BIO spotrebiteľ

Diskusia k článku: Jarné očistné kúry I

1. Jarné očistné kúry I
    Prichádza jar a s ňou jarna únava spôsobená nedostatkom vitamínov, ale aj zanesením organizmu rôznymi toxínmi. Určite Vám príde vhod jarné upratovanie organizmu. Detoxikácia organizmu sa nezaobíde bez očisty hrubého čreva, prečistenia obličiek a močových ciest. Očistné kúry sú jednoduchý spôsob, ako účinne regenerovať organizmus. Prichádza jar a s ňou jarna únava
    V prírode je to pekne zariadené – rytmicky sa opakujúce cykly svetla a noci, obdobia dažďov...

Reagovať

2. celkom zaujímavé
      Reagovať

0

0

Hydro colon terapia

Vela som uz pocula o ucinnosti hydro colon terapia ohladom ocistenia organizmu ako dosledok kompletneho vyplachu hrubeho creva.
    Osobne uz zvazujem par mesiacov, ze by som sa podrobila tejto terapie, ale bohuzial som nenasla kontakt v Bratislave, kde by som to mohla podstupit.
    Poprosila by som Vas o pomoc ohladom kontaktu na sanatorium, ktora poskytuje sluzby takeho charakteru.

Dakujem pekne vopred za skoru odpoved.
    Emese   Reagovať

0

0

recepty

Prosim Vas, rad by som vyskusal kuru zo citronovej vody, neviem vsak postup a sposob cvicenia. taktiez by som rad vedel ako navarit vyluh z brezovych kistov.
    Dakujem s pozdravom Vas citatel ivan
      Reagovať

0

0

otazka

Prosim Vas ako sa robi klystir mozete mi popisat postup a ak sa neodhodlam na klystir je aj ina moznost ocisty hrubeho creva.
    za skoru odpoved vopred dakujem
      Reagovať

0

0

sprava

Mam problem z hrubim crevom a chcela by som si dat spravit colon hydro terapiu ale neviem sa dopracovat ku kontaktom na medicinske zariadenia v Bratislave alebo v Trnave.Poprosila by som vas o pomoc.Potrebujem adresy a telefonne spojenia.Dakujem vopred o odpoved.
    Jani   Reagovať

0

0

keby to naozaj tak fungovalo...ake by to bolo jednoduche...nechat si vyprat creva a fertig...hned sme zdravi, organizmus vyvazene fachci ako keby inde nemal rozne naskreckovane odpady, ktore mu nie su po voli...myslim si, ze obcasny klystir nezaskodi, ale tie modne hity v podobe preplachovania criev nikomu evidentne k zdraviu nepomozu... ba dokonca mozu poskodit...ved v creve nie su len nepotrebne usadeniny a odpadky...crevo je osidlene mnozstvom roznych druhov bakterii, ktore tam plnia pre zivot dolezite ulohy...a narusena crevna mikroflora sa do vyvazenej formy dava spat velmi dlho...autor clanku trochu okato do jarnej ocistnej kury zakomponoval reklamu na pouzivanie prirodnych kozmetickych prostriedkov...napr. tych, ktore predava prave jeho firma ...
      Reagovať

0

0

Re: Jarné očistné kúry I

V kazdom pripade je treba si ocistit organizmus na jar.Mam 32 rocnu skusenost jogovymi ocistami.NIKDY by som nedoporucila robit iba podla pokynov z netu.Aspon 1x je treba urobit so skusenym clovekom ktory v tom mA prax.Colon terapy je trocha drastak podla mna urobi velakrat viac skody.Ku kazdemu jedincovi treba pritupovat INDIVIDUALNE podla typu jeho bioenergie.Co je pre jedneho vhodne,druhemu moze ublizit.
    Sme zvyknuti na zaklade zapadnej mediciny sa liecit rovnako,pricom je nas 7 miliard rozlicnych jedincov.
    Som zasadne za to ze sa treba PORADIT aby sme neurobili sebe skodu na tele ale aj na dusi

prajem nekonecny zdroj dobrych a skusenych ucitelov
    Klaris   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií