BIO spotrebiteľ

Separovanie odpadu

1. separovanie odpadu
    Dobrý deň, s priateľom sme sa presťahovali do bytovku v Košiciach a rozhodli sme sa pre separovanie odpadu. Predtým sme to však nikdy nerobili, preto by som potrebovala od Vás skúsenejších zopár rád alebo odpovedí na moje otázky.

Pred blokom máme len jeden kontajner na zber SKLA. o dva bloky ďalej som našla kontajner rovnako na SKLO a kúsok ďalej na KOV. Nedáva mi to trošku zmysel, nevadí mi sa prejsť a vyhodiť odpadky do príslušného kontajneru ale prečo tam nenájdem všetky? Prešla som okolie a najviac ma štve, že neviem nájsť kontajner na PLAST. Viete mi poradiť či sa tie kontajnery nejakým spôsobom vymieňajú po nejakom čase za iné? Alebo jednoducho mám k dispozícií len tieto a môžem sa postaviť aj na hlavu... A Ak to existuje, že tie kontajnery vymieňajú tak viem niekde na internete nájsť nejaký rozpis pre danú ulicu alebo mestskú časť? Našla som len plagát - kalendár pre r. 2018 na zber separovaného odpadu, ale vrecového ak tomu dobre rozumiem tak to je pre ľudí, ktorý bývajú v dome a vyložia vrecia pred dom však?

Ďakujem naozaj krásne za všetky rady/pripomienky/odpovede

Reagovať

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií