BIO spotrebiteľ

Diskusia k článku: Krajšie je teraz, keď tak žijem

1. Krajšie je teraz, keď tak žijem
    Lukáš Janoška je pôvodom z horehronskej dediny Pohorelá. Pracoval v Bratislave ako učiteľ a jedného dňa sa zbalil a vrátil do rodnej dediny. Každý ho tu pozná. "To je ten, čo v kroji chodí a vrkoče nosí". Známy ako najlepší kosec, niekoľkonásobný majster Slovenska v ručnom kosení trávy. Tiež krásne spieva, najlepší spevák ľudových piesní v učiteľských kruhoch... Lukáš: Konečne si sa ukázal, no poď ďalej...
    Človek: Pozri sa, prekvapenie.... Nesie na...

Reagovať

2. Lukáš Janoška

Snad len doplním odkaz na stranku: http://mujweb.cz/www/l.janoska/
      Reagovať

0

0

prosim vas chcela by som si objednat najnovsie cd od M.Svickeho a nviem sa k tomu nejak dostat...bola by som rada keby ste mi s tym nejak pomohli...
    dakujem
    Maja   Reagovať

0

0

zaujimavé

Očarili ste ma čarom najkraším aké som doteraz nepoznal.To čo som zažil jedného dňa ,mohlo to byť v zime 2003 ,keď Bytosti mali niečo ako vystupenie bolo fakt strašne neopisatelné.To sa nedá ani len opísať ,veľmi ,veľmi rad by som ešte niečo také zažil.A kto nevie očom hovorím mu zo srdca prajem zažiť niečo také.
    MIMO   Reagovať

0

0

Zijem tu v nemecku ucim sa po germanski ,no za slovenmi srdce puka . Tesim sa na Vas ,na to vase svetlo . Jar je tu ,z jarov nova sila , ta ma kvam pritiahne , ziva nech Vam svieti ;Vas mi(e)roslav
      Reagovať

0

0

peknee

jaaaj, ako sa tesim domov... teraz v juni na 2 tyzdne a potom zase na vianoce a definitivne v marci 2006. uz ma to tu fakt nebavi, ale co narobim, ked musim.. no, ja viem ze nemusim tu byt, ale kvoli rodine chcem. takze v marci konecne domov z tejto anglickej cvokarne a zacnem "gadzovac" :)) fakt, nevidim zmysel v dalsom bludeni. uz konecne chcem zit riadny zivot. popritom si kupim pistalku a snad sa konecne naucim hrat na nejakom hud. nastroji....
    tak len tak. som rada, ze na slovensku ziju taki mudri ludia... :)
    papa a drzte sa :)) (mimochodom, keby som bola doma,prisla by som na ten festival na hrade v martine, ale bohuzial nemozem. :(( no co uz..)
    s pozdravom vasa Adka
    adika   Reagovať

0

0

Pvotriedny debil
      Reagovať

0

0

si ty
      Reagovať

0

0

Jaaaj domovina moja

Zdar Slovania,ja sa tu tiez v Irsku nemozem dockat kym sa konecne dostane spat domov na rodnu hrudu,kde sa lesy zelenaju a ziva prestupuje celou prirodou.Kde tu v Irsku, tu ked nahodou neprsi by som si aj vybehol do prirody,problem vsak je ze tu prakticky ziadna priroda nieje,som tu pol roka a les som vydel raz aj to len kratko z okna autobusu. Tak ze asi tak. Do vianoc to uz nejak vydrzim, a potom sa uvidi. Juuuj ale mi srdce zviera ked si pomyslim ze skor ako za rok neuvidim les zeleny a pramen pod tonou zahaleny.
    Nuz co uz,treba vyhrnut rukavy, zatat zuby a mysliet na to ze kazda burka raz prejde, a vzdy nakoniec slnko ziary!
    Tolmalion   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií