BIO spotrebiteľ

Sarkoidoza

1. sarkoidoza
    Budem rada,ak by zareagovali ti, čo majú sarkoidozu a okrem kortikoidov sa pokúšaju prekabatiť toto autoimunitné ochorenie i tým, že sa ho snaia pochopiť a hľadajú cez alternatívnu medicínu.Čo cítite,že Vám pomáha, škodí?

Reagovať

2. Re: sarkoidoza

a to je čo? prosím vysvetliť dakujem
    D.L   Reagovať

0

0

Re: Re: sarkoidoza

Sarkoidoza je autoimunitné ochorenie, lekarí netušia, čo je jeho spúšťačom v organizme. U mňa sa prejavilo bolestivýmopuchom nôh, ktorý ma priviedol na pľúcne -nález na pľúcach a do Hágov.Jediné, čo lekári zatiaľ na to dávajú su kortikoidy,aby brzdili autoimunitnú reakciu tela-tvorba sarkomov-ktoré ale ničia orgány-najčastejšie pľúca, pečen, oči, zasahuju lymfaticky systém...

Myslím, že o tejto chorobe bude počuť čoraz viac..lekári nerobia pravidelné smímkovanie....
    kata   Reagovať

0

0

Re: sarkoidoza

Pokúsim sa reagovať, mne pomáha detoxikácia organizmu. Mám stým dobré skúsenosti. Pre mňa je spúšťačom stres a pracovné zaťaženie. Keď som v pohode nemám ani príznaky a po detoxikáxií mi úplne ustúpia. Lekárka mi povedala aby som prehodnotila svoj pracovný život ale dá sa to v tejto dobe. Mám sarkoidózu II. stupňa.
    Katka   Reagovať

0

0

Re: Re: sarkoidoza (nové)

dobrý deň Katka, aj mne potvrdili sarkoidózu a máte pravdu aj u mňa bol spúšťačom stres a pracové zaťažnie. Naozaj to prehodnoťte ja som ukončila pracovný pomer a verím, že sa mi podarí nad chorobou zvíťaziť.
    eva   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií