BIO spotrebiteľ

Diskusia k článku: Tatranské bio mlieko polotučné, zákys a encián – silná trojka biovýrobkov spod Tatier

1. Tatranské bio mlieko polotučné, zákys a encián – silná trojka biovýrobkov spod Tatier
    Tatranská mliekáreň, a.s. Kežmarok, do súťaže o najlepšiu slovenskú biopotravinu nominovala: Tatranské horské mlieko bio polotučné, Tatranský BIO zákys a Tatranský bio encián Camembert. Na otázky redakcie Biospotrebitel.sk o BIO výrobkoch spod Tatier odpovedá Mgr. Martina Bjalončíková, marketing manager Tatranskej mliekárne, a.s. Kežmarok. Kým Tatranská mliekáreň patrila v minulosti skôr k tým menším, v priebehu minulých rokov sa stala jednou z najväčších...

Reagovať

2. mlieko

Mlieko je super, len sa k nemu tazko dostava. V sieti Jednoty v Lipt. Mikulasi som ho nevidel. Dostal som sa k nemu akurat tak v okoli Popradu, kde raz za cas chodim.
    Rudolf Pado   Reagovať

0

0

RE: mlieko

V sieti COOP Jednota v LM som ho ani ja nevidel, ale v Bille na Podbrezinách ho majú.
    Matej Šiculiak   Reagovať

0

0

Re: Tatranské bio mlieko polotučné, zákys a encián – silná trojka biovýrobkov spod Tatier

Aby bola info o BIO v Tami kompletná: "Roľnícke družstvo podielnikov dnes predáva mlieko len Tatranskej mliekarni, ktorá ho kupuje bez príplatkov za biomlieko a tak sú nútení predávať za naozaj likvidačných 0,26 – 0,27 eura za liter. Ak sa situácia nezmení, tvrdia, že nebudú môcť dlhodobo prevádzkovať výrobu mlieka." zdroj: viescojes(bodka)sk
    Asi takto to funguje. Chceš predať, OK, ale za cenu bežného mlieka. Inak si kúpime v Poľsku. Oni ho samozrejme v sieti predávajú s patričnými príplatkami. Mám ešte ďakovať Tami ako podporuje predaj BIO výrobkov zo slovenských surovín? Na jednej strane nás masírujú kampaňou o kupovaní SK výrobkov a oni sami SK (prvo)výrobcov zdierajú. Je to nechutné.
    Dušan Harangozó   Reagovať

0

0

Re: Tatranské bio mlieko polotučné, zákys a encián – silná trojka biovýrobkov spod Tatier (nové)

myslim si vyrobcovia si myslia ze spotrebitelia su tupe ovce - na mlieko daju fotku ovecky a napis bio ...myslim ze najviac o mlieku vedia ludia co si sami denodenne vyrabaju syry -a tieto biele odtucnene a odstredene tekutiny z obchodakov UHT zahriate by nikdy títo odborníci ani vo sne nenazvali mliekom.Bohuzial pre dobre mlieko musim sadnut do auta a zazvonit na vratnici druzstva Most pri Bratislave kde maju stado Jerseyskych krav -ovsem sam si ho musim po druhom dni pasterizovat .
    Dusan Silny   Reagovať

0

0

Re: Tatranské bio mlieko polotučné, zákys a encián – silná trojka biovýrobkov spod Tatier (nové)

myslim si vyrobcovia si myslia ze spotrebitelia su tupe ovce - na mlieko daju fotku ovecky a napis bio ...myslim ze najviac o mlieku vedia ludia co si sami denodenne vyrabaju syry -a tieto biele odtucnene a odstredene tekutiny z obchodakov UHT zahriate by nikdy títo odborníci ani vo sne nenazvali mliekom.Bohuzial pre dobre mlieko musim sadnut do auta a zazvonit na vratnici druzstva Most pri Bratislave kde maju stado Jerseyskych krav -ovsem sam si ho musim po druhom dni pasterizovat .
    Dusan Janik   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií