BIO spotrebiteľ

Tekvica Hokkaido

1. Tekvica Hokkaido
    Prajem vsetkym pekny dnik,

vela som sa docitala o tekvici Hokkaido, vela som o nej pocula, no doposial som ju nezohnala a nemohla som ju vyskusat. Som vegetarianka iba osem mesiacov, no stale hladam, vymyslam... a tak rada by som si dala tuto dobrotu.
    Viete mi, prosim, poradit, kde tento druh tekvice mozno zohnat. Som z BA, no nenasla som ju zatial ani v Bio predajniach :(

Velmi pekne dakujem!!!
    A zelam vela zdravych pochutok a chuti do zivota :)

Maja E.

Reagovať

2. Re: Tekvica Hokkaido

... mali ju v Planeta Food na Karpatskej
    andrea   Reagovať

0

0

Re: Tekvica Hokkaido

Super, Adi,

velmi pekne dakujem. Ak stihnem, skocim tam este dnes :) To je snad jediny obchod, do ktoreho som sa uz asi pat mesiacov nedostala.

Pekny den.
    Marieli78   Reagovať

0

0

Re: Tekvica Hokkaido - dobrastrava

Priatelia z http://www.dobrastrava.sk si z nasej farmy odniesli do Bratislavy hodne Hokkaida a urcite ho u nich najblizsie mesiace najdete.
    Prajeme dobru chut:-)
    Masekov Mlyn   Reagovať

0

0

Dakujem za dalsi prispevok a dalsiu moznost, kde najst tekvicku :)

Skoda, ze uvedena spolocnost a ich bufet funguju len do 16 hodiny, ale snad sa mi tam niekedy podari dobehnut.

Vdaka.
    Marieli78   Reagovať

0

0

Prajem pekný deň,
    prosím, neviete, kde by som zohnala tekvicu hokkaido v Trenčíne? Rada by som ju aj pestovala, ale neviem zohnať semiačka. Poraďte, prosím, som vegetariánka a mám žalúdočné problémy, na to je tekvica naj naj...
    Ďakujem -:))
    dáša   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií