BIO spotrebiteľ

Pšenica Raž 10-20kg

1. Pšenica Raž 10-20kg
    Vie mi niekto poradiť kde by sa dala zohnať kvalitná potravinárska pšenica, raž príp iné obiloviny vo väčších množstvách. 10 20 30 kg. Aby som nemusel kupovať stále 1/2kg sáčky a prípadne to bolo vo veľkom balení aj lacnejšie.

Reagovať

2. Re: Pšenica Raž 10-20kg

Nájdite si pestovateľa domáceho ktorý vám to ručne zožne, vymláti cepmi a ručne preoseje a pritom mu budete s detmi pomáhať. Zážitok pre deti, posilovanie pre vás a žitko v sípke. Ručne si to pomelete na kamennom mlýnku so všetkými živinami podľa potreby aby bolo pokaždé čerstvé. To teprv bude tá správna chuť a energia. A nie je o tom život? Vichutnať si ho s radosťou? Koníky poorú, alebo si prečítajte knihu Revoluce jedné slámky o bezorbovom pestovaní žitka.
    1   Reagovať

0

0

Re: Pšenica Raž 10-20kg

V ktorej časti Slovenska sa nachádzate a koľko by ste toho chcel?
    palo   Reagovať

0

0

v Nitre, pre začiatok 25kg pšenice a 25kg raže. Co vsetko mate? Mozete odpovedat aj rovno na moj mail.
    Juraj   Reagovať

0

0

Skús ekosad Lívia v Kolíňanoch pri Nitre,alebo sa skús dohodnút so šoférom Ekotrendu Myjava, ktorý rozváža tovar po Slovensku/ a je časovo vyťažený na sekundu../
    Martin
    Orko   Reagovať

0

0

Re: Pšenica Raž 10-20kg (nové)

Dobry den,

tiez by som mal zaujem o vacsie balenie obilnin. Je to mozne dostat sa niekde ku kontaktu? Islo by o 25kg mnozstva. Velmi pekne dakujem za kazdu odpoved.
    Miro   Reagovať

0

0

Pšenica Raž 10-20kg (nové)

Dobry den,

vie mi niekto poradit kde by sa dala zohnat kvalitna potravinarska psenica, raz prip ine obiloviny vo vacsich mnozstvach. 10 20 30 kg. Aby som nemusel kupovat stale 1/2kg sacky a pripadne to bolo vo velkom baleni aj lacnejsie.
    Dakujem
    Miro   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií