BIO spotrebiteľ

Diskusia k článku: Nová jar, nové plány, nový život

1. Nová jar, nové plány, nový život
    Čo je BIO záhradka? Záhradka - ostrov života bez chémie, v ktorom napodobňujeme prírodu. Záhradka v ktorej prekypuje pestrosť, slúži pre radosť a zdravie okolo nás. Aj Vy sa tak tešíte z predlžujúcich sa dní a netrpezlivo čakáte kedy slnko zohreje spiacu pôdu a prebudí ju k životu, aj vy už máte plnú hlavu plánov so svojimi záhradkami? Skôr ako tieto plány uskutočníte, rada by som Vám povedala pár slov.

Záhrady – ostrovy života

V trenčianskom okr...

Reagovať

2. to písala nejaká fanatička-ale uznávam, tie biozáhradky môžu byť sranda...
      Reagovať

0

0

Nová jar....

Mám po rodičoch 30 árovú záhradu,
    neviem či je biozáhrada, ale
    ale 10 rokov som ju nestriekal proti škodcom,
    mám tam staré vane na zachytívanie dažďovej vody, ktoré
    sú zdrojom lariev komárov pre akva rybky,
    tohto roku prvýkrát jedniný mám úrodu črešní, hoci susedia napravo a naľavo( cca 20 m) nemajú ani jednu,
    rýbezle po iné roky mali od vošiek kučeravé listy, hoci potom ich pojedli larvy lienok, kučervé listy ostali,. tohto roku rýbezle majú pekné rovné, zdravé listy,
    pri ohnisku mám pod kusmi kôry vyhrievajúcich sa slepúchov,
    v jazierku z detskej vaničťky mám už druhý rok kuňky žltobruché, ktoré majú tohto roku aj žubrienky, čím je ich viac tým menej slimákov mám na záhrade,
    v nekosenom jabloňovom sade rastú už na okolí vzácne bylinky ako repík, zlatobyľ,
    záhrada je jedninenčým miestom odpočinku, ktoré už v okolí Košíc len tak ľahko nenájdete, a to všetko 20 minút pešo od centra mesta.
    takže ekozáhrada? všetkými som za
    sano
    sano   Reagovať

0

0

Biozáhrad. (nové)

Doporučujem Vám prihlásiť Vašu záhradu do projektu ns www.prirodnazahrada.sk
    Anna Zemanová   Reagovať

0

0

Re: Nová jar, nové plány, nový život

Škoda, že som sem zabrúsila až teraz, začínam s biozáhradkou v okolí Košíc a zišli by sa mi skúsenosti kolegu-biozáhradkára....
    banjolin   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií