BIO spotrebiteľ

Prepeličie vajíčka

1. prepeličie vajíčka
    Vážený,veľmi Vám odporúčam prepelíčie vajíčka.Neviem či sa dajú označiť BIO,(táto paní ich krmí zmeskou pre nosnice bez živočíšnych bielkovín)ale pomohli mi z hladinou cholesterolu.Najprv som si kúpil len dve škatulky a týždeŇ pred pravidelnou kontrolov u lekára som ich postupne zjedol.Aké bolo moje prekvapenie.ked mi konečne nenameraly vysokú hladinu cholesterolu.Teraz ich konzumujem už tretí mesiac a všetko je v poriadku.Je pravda že cena je pri nich vyžšia ako pri bežných vajciach(jedno vajce-1,50sk),ale ako mi známi povedal,tak v Metre ich vraj občas majú a tam stoja 3,20sk/ks.Mám to síce trochu od ruky/Žiar nad Hronom/ a ja som z Levíc,ale pani ma ubezpečila,že hľada distribútora a predajco vajíčok,takže možno zanedlho kupim vajíčka priamo v Leviciach.Pre tých ktorých to zaujíma ,tak som našiel stranku tejto farmy http://greenfarm.szm.sk má dokonca ešte jednu ale ta nebola zrejme dlhšie aktualizovaná.

Reagovať

2. Re: prepeličie vajíčka

peter napísal:

> Vážený,veľmi Vám odporúčam prepelíčie vajíčka.Neviem či sa dajú
    > označiť BIO

Určite sa nedajú označiť BIO

Ostatne je len REKLAMA, hrrrŕŕŕŕŕ na vajíčka vážení občania :-)
    Jano B.   Reagovať

0

0

Re: prepeličie vajíčka

Vážený Jano ak viete čítať tak si prečítate ,že odporúčam prepeličie vajíčka a nie že ich mate jesť.Nikdo nikoho nenúti.Ani mna nikdo nenúti chodit do Žiaru kupovať si ich,ale myslím že je to pre kopu ľudí zaujímavá informácia.A taktiež netvrdím ,že ked pomohli mne,že pomôžu,tak isto druhému.
    Viete o tom že rožky a chleba zaženú hlad? no tfúj reklama hrrrŕŕŕŕ na rožky a chleba vážený občania.

PS:Nechápem čo taký človek môže čítať na stránke o BIO a zdravej potrave.Dobrú chuť a veľa cholesterolu želá Peter
    peter   Reagovať

0

0

Peter,

ak by si písal o prepeličích vajíčkach, tak je to fajn. Ale v monente, kedy si napísal, kde ich majú ľudia hladať, tak je to REKLAMA.

> Viete o tom že rožky a chleba zaženú hlad? no tfúj reklama
    > hrrrŕŕŕŕ na rožky a chleba vážený občania.

Keby bolo napísane, kde si ich mám kupovať, je to tiež REKLAMA.

> PS:Nechápem čo taký človek môže čítať na stránke o BIO a
    > zdravej potrave.

Aj Tvoje "odporúčanie" plné pravopisných chýb. Prepáč, ale je to tak :-(.

> Dobrú chuť a veľa cholesterolu želá Peter

Jedno príslovie hovorí:
    Rob iným to, čo chceš, aby iní robili Tebe!
    Jano B.   Reagovať

0

0

Uff už nič neprezradím ,kľudne ma môžte naťahovať na škripec.

Nikdy nič nikomu, iba sebe samému-Zrejme tvoje heslo,ktorého sa držíš!

čo sa týka pravopisných chýb,tak pri chatovaní atd. sa na to až tak nehľadí,ak teda vieš o čom hovorím.
    peter   Reagovať

0

0

Peter, ak by si písal o prepeličích vajíčkach, tak je to fajn. Odbiehaš od témy.
    Jano B.   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií