štandardná cena auditingu je 5000 Sk za 12,5 hod.) a zistila by si, že to nejde? Ja by som sa nas..l a zažaloval by som Scientológiu. Nech každý vie, že je to nanič a že z vás len vytiahnu prachy...!!!
    Scientológia potrebuje dosiahnuť pravý opak. Je potrebné, aby sa ľudia dozvedeli ČO JE TO Scientológia (myslím tým PRAVDU, nie to čo počula tetka Škopková od tetky Hozlárky z Hornej Dolnej, ktorej to povedala tetka Trnková a tá to predsa musí vedieť, veď je krčmárka...) a čo dokážu a riešia jej techniky. Ja viem, teraz to vyzerá ako reklama. Snažím sa písať to čo ma napadne, tak sorry. :-)

Najhoršia je informácia, že tie antidepresíva ktoré bral a berie Jackson (a ktoré mu odrovnali mozog) sú vo voľnom predaji v ktoromkoľvek markete v USA...
    Jacksona ako vzor som uviedol preto, lebo na ňom je to skutočne dobre vidno. Jacksom je dlhoročným užívateľom antidepresív. A páni psychiatri musia uznať, že mu to veľmi nepomohlo...
    Neviem či som dobre zodpovedal Tvoju otázku. Ak nie, hoď na sklo niečo konkrétnejšie, alebo (a to bude rozumnejšie) navštív Dianetické centrum. Zdroj je zdroj...
    Prajem pekný deň. Brano
    Brano   Reagovať

0

0

prosim ta, kde by som toho doktora mohla najst, lebo sa uz idem z ekzemu zblaznit. dakujem
    vero   Reagovať

0

0

Vyskúšaj www.akupunkturacentrum.sk
    patekw   Reagovať

0

0

Ja neviem, aký máš ty ekzém, ale ja som si na www.mojalekaren.sk kúpil Švédsky krém zo švédskych bylín, používam to už asi 3 týždne a je to v pohode, pomaly to ustupuje. Skús, možno ti to zaberie
    julo   Reagovať

0

0

prosim ta mohla by si mi povedat ake bylinky ti pomohli na ten ekzem ak si nejaky mala?...ja ma alergiu na nikel a tiez trpim ekzemom
    niky   Reagovať

0

0

prosim ta julo kde si nasiel ten pripravok -svedsky krem v tej mojej lekarni?
    niky   Reagovať

0

0

Skus konopnu kozmetiku, da sa to objednat aj online na www.cannaderm.sk, alebo kupit v Bratislave v ich ustredni. S lekarnami je to biedne, nie je to velmi rozsirene. Celkom mi to pomaha. Pozivam ich telove mlieko atopos, penu na umyvanie aj premastujuci krem konopka. za posledny rok som nemohla najst ziadne mlieko, ktore by mi nedrazdilo pokozku, ale toto je super. Drzim palce.
    vero   Reagovať

0

0

No konecne sa to vratilo zo scientologie k ekzemu. Aj ked nepopieram ze je to vnutorny problem. Poradte mi prosim moja dcerka sestnastmesacna sa zacala skriabat na ruckach. Dufem ze to nie je lokalny ekzem.Pojdem k doktorke ale nemate tu niekto skusenosti zo sojou? Nemoze to byt alergia na nu? Len prosim aby mi tu nepisal nikto o scientologiii svätom grale ,lebo ked sme uz teda pri tom duchovne su to vsetko dost hrube bludy. Vsetkym tymto odkazujem drzte sa Pisma. Pismo hovori!" ktokolvek by Vam hlasal ine evanjelium nech by to bol aj anjel nech je prekliaty". V evanjeliu je vsetko. Jezis chodil uzdravoval,kriesil,odpustal miloval az na smrt! Co viac potrebujeme? Vierou mozes uchopit vsetko vitazstvo a aj uzdravenie z choroby. V mene Jezis je vsetko mozne.Jezis je rovnaky i dnes. Mna uzdravil z mnohych chorob.Haleluja.A je to tak jednoduche jedna plus jedna v porovnani s tymi pletenicami vymyslenymi,ved clovek sa moze z toho zblaznit. Boh je jednoduchy.
    Mata Bo   Reagovať

0

0

Sója môže robiť alergiu, dokonca je to silny alergén - aj sama ako potravina a aj skrížené alergie robí s niektorými peľmi.
    Ja mam ekzém od detstva a v poslednom roku ho mám veľmi zhoršený a dosť mi vadí: jednak je ho vidno a hnusne svrbi. Skúšala som už toho veľa - prírodnú medicínu, prísne diéty, aj hľadám problémy v sebe a okolo... nakoniec po roku som začala používať aj kortikoidy, hoci sa to snažím obmedziť na minimum, ale už som nevladala bojovať. Budem rada, ak tu ešte nájdem nejaké nápady.
    ada   Reagovať

0

0

Pre Adu. Dcerke to mizne,nebol to ziaden ekzem ako som povedala. Akukolvek chorobu je mozne znicit a vyhnat ak ju neprijmeme,no a samozrejme v mene Jezisa zlomime. To je ale duchovny boj a stym ma malo kto skusenost. Hlavne katolici. Ti bezne chodia do kostolov a trapia sa chorobami. Ale aj protestanti a a evanjelici. Zalezi na tom ako skutocne veris Bohu a Jeho slovu ako povedal,ze ti co uveria budu sliapat po hadoch a skorpionoch a neuskodia im,a ani jed ich neotravi...Takze skus zacat citat Bibliu,precitaj si napr.cele evanjelium Jana a uvidis co Jezis hovori a ake akutky Ho sprevadzali. Potom chod dalej a citaj ze vsetky zaslubenia patria tym co uveria v Bozieho Syna.
    Daj si post a ocisti si zaludok a pecen. Detoxikuje sa Ti cely organizmus a odidu pliagy. Najprv zacni mierne to jest vynechaj akekolvek mäsove vyrobky,mliecne vyrobky,pecivo.Skus ryzu so zleninou,pohanku,pseno,ovocie,ovocne a zeleninove stavy. POkial mozes vsetko bio. Takto jedz trebars tyzden a potom si daj uplny post od pevnej stravy. Iba pi vodu,kvalitnu a zeleninove a ovocne stavy. Modli sa a prehlasuj ze Jezis porazil akukolvek chorobu v tvojom zivote.
    Ak by si chcela vediet viac o tom poste poslem Ti jednu stranku kde si to precitas.Hm???A este aloe vera je dobre.Mojej kamoske to pomohlo,umyvala si ruky mydlom z aloe,vypila myslim dve flase cisteho gelu no a modlila sa pritom za uzdravenie.Odislo to.Velmi Ti fandim a zehnam Ada.
    Mata Bo   Reagovať

0

0

Preboha!!! Čo to tu stále omieľate... ekzém je autoimunitné o chorenie, ktoré vzniká zo zlej životosprávy, z prechemizovania potravín, používania emulgátorov, na ktoré náš organizmus reaguje. Nikto iný v tom nemá prsty! To je neuveriteľné aký sú niektorí ľudia až fanaticky presvedčený o niečom, čo je totálna somarina. Treba sa vyhýbať kortikoidným liečivám, lebo sú návykové. Treba sa oprieť aj o prírodné zdroje. Bavme sa o akné a ekzéme a nie o náboženstve. To si nechajte do kostola.
    tibor   Reagovať

0

0

Ako sa da rýchlo zmenit tema... je to az neuveritelne...
    SlovakFan   Reagovať

0

0

vąetci čo sa nestarajú o vradenie sa do Boľích teda prírodnych zákonov a neprosia o radu zo Svetla sú blázni.Vąetko sa má robi» v radostnom tvorení pre Svetlo!
    iva   Reagovať

0

0

Popri kvalitných krémoch sa pri ekzéme nemá zabúdať na zmenu stravovacích návykov a užívať najmä Omega-6-mastné kyseliny. A potom niečo na poriadne povzbudenie autoimunitného systému, napr. olej z černušky damascénskej.
    juro   Reagovať

0

0

Pozor na hocico co napise brano.

Scientologia to ekonomicka sekta, vela som o nich studoval. Treba si na nich davat velky pozor.

Vsade kde je napisane meno Hubbard je scientologia(on ju vymyslel).

pekny den, nedajte sa oklamat
    brano je obycajny scientolog   Reagovať

0

0

Takže POZOR na to čo teraz napíšem! 8-))

Som Scientológ, samozrejme. Netajím to, a myslím že som to ani netajil.
    Nebol som tu v biofóre 10 mesiacov (chich, už akoby som to počul: 10 mesiacov sme mali od Teba pokoj 8-)), keď tu zrazu mail s upozornením na mňa a moje slová... Nejdem zaberať priestor, len v krátkosti:

Priateľ bez mena,keby si namiesto O nich radšej študoval U nich... 8-))

Ako som tu už raz napísal, vždy sa snažte overovať si všetko čo sa vám dostane skrze zmysly do hlavy. Je to dôležité. Pán bezmenný to zjavne nerobí.
    Chcem Ťa poprosiť o nejaké dôkazy ohľadom Tvojich tvrdení, že Sc. je ekonomická sekta. Pošli mi ich na branislavorlicek@zoznam.sk OK?
    Alebo ak chceš, pokojne ich zverejni, urobíme zvlášť miestnosť (ak to administrátor dovolí, predsa len, Bioscientológia znie trošku divne 8-)) a pokecáme o nich. Ak takéto dôkazy nemáš a len cituješ akési noviny (ktoré to majú z iných novín, ktoré to majú z iných novín atď atď...) potom si veľmi neetický. Je neetické rozširovať informácie ktoré nemáš overené, pretože je tu riziko, že môžu byť nepravdivé, čo znamená, že môžeš (aj keď nechtiac) klamať. A klamstvo je neetické, myslím, že nie len u Scientológov, ale aj u kresťanov...
    Prajem pekný deň a pozdravujem Vierku 8-))
    Brano   Reagovať

0

0

Brano, prosim Ta, mohol by si sa pozriet na moj prispevok vedla: Poradite so stravou?
    Bola by som Ti velmi vdacna za kazdu radu ;)
    Lia   Reagovať

0

0

treba skusit, všetko , čo prečisti organizmus zvnutra, vyčisti črevá a upraví trávenie. Veľmi dobré skúsenosti mám z ALoe Vera, ale pozor musí byt z pravej Aloe , pestovanej v čo najčistejšom prostredí a hlavne koncentrát spracovaný bez chem. prísad....
    sl   Reagovať

0

0

Ako tu už niekto písal, dobré je čisté bambucké maslo. Je veľa druhov, ale niektoré prípravky sú len s obsahom tohto bambuckého masla (alebo tiež karité) a okrem toho obsahujú kopec iných vecí. Takže dobré je, ak ide o čisté 100% bambucké maslo. Je viacero výrobcov, my sme mali doma od Saloos ( http://www.saloos.sk/bio-karite.html ).
    majula   Reagovať

0

0

Zdravím, Lenka.

Ak sa chcete zbaviť ekzému úplne. Musíte najskôr liečiť svoje telo vnútorne - detoxikovať ho a zároveň regenerovať. A čo najdôležitejšie: hrubé črevo, ktoré je zárodkom všetkých chorôb - od prechladnutia až po nádorové ochorenia. Na tento úkon stačí jediný produkt: Aloe vera koncentrát 99.5 %-tný, ale len zn. Dr. Egrt. (Na túto značku nedám dopustiť). Tento koncentrát je ocenený 5 certifikátmi a schválený Ministerstvom zdravotníctva ČR.

Keď budete piť 1x denne, samozrejme riedený vodou-do 2dcl pohára (lebo je fakt silný 99.5 %-tný) - najlepšie nalačno, na vlastnej koži zažijete zázraky. Budete sa cítiť omnoho lepšie. Pretože je to taký "všeliek". Lieči všetko, kam tečie, pričom sa 90 % vstrebe - čo je úžasne, a tak pomáha aj vnútorným orgánom, pokožke (no proste všade, kam sa dostane).
    A nakoniec ten ekzém natierať medovou vazelinou.

Zaručujem vám 100 % tný úspech zbavenia sa ekzému, ale aj úžasný pocit pre celé telo.

Žiadne vedľajšie účinky!

Vrelo doporučujem. Za vyskúšanie človek nič nedá. Zdravie je prvoradé. A cena je úplne prijateľná.

Samy si môžte pozrieť bližšie stránku:

www.dregrt.net a do kolónky voucher (kód) napíšte: 54633363
    alebo
    www.dobryshop.eu/1988

Len tieto 2 produkty a ste fit:
    Aloe vera - koncentrát
    Medová vazelina

S pozdravom

Bc. Monika Vršánska
    poradkyňa v oblasti výživových doplnkov a zdravotnej kozmetiky
    Bc. Monika Vršánska   Reagovať

0

0

Ahojte :) tiez dlhe roky som mala ekzem a odkedy pouzivam vyrobky znacky Happy Skin sa mi ekzem nevyliecil uplne ale vyrobky ho zmiernili a verim tomu ze po dlhodobejsom pouzivani sa ho aj zbavim :) tato znacka ma zvlast baliky na tvar a telo je v nich mydlo, krem, vodicka na tvar z aloe vera. Mala som aj akne a tiez maju aj Balik ANTI AKNE kde je krem, mydlo ktore je najucinnejsie ked ho pouzijete ako masku na tvar a nechat posobit 15-20 minut, a obsahuje tiez vodicku na tvar. Produkty maju na 100% iba prirodne zlozenie. Mne naozaj pomohli tieto vyrobky a odkedy som na ne natrafila pouzivam len produkty tejto znacky a vrelo ich odporucam aj Vam.
    web: www.happyskin.sk
    Monika Pinterova   Reagovať

1

0

ahojte ja mám veľmi silné ekzémy a zároveň aj problémy s akné na tvári. Používala som veľa krémov, mastí aj čajov ale účinok bol stále ten istý, použila som krém a o pár dní mi to zmizlo,no potom sa to hneď aj vrátilo. Doktori mi povedali že to čo mi pomáha by som si mala preventívne mazať a udržiavať pokožku vláčnu a hlavne nedopustiť aby bola suchá. No čo sa potom dialo ma zaskočilo stále sa to len zhoršuje a zhoršuje. Čítala som veľa o ekzéme aj o strave, no na alergologii mi povedali že som alergická na potraviny, na ktoré ani alergiu nemám a naopak na jablká,pomaranče a paradajky alergiu mám. Riešim to už pomaly 3 roky a stále nič.S mamou sme si najprv mysleli že to je obyčajný ekzém u detí ktorý po poberte zmizne, no mam už 20 rokov a stale to je len horšie.Ak môžete prosím napíšte mi niekoho kto by mi vedel upraviť jedalnček alebo poradiť čo ďalej. Ďakujem
    tina   Reagovať

0

0

Re: ekzem akne (nové)

Aj v tomto článku sa rozoberá téma o problémoch s akné

<a href="http://www.schudnutrychlo.sk/2018/01/22/dieta-na-akne/">www.schudnutrychlo.sk</a>
    sara5   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií