BIO spotrebiteľ

Hemoroidy

1. hemoroidy
    Dobrý deň,
    moja dcéra má 15 rokov a objavili sa jej hemoroidy. Preštudovala som ako to liečiť ale neviem si vysvetliť čo to mohlo spôsobiť nakoľko nemá problém so stolicou pravidelne športuje a sedí tak ako ostatné deti v škole. Môže toto ochorenie spôsobiť aj prechladnutie ak sedáva na studenom?
    Ďakujem za skorú odpoveď
    Nora

Reagovať

2. Re: hemoroidy

Ak môžem uviesť pár informácií z knihy Revoluce v léčení nemocí. Jediné čo som tam našiel bola podobnosť ochorenia s menštruačnými problémami, keďže sa tiež jedná o bolesť, krvácanie z poškodených žíl. Podla danej doktorky sa na danom mieste vyskytujú paraziti – motolice. Keď tieto motolice putujú do ostatných častí tela berú so sebou malé kúsky sliznice. Keď sa toto tkanivo rozšíri nastáva krvácanie ktoré sa ťažko zastavuje – pravidelné krvácanie. Problém sa vyrieši keď sa zbavíte motolíc.
    Avšak samotné motolice sa rozšírili v tele vďaka chemickým látkam umelého pôvodu ktoré organizmus nevie alebo nestačí z tela vylúčiť, resp. koná tak že ich ukladá v organizme napr. do cýst. /vo vašom prípade by to teda malo byť do konečníka/. Telu je možné pomôcť užívaním vitamínu C a B2 /3g a 300mg/. Takéto škodlivé látky sú v tomto prípade najmä rozpúšťadlá. Taktiež je potrebné sa zbaviť vnútorných nečistôt, hlavne ortuťovo-olovené plomby /vymeniť za plastové/. Taktiež sa v tele mohli nahromadiť škodliviny ako azbest, arzén, sklený prach, formaldehyd, propylalkohol, fluorid, zlato, striebro. Nenoste kovové šperky. Rozpúšťadlá sa vyskytujú v balenej vode, potravinách so sníženým obsahom cholesterolu, instantných a kofeinu zbavených nápojov, bežnom chlebe a pečivu /najlepšia je miestna pekáreň/, studené obilniny /jesť teplom upravené, varené/. Nepoužívajte žiadne instantné nápoje na chudnutie alebo zvýšenie hmotnosti, povzbudzujúce prípravky ani potravinové doplnky /mnohé predávané v obchodoch so zdravou výživou/ – všetky obsahujú škodliviny. Motolice sa do tela dostávajú infekciou najmä zo zvierat, takže by ste sa mala na nejaký čas odlúčiť od psa. Niektoré parazity sa taktiež vyskytujú na záchodovom sedátku, alebo v domácom prachu.
    Na odstránenie motolíc sa odporúča bylinková kúra alebo jednoduchý frekvenčný generátor – zaper.

Myslím že keď ste si to prečítala tak vás určite niečo napadne, ale zatiaľ to vyzerá tak že väčšina ľudí sa nad takými informáciami iba pousmeje, a vnútri si to odôvodňuje šak v televízore to nebolo, ani v škole nás také nič neučily tak to musí byť blbosť. Inak dobrý homeopat, mnohý majú v ambulancii diagnostický prístroj ktorý na základe podobnosti frekvencií škodliviny v tele resp. patogénna dokáže identifikovať zdroj – pôvodcu.
    janko   Reagovať

1

1

Re: hemoroidy

A ešte ak náhodou vaša dcéra s obľubou pije coca colu a iné malinovky /žuvačky bez cukru taktiež/ s umelými sladidlami aspartam /samozrejme že je tam toho viac/ tak to treba asi obmedziť resp. vylúčiť kým nebude svojprávna. Aspartam je veľmi účinný jed na mravce, stačí posypať cestičku, prípadne dochutiť ovocným sirupom. Na žuvačku bez cukru vraj doplatil zase životom pes.
    janko   Reagovať

0

0

Ak je teda zdrojom choroby nejaká chemická látka môže byť dosť ťažké ju niekedy vypátrať. V istom zmysle môže byť výhoda že ju prijíma pravidelne takže by sa mohla vypátrať z denného rytmusu stravovania. Avšak ak začnem pátrať v látkach ktoré môže prijímať dýchaním (napr. rozpúšťadlá a farby z časopisov, novín ak ich má v spálni) alebo dotykom z pokožky (nejaké chcemicky farbené látky z umelých tkanív navyše prané v chemických pracích práškoch) tak neviem neviem či to nie je dosť náročné. Možno by teda bolo najvhodnejšie použiť nejakú účinnú detoxikačnú očistu (niekomu zaberá očistná hladovka, niekomu možno pomôže tibetská huba, niekomu bilinkové čaje...). A stáva sa dosť často že niektoré choroby sú psychlogického pôvodu, resp. môžu tam zohrávať určitý podiel, kde zase pomôže ...
    janko   Reagovať

0

0

A ešte som si spomenul na dôležitú vec. Prečítal som množstvo kníh o geopatogénnych zónach posledne Zdravé bydlení 2.diel. Ak sa pretínajú pod jej panvou rôzne pásy ktoré sú zdrojom technického žiarenia vonkajšieho (satelity, vysielače, radary, ele trakcie, trafostanica, rozvody vn), vnútorného (TV, rádia, počítače, chladničky, mikrovlnky, telefón, ele inštalácie, pripojovacie káble), prírodného (vodné zdroje, bludné mag pole, geologické anomálie..) tak v tom mieste kde je zasiahnutý a teda zoslabený orgán prepukne nejaká choroba. Najľahšie je vyskúšať presunúť posteľ, resp. nejako otočiť aby mala panvu na inom mieste. Taktiež je možnosť dať si spraviť podrobnú mapu miestnosti, podľa ktorej sa vie presne osadiť posteľ aby ju náhodou zase nezačala pobolievať hlava. Aspoň by sa to tým potvrdilo. Je aj množstvo tieniacich alebo podobne pôsobiacich tvarových žiaričov. Pre tento účel by sa mohla vyskúšať pyramída (napr. z kameňa kúpená v nejakej čajovni) ktorá by sa umiestnila pod posteľ pod konečníkom. Pyramída sa musí zorientovať v smere S-J napr. pomocou kompasu. Ide o to že by tienila a zároveň liečila. Ale keďže tieto veci sú veľmi citlivé na účinok treba to odsledovať aký to bude mať priebeh, pocity.
    janko   Reagovať

0

0

Príspevky majú pravdu. Hemoroidy vznikajú následkom oslabenia tela a vzniku vnútorného strachu o hmotnú núdzu a tým oslabením a znečistením imunitného systému. Následne sa zápalmi oslabujú cievne steny konečníka a vzniká bolestivosť a krvácanie. Hemoroidy sú často spojené s dalšími problémami ako sú časté zápaly hrdla, gynekologické zápaly, alergia, únava, vyčerpanosť, cysty, hrčky a iné problémy alebo bývajú predzvesťou ich vzniku v najbližšom období. Ja žijem z toho že štvrtý rok predávam zmes bylín a to v množstve 100 ks mesačne zo zárukou vrátenia penazí pri nespokojnosti zákazníka z akéhokolvek dôvodu a na hemoroihy predávam dosť vela. Prakticky je účinok taký výrazný že len jeden zo sto býva nespokojný. Informácie na www.byliny.nettree.sk. Na akútny bolestivý zápal odporúčam masť DURISSUS z lekárni za 280 Sk. Na dlhodobé odstránenie zmes bylin a úpravu stravy. Uvádzam doporučenie úpravy stravy.
    Skúste spraviť takéto úpravy vo svojej strave:
    Viac doplniť do stravy zeleninu a ovocie ako mrkvu, karfiol, brokolicu, paradajky, jablká, ryžu, oriešky, uhorky, melón, tekvicu, patizón, kareláb, celozrnný chlieb, a iné druhy zeleniny a ovocia. Čo z toho môžete jedzte surové a čo sa varí, uvarené.
    Kúpte si pšenicu buď vyčistenú napr. v Kauflande alebo si vytriedte pšenicu a namočte ju na 2 až 8 hodín do štvornásobného množstva vody napr na štvrť litra pšenice 2 litre vody, napuchne tak, že ztrojnásobí svoj objem. Premyte ju, znovu zalejte vodou, osolte a varte asi 2 až 3 hodiny, alebo 40 minút v kuchte, tak dlho, aby ste pri premiešaní videli že všetky zrnká popukali. Ak treba, môžete vodu precediť a spolu s ostatným jedlom jesť 3 až 8 polievkových lyžíc denne s jedným alebo lepšie s dvoma jedlami. Pšenicu jedzte v malých dávkach akoby po kávových lyžičkách a požujte ju v ústach na kašu a zmiešajte zo slinami a až potom prehltnite. Dobre bude keď aj ostatné jedlo budete takto viac žuvať aj keď na začiatku Vám to nebude chutiť. Pšenicu si môžete uvariť na tri dni, nezjedené ukladať do chladničky a po troch dňoch uvariť znovu dalšiu aby ste minimálne týždeň každý deň jedli pšenicu. Malo by nastať výrazné zlepšenie.
    Uvarenú pšenicu si môžete v poháriku alebo kelímku zobrať aj na cesty ak budete cestovať napríklad na obed.
    Ak sa Vám v budúcnosti vyskytnú problémy, môžete si znovu spraviť pšenicu a užívať ju aspoň minimálne 3 dni. Zväčša po trojdňovom užívaní už nastáva zlepšenie.
    Zmes bylín je potrebné užívať na stabilizáciu zdravia, je nenahraditelná ale súčastný stav je taký že čo zmes bylín zlepší, to si stravou môžete pokazit.
    Preto obmedzte mäso, slaninu a aj mliečne výrobky. Z mliečnych výrobkov je vhodný len ovčí syr a žinčica. Neužívajte alebo obmedzte čokoládu, kávu, alkohol, pikantné, korenené a sladkosti.
    Tieto dobre mienené rady a pokyny sú určené na rýchlejšie odstránenie akútneho stavu hemoroidov.
    jano   Reagovať

0

0

Re: hemoroidy - List viniča

Ak Vám na hemoroidy už nič nepomáha, skúste Krém z listu červeného viniča. Môjmu otcovi to pomohlo do 15 dní. Dajú sa kúpiť aj kapsuly. Ináč je to určené najmä na kŕčové žily, je to o 100% lepšie ako Lioton, ale pomáha to aj na hemoroidy.
    jaro   Reagovať

1

0

Kapsuly sú síce dosť drahé, ale pomáhajú. Neviete, kde ich majú lacnejšie ako 200 Sk?
    guko   Reagovať

0

0

Projevem vysoké spotřeby sacharosy je nadváha, arteriosklerosa, rakovina střev a záněty slepého střeva, disfunkce žlučníku, cukrovka, hemeroidy a křečové žily s typickými projevy zvýšeného krevního tlaku, vysoké tvorby kyseliny močové a snížené absorpce (vstřebávání) minerálních látek (hlavně vápníku).

http://www.dtest.cz/index.php?action=2&pclanky=3&pclanekid=223&pkategorieid=2
    janko   Reagovať

0

0

Elektrolýzou možno vyrobiť živú a mrtvú vodu.
    Tuto si stiahnute súbor pdf v prvom príspevku
    http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=426
    Citujem
    1-2 dny ráno omýt trhliny mrtvou vodou, pak priložit tampony namočené v živé vode a meniť je vždy po částečném zaschnutí. Krvácení se zastaví, trhlinky se zacelí behem 2-3 dnu.
    janko   Reagovať

0

0

alebo aj tu
    http://%20www.mrtva-ziva-voda.er.cz/
    akurát sa domnievam že bezpečnejšie by boli strieborné elektródy pokial by sa voda pila
    janko   Reagovať

0

0

Kurt Tepperwein v knihe Omladenie odkyslením má zaujímavé riešenie aj na hemoroidy. Tvrdí, že hemoroidy sú dôsledkom prekyslenia organizmu, ktoré prekyslenie (látky znečisťujúce organizmus) sa chce "vydostať" z tela von rôznými cestami, rôzne sa ukladá v tele (cisty, nánosy na cievach, ...) a pri hemoroidoch to robí ukladanie (cievy v konečníku sa stávajú depozitom splodín zakyslenia) a prípadne aj otvorenie cievy a krvácanie (niekedy fest dramatické.
    Celú knihu som našla aj na nete:
    http://skolaforum.jewel.sk/viewtopic.php?t=425

Motolica ako príčina hemoroidov: je to možné, ale zničiť motolicu v črevách Zapperom je nepravdepodobné. Preto Dr.Hulda Clark používa na to tinktúry (klinčeková, z čierneho orecha a artemisie). Rozpúšťadla (propylenglykol) ako potrava pre motolice sú nebezpečné najmä s ohľadom na rakovinu (kde v každom výskyte rakoviny sú (vraj!) prítomné motolice - teda je motolica (jej jedno vývojové štádium a jeho "odpad") príčinou vzniku rakoviny).
    /Mám kontakty s Dr.Clark a mám aj Zapper/
    alrisha   Reagovať

0

0

To by bolo super keby sme rozumeli organizmu ako funguje a boli zdravý.Ja som to celé skopíroval čo som zbežne našiel vo fóre o hemoroidoch:

Hemoroidy
    Hemoroidy (ľudovo: zlatá žila) poukazujú na to, že zaplavenie tela kyselinami už dosiahlo povážlivú mieru a že je súrne potrebná pomoc na odvrátenie niečoho horšieho. Najmä vtedy, keď sú homoroidy otvorené, je zrejmé, že telo v záujme vlastného prežitia už nenachádza nijakú inú možnosť na vyplavenie škodlivín, iba otvor tam, kde predtým nebol. Operatívne odstránenie hemoroidov bez ďalších opatrení preto nie je definitívnym riešením. Pravda, ponechať ich na živelný vývoj je ešte horšie. Uzavretím núdzového ventilu neustúpi totiž prekyslenie, takže stav sa môže zopakovať.

U žien sa vyskytujú niekedy hemoroidy po pôrode. Je to dôsledok toho, že telo sa počas tehotenstva nemohlo obvyklým spôsobom (menštruáciou) zbavovať kyselín a na prechodný čas ich „zaparkovalo“. Po pôrodné hemoroidy zvyknú bežne zmiznúť po obnovení menštruácie.

Neberte hemoroidy naľahko, ale spoznajte v nich výstražný signál a výzvu, že treba ihneď pomôcť svojmu telu. Po očiste od kyseliny zniznú hemoroidy veľmi rýchle, a pokiaľ človek zotrvá v acidobázickej rovnováhe, už sa nevyskytnú.
    janko   Reagovať

0

0

citam vsetky prispevky ktore su tu uvedene, pretoze tiez hladam riesenie ako sa toho zbavit, teda skor ako by som chcela ist doktorovi. trapi ma to od septembra, mala som aj nejake tabletky a mast, ale nezmizlo to uplne. citim sa s tym neprijemne. da sa to okrem laseroveho zakroku odstranit s tymi kapsulami co ste tu spomenuli alebo tym kremom z listu cerveneho vinica? alebo je nieco lepsie? dakujem.
    krpec   Reagovať

0

0

..mne celkom dobre pomohla homeopaticka mast na hemoroidy..uz neviem presne ako sa vola..ale je od firmy Boiron /certifikovana a uznana francuzska homeopaticka znacka v SR/..
    ..mna trapili hemoroidy po pôrode ale to prekyslenie organizmu sa mi zda pravdepodobnejsia pricina ako nejake motolice..
    mimi   Reagovať

0

0

Nic v zlom vsetci tu piete kopec veci a nik nepise konkretne veci ako na to.
    Ak mozem poprosit nejake dobre veci ako odkyslit organizmus a pod. Dik.
    Mirec   Reagovať

0

0

Mirec, nieje bežné, že niekto prepíše celú knihu na svoju stránku a ja som ti dala adresu: http://skolaforum.jewel.sk/viewtopic.php?t=425

to je celkom konkrétna rada - sama som to nevymyslela, tak mi neprislúcha to obkecávať. Ved si prečítaj (stiahni) a nájdeš tam všetko. A keby si chcel o tom podiskutovať, tak tá kniha je na fore, kde sa o tom diskutovať dá...

ale aby som bola ústretová a nenútila študovať (je treba, lebo v knihe je to celé), tak aspon niečo skopírujem:
    Po prekyslení trvajúcom celé desaťročia potrebuje telo určitý čas zásady navyše. Originálny recept výskumníka v oblasti kyselín Sandera (doplnený uhličitanom horečnatým) znie:

Zásaditá zmes (recept)
    Fosforečnan sodný 10
    Uhličitan draselný 10
    Uhličitan vápenatý 100
    Hydrogénuhličitan sodný 80
    Uhličitan horečnatý 50

Dajte si to namiešať vo svojej lekárni, najlepšie hneď 500gramov.
    alrisha   Reagovať

0

0

Ja by som skusil pit Aloe vera gel a zvonku potriet aloe mastou, ci aloe tycinkou. Velmi prakticke, ucine, prirodne, vyskusane a neskodne
    radomeer   Reagovať

0

0

Janko,
    návod který jsi napsal, je původní z roku 1981 v ruském originálu. Mnohem lepší a účinnější je na mém webu

http://www.mrtva-ziva-voda.er.cz/

Zde najdete elektrolyzér, proč pít živou vodu, léčbu česnekem, dotazy a odpovědi na léčitelku E.M.Černou, názory lékařů i návody .

Stříbrné elektrody mají velký úbytek, nejlépe je platina. Ta je ale drahá. Nerez 100% vyhovuje.
    Voda je proto, aby se pila. Pijí jí od roku 1985, s CO2 , ke své spokojenosti. Naprosto žádné zdravotní potíže ( angíny , kašel apod. ) neznám.
    vili   Reagovať

0

0

Dobrý deň.
    Takže téma je - Hemoroidy. Hneď na úvod musím napísať toto: Mastičky, tabletky a bylinky odstraňujú príznaky. To nie je správna cesta. Dobré je to akurát pre dealerov rôznych preparátov. Nájdite PRÍČINU. Uvedomte si, že ZDRAVIE JE NORMÁLNY STAV. A teraz trochu k tej príčine. Hemoroidy vznikajú oslabením žilových stien. Ak chcete odstraňovať príznak, prosím, na trhu je dosť "zázračných liekov" a ešte viac ochotných dealerov. Ak ale chcete ísť hlbšie, po PRÍČINE, musíte si položiť otázku: Čo spôsobuje oslabenie ciev? Ponúkam Vám síce pohľad liečiteľa, ale nečakajte, že začnem so zlými geopat. zónami, nedostatkom životnej energie a podobnými nezmyslami (no, nie sú to až také nezmysly, ale to je na dlhú debatu). Na vyriešenie problému s Hemoroidmi nám stačí logika. Takže, čo spôsobuje oslabenie ciev? Môj učiteľ hovorí: "Odpoveď je vždy v otázke. Len ju treba inak položiť." Položme ju teda inak - Môže vzniknúť oslabenie cievy tým, že jej niečo vezmeme? Samozrejme môže. Čo je TO čo stáca? Bude to niečo čo môže aj prijať späť. Čo to je? Vitamíny a MINERÁLY... Dobre, ale čo spôsobuje vyplavovanie týchto vecí? Bude to niečo, čo na to, aby bolo strávené potrebuje viac vitamínov a minerálov ako obsahuje jedlo v ktorom TO je. Inými slovami, bude to niečo NEKOMPLETNÉ. Ak ste prišli až sem, gratulujem Vám. Práve ste našli príčinu - CUKOR! Príčin je samozrejme viac, dokonca oveľa viac, ale cukor je No.1! Dokonca to súhlasí aj s Vašou teóriou o prekyselení organizmu. Cukor je totiž "potravina" ktorá najviac prekysľuje organizmus (ak neberieme do úvahy ocot, ale toho nejeme ani zďaleka toľko ako cukru). Ďalším veľkým prekysľovačom je mäso, mlieko,...
    Mierne zásadotvorná potravina je ZELENINA (surová), ale to už asi všetci viete...
    Takže, všetko sa dá riešiť pomocou logiky. Väčšina liečiteľov potrebuje, aby ste ich potrebovali. Budú Vás liečiť a liečiť...a Vy sa k nim budete vracať a vracať... Nechápu, že aj oni sú len odstraňovačmi príznakov. Odcitujem to čo som už citoval v príspevku o cukrovke.
    Učiteľ hovorí: "Ak sa k Tebe vráti človek a je z neho zase pacient, zlyhal si TY, pretože si ho nenaučil byť zdravým." Venujem sa liečiteľstvu už dosť dlho a za celý ten čas som nevyliečil jediného človeka. VYLIEČILI SA SAMY!
    Prajem Vám pekný deň.
    Brano
    Brano   Reagovať

5

0

Súhlasím s ľuďmi, čo tu píšu o prekyslení organizmu.
    Je to práve tento stav, ktorý spôsobuje degeneratívne ochorenia.
    Vačšina chemických reakcií elektrochemických. Pri týchto reakciách splou reagujú zásadité a kyslé látky.
    Už sa tým zaoberám dlho, moje vlastné zdrvie ma prinútilo.
    Mám tú knihu od Kurta Tepperweina.
    Ale už dlho čerpám informácie z knihy Jedlo je tvuj nejlepší lék od Henryho Bielera. Teraz sa predáva ďalšie vydanie.
    Bieler bol to klasický lekár, ktorý prešiel od liečby medikamentami na liečbu stravou. Teda nie úplne ale z drvivej vačšiny. Radím vám to prečítať, ešte len tam sa vám otvoria oči.
    Na prekyslenie používa pojem toxemia - doslova toxická chémia.
    K tomu, čo tu predo mnou povedali iní pridám len pár poznámok:
    Je potrebné jesť organické zásadité látky, anorganické majú mizernú využiteľnosť. Organické sa nachádzajú v rôznej zelenine (uhorky, dyne, zuccini, tekvica, zeler, petržlen, kaleráb,mrkva, niektoré naklíčené semená, droždie...) , surovom mase(to nedoporučujem).
    Najlepšie je to jesť surové alebo mierne udusené - napr.zeler, petržlen.
    Aby bol výsledok v dohľadnom čase, musí byť nejaké minimálne množstvo tej zeleniny - aspoň 1-2 vačšie uhorky alebo malé zucciny denne a 1 stredný zeleru.
    Dôležitá je aj hladovka (bez lekárskeho dozoru len krátka-max 2-3 dni), niekedy je dôležitejšie vedieť kedy nejesť ako čo jesť.

Detoxikácia môže trvať aj dlhšie ako rok. Záleží to na stave organizmu.
    Ak je telo kvalitne zhumplované, tak sa určite vyskytnú na začiatku problémy. Ak sa začne prijímať mnoho zásaditých látok, organizmus sa prepne do režimu detoxikácie a začne neutralizovať, vylučovať jedovaté kyslé látky. Ak ich je veľa, može to aj ohroziť srdce a iné orgány. Na to pozor!!
    Klasický prípad s komplikáciami je človek s otokmi alebo tí čo majú niektoré autoimunitné choroby. U takých by som sám neexperimentoval. Radšej sa poradiť s lekárom.
    Iné potiaže súvisia s tým, ak človek bol zvyknutý na rôzne napružováky - káva, cukor, alkohol a prestane ich naraz užívať.
    Vyvoláva to abstinenčné príznaky, únavu, podráždenosť.
    Ak človek odolá, postupne sa zdravie vylepší, začne miznúť únava, problémy.

Osobne som mal problémy minulého roku - únava, problémy s obličkami, vyrážky. Nebudem sa vyhovárať - príčina bola moja slabá vôľa, málo zásaditej stravy.
    Tak som začal so zásaditou zeleninou, naklíčenými semenami na kvantá.
    Za 3 mesiace sa zdravie a životná energia zlepšili niekoľkokrát, nepoznal som tohoto roku jarnú únavu.
    Chcel by som pridať aj živú vodu. Lepšia by bola levitovaná alebo megahydrin ale je to drahé ako šľak.
    Skúšal niekto z vás levitovanú vodu ?
    Jarop   Reagovať

0

0

Čím dokážeš změřit a podle čeho rozeznat obyčejnou vodu od levitované.
    Každý tě může oblbnout, že ti dává levitovanou vodu.

Vodu živou si snadno ověříš, stačí ke kontrole lakmusový papírek.
    vill   Reagovať

0

0

Levitovaná voda, živá voda:
    Najprv upozorním, že nie som chemik ale v niektorých elektrochemických veciach sa trochu vyznám.
    Je potrebné zmerať redox potenciál vody. Voda by mala mať mínusové hodnoty mV - musí mať redukčné vlastnosti.
    Táto vlastnosť je dôležitá aj u živej a mrtvej vody, meranie pH nestačí. pH sa ľahko dá zmeniť aj pridaním sody do vody ale redukčné vlastnosti o ktoré ide to nezlepší.
    Je to jednoduché merať s prístrojom ale ten nemá takmer nikto z bežných ľudí.
    Dá sa ale kúpiť, jeden som si zohnal - stojí približne 3000Sk.
    jarop   Reagovať

0

0

Aby nevznikli nedorozumenia, opravím, že mrtva voda musí mať plusové hodnoty mV redox potenciálu.
    jarop   Reagovať

0

0

Dobrý deň,

taky som mal veľké problémy s hemoroidmi. Skúšal som všetko možné, ale pomohol mi až prípravok Anurex. Kúpil som si ho na internete a pomohol mi behom pár dní. Rýchlo a bezbolestne. Nemusel som ani k doktorovi
    Matko   Reagovať

0

0

Dobrý deň,

taky som mal veľké problémy s hemoroidmi. Skúšal som všetko možné, ale pomohol mi až prípravok Anurex. Kúpil som si ho na internete a pomohol mi behom pár dní. Rýchlo a bezbolestne. Nemusel som ani k doktorovi
    Matko   Reagovať

0

0

hemoroidy

Dobrý deň, na vine je špatné stravovanie, veľa mäsa, nedostatok vlákniny, zhoršuje to tiež mlieko a alkohol. Ešte k liečeniu najlepší spôsob je 1000% hygiena - po každej stolici umyť mydlom a teplou vodou ( dôkladne, aj za zvieračom, zároveň sa masíruje vievna sústava).
    Anton Závodský   Reagovať

0

0

Na liečenie hemoroidov by som ti odporučila kúpele z dubovej kúry, pohyb, zdravú stravu a taky prípravok anurex. ten som objednala na internetu a priviezli mi až domov. Používala som ho každý deň si mesiac, a zatiaľ mám pokoj. Pre istotu pokračujem v dubových kúpeľoch.
    Mária   Reagovať

0

0

hemoroidy

jj presne tak.stačí len raz nepríjemne zachladnúť sedením na studenom a potom sa to už stále s vami vlečie.treba na to dať trochu pozor a je to v pohodke.problém môže spôsobiť aj častá stolica denne. to je 3x a viac.
    caco   Reagovať

0

0

Dobry den, je mi 22 rokov a tiež som mávala tieto problemy. Doktor mi povedal že je celkom veľa vecí ktoré to mohli spôsobiť. Takže som z toho moc múdra nebola. Prešla som si veľa vyšetreniami a vyskúšala mnoho rôznych mastí a prípravkov. Asi najviac mi zo všetkého pomáhal Hemodin AKUT od firmy Valosun, tak môžete vyskúšať či vám taky pomôže.
    Alfa   Reagovať

0

0

Nekupujte ANUREX vobec nezaberá vyhodené peniaze.
    ivva   Reagovať

2

0

Dobrý deň, tiež som mal veľké problémy s hemoroidami, musel som zmeniť životosprávu, robiť si kúpele z dubej kory, zdravšie sa stravovať atď. No mal som to dosť vážné, musel som siahnuť aj po výrobkoch z lekárne. Po niekoľko zbytočne vyhodených eur za prípravky, ktoré mi nepomohli som narazil na Hemostop gél a tabletky, ktoré konečne moj problém definitívne vyriešili. Je to už asi rok a s hemoroidami mám pokoj.
    marek.luknik   Reagovať

0

1

hemoroidy

mám podobné problémy, v prvom rade som prestal piť klasické sáčkové čaje, veľmi mi to pomohlo
    Radoslav Praženka   Reagovať

0

0

Sedavé kúpele v dubovej kôre mne strašne pomáhali na zmiernenie bolesti a ukľudnenie, ale neliečili, len bolesť ustúpila a boli príjemné. Ja som užívala hemostop tabletky aj s gélom asi mesiac kým mi to načisto zmizlo.
    Jana Kľúčiková   Reagovať

0

0

hemoroidy

mne v prvom rade pomohol bidet - alebo silná, studená sprcha po každom vyprázdnení sa. na nezaplatenie.
    Ľubor   Reagovať

0

0

Vyskúšajte, mne to pomohlo: večer uvariť silný cibuľový odvar, namáčať doň vatový tampón a priložiť na noc na konečník. Ráno natrieť masťou AVIRIL H (takto sa tá masť volala za "komoušou", teraz ju už nevyrábajú, ale v Čechách sa dá kúpiť jej náhrada a volá sa ANTIVIR H a stojí okolo 49 KČ).
    Anna Dolinajová   Reagovať

1

0

Nie nespôsobuje to sedenie na zemi, chlad skôr pomáha pri odstránení hemoroidov. Treba jej kúpiť podsedák na hemoroidy a keď doma sedí pri come tak to je dobrý začiatok.
    fero.kovalcik   Reagovať

1

1

hemoroidy

Mne pomohlo: obmedzenie kofeínu - aj toho \"čajového\", ale hlavne: po každej stolici použitie bidetu resp. jeho alternatívy: osprchovanie konečníka silným, čo najtenším prúdom studenej vody. samozrejem, správna strava pomôže predchádzať zápacham a nepravidelnému vyprázdňovaniu. pomáha aj pomalšia a dôkladnejšia konzumácia jedál, všeobecné ukľudnenie sa a relaxácia - keďže každá choroba má aj svoje -a hlavne! - vnútorné previazania. good luck.
    Ľubor   Reagovať

0

0

hemoroidy

Mne pomohlo: obmedzenie kofeínu - aj toho \"čajového\", ale hlavne: po každej stolici použitie bidetu resp. jeho alternatívy: osprchovanie konečníka silným, čo najtenším prúdom studenej vody. samozrejem, správna strava pomôže predchádzať zápacham a nepravidelnému vyprázdňovaniu. pomáha aj pomalšia a dôkladnejšia konzumácia jedál, všeobecné ukľudnenie sa a relaxácia - keďže každá choroba má aj svoje -a hlavne! - vnútorné previazania. good luck.
    Ľubor   Reagovať

0

0

hemoroidy

Skúste silný cibuľový odvar - namáča sa doň vatový tampón a priloží sa na noc na konečník. Ráno sa konečník natrie masťou AVIRIL H (to je názov masti, ktorú bolo možné kúpiť za "komunistov". Teraz je to ANTIVIR H a je ho možné kúpiť v ČR asi za 48 Kč, možno aj naša niektorá lekáreň ho drží.
    Anna Dolinajová   Reagovať

0

0

Nie to že sedáva na studenom to nemôže byť, použi Fine6 je to kvalitné na odstránenie hemoroidu a hlavne naozaj zabera. Odporučam
    Ista   Reagovať

1

0

Re: Re: hemoroidy

Ja som vyskúšal fine6 a moc mi nepomohol. Všade na internete písali, že funguje. Tak neviem, každému sedí niečo iné. Doktor mi odporučil anurex, nechcel som ho kupovať. Myslel som, že to je to isté ako fine6, však len tá cena 39 eur. Po prvej aplikácii som pozeral aký má účinok. Okamžite sa mi uľavilo od bolesti a pálenia.
    Kamil   Reagovať

0

0

Re: Re: Re: hemoroidy

A ktorý doktor ti to odporučil? to ani nevieš. blud blud
    Skklinik   Reagovať

0

0

Sedací kúpeľ v dubovej kôre a dubová masť,pri akútnych stavoch,obklad na postihnuté miesto z pantenolu v spreji /ten čo sa používa na spáleniny /
    obklad zo spareného repíku,alebo levandule,domáca masť z nechtííka lekárskeho/nechtíík vyluhovať v horúcej bravčovej masti z mangalice,alebo v kozmetickej vazelíne, môže sa aplikovať na biely viacvrstvový toaletný papier,alebo servítky ,nie sú potrebné gázové tampóny.Masti používať aj preventívne/3 dni každé 3 mesiace.Eliminovať tlaky na výkony ,dicéry, nestresovať.
    IDA   Reagovať

0

0

Nechtíková masť, sedacie kúpele z dubovej kory a pravidelne použivanie bidetu, ak nemate môžete prikúpiť iba bidetove sedatko
    Lujza   Reagovať

0

0

Hemoroidy nemajú nič spoločné s motolicami, prekyslením organizmu ani toxínmi v tele.
    Najčastejšie vznkajú pri neúmerne vysokom tlaku počas tlačenia stolice. Pekne je to rozpísané tu.
    <a href="https://www.lekarenliecba.sk/hemoroidy-zlata-zila/">www.lekarenliecba.sk</a>
    Peter Dav   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií