BIO spotrebiteľ

Zapper

1. zapper
    Dobry den,
    mohol by mi niekto poradit kde a kto v Bratislave lieci pomocou pristroja Zapper? Dakujem.

Reagovať

2. Re: zapper

Ahoj "vera" prepáč za tykanie. Neviem Ti síce poradiť, kto lieči v Blave prístrojom ZAPPER, ale ak by si mala záujem, môžem Ti takýto prístroj zaobstarať /zo zahraničia/. Dr. Clark doporučuje denne "zapperovať"a keď by to mal robiť každý člen rodiny, tak sa naozaj oplatí mať ho doma. Moja rodina a ja ho používame takmer denne a sme maximálne spokojní.
    lena   Reagovať

0

2

Re: Re: zapper

mal by som zaujem o zapper
    poprosim poslite mi ako by sa dal kupit dakujem
    0915735557
    vlado   Reagovať

0

0

za aku cenu ho zoženiete dik lipták trenčín 0918 628285
    liptak   Reagovať

0

0

Re: zapper

www.zapper.cz
    Eva   Reagovať

1

0

Náhodou som našiel Vašu otázku. Na liečenie zapperom nie je potrebný liečiteľ. Stačí si zohnať zapper, najlepšie sa dohodnúť s niekym, kto ho má. Jaro
    Jaro   Reagovať

0

0

Tieto prístroje, rôzneho vyhotovenia, má firma Sauning. Celkom dobrá cena. Ponúkajú aj koloidné striebro, dokonca aj prístroj na výrobu koloidného striebra doma.
    Peter   Reagovať

0

0

Ahoj , uvažujem nad kúpou zaperu poradíte prosím? Ďakujem Daniela
    daniela   Reagovať

0

0

Ahoj Peter, pošli mi prosím Ťa kontak na tú firmu Sauning /najlepšie by bolo web stránku/
    Ďakujem
    kerika   Reagovať

0

0

Dostaneš sa tam cez: (REKLAMA BOLA ZMAZANA - Admin)
    Peter   Reagovať

0

0

Predám ZAPPER. Je to v dvoch verziach. Jedna je len základna podľa Klarkovej ale aj s automatickým časom a vypínaním. Druhý je špecialny. Má tri rozsahy. Dva sú rôzne základné a tretí výstup je programovatelný. Podľa problému aký riešite. Ale za nastavenie frekvencie si treba priplatiť 200 Sk.
    Na zakazku, špecialnym PC programom viem vytestovať aký momentálny bakterialný vplyv v tele beží. Ivan
    demiv   Reagovať

0

0

Nerobíš si REKLAMU?
    Peter   Reagovať

0

0

Nerobíš nahodou reklamu firme Sauning? Ivan,
    Peter napísal:

> Tieto prístroje, rôzneho vyhotovenia, má firma Sauning. Celkom
    > dobrá cena. Ponúkajú aj koloidné striebro, dokonca aj prístroj
    > na výrobu koloidného striebra doma.
    demiv   Reagovať

0

0

Dobrý den, před několika lety jsem se zappery prováděl pokusy v petriho miskách a jejich účinnost byla poměrně rozdílná. Tři měsíce jsem majitelem novinky od zapper technology a tento zapper splňuje vše, co je potřeba k úspěšným aplikacím dle Dr.Clarkové. Dá se na něm nastavit frekvence od 1Hz do 999kHz s tím, že je zobrazena na displeji a je možno nastavit i plynulý posun tam a zpět od zvoleného pásma frekvencí - např. 10-50Hz. Má 85 programů nastavených od výrobce a umí až neuvěřitelné věci. Tohle je opravdu něco, co by měl mít doma každý a ne platit vydřiduchům z farmacie.
    Petr   Reagovať

1

0

zdravim...je este Vas Zapper aktualny..Potrebujem zohnat pre syna...a vobec sa v nich nevyznam..potrebujem znicit bakterie a cervov
    simona   Reagovať

0

0

VEľmi by ma zaujimalo ako sa pomocou PC sa zistit, aký bakteriálny vplyv v mojom tele beží? Kde sa to dá vyskúšať a koľko to prípadne stoji? Je možné to zistiť aj cez internet? Ďakujem
    filip f.   Reagovať

0

0

Odpoveď na dotaz ako zmerať bakterie:
    Jedná sa o špecialný prístroj pripojený k PC. Za niekoľko minút dokáže preskenovať celé telo. Určí ako funguju orgány, ktoré meridiany sú zablokované, urobí virový a bakterialný rozbor krvi ako aj tela. Určí druh a veľkosť záťaže. Na želanie vie aj primo záťaž zrušiť. Ale treba aplikovať častejšie. Diagnostika stojí 1000 sk.filip f. napísal:

> VEľmi by ma zaujimalo ako sa pomocou PC sa zistit, aký
    > bakteriálny vplyv v mojom tele beží? Kde sa to dá vyskúšať a
    > koľko to prípadne stoji? Je možné to zistiť aj cez internet?
    > Ďakujem
    demiv   Reagovať

0

0

Dobrý deň dámy a páni reklamujúci byznis menom ZAPPER.

Odstraňovať baktérie znamená neodstraňovať príčinu choroby. To už dnes vie pomaly každý. Za vznik choroby predsa nenesú zodpovednosť baktérie, ale zlé fungovanie tela. Takže vec sa nemá tak, že najskôr sa objavia v tele zlé baktérie a potom človek ochorie. Je to presne naopak. Najskôr človek (alebo pre tých čo myslia materiálne - TELO) zníži svoju schopnosť prežiť (pre materialistov - zníži sa schopnosť imunitného systému rozpoznávať a riešiť problémy) a až na základe toho môžu baktérie a iné "obludy" prežiť a prežívať v ľudskom tele. Veď je to tak krásne logické... Z toho jasne vyplýva, že keď budeme odstraňovať baktérie, neriešime problém samotný. (neriešime schopnosť človeka/tela PREŽIŤ)
    Takže aj ZAPPER je, presne tak isto ako lieky "modernej" medicíny, LEN ODSTRAŇOVAČ PRÍZNAKOV. Nič viac...
    Na druhej strane uznávam, že odstránením spomínaných "votrelcov" sa človeku určite uľaví. Len tá príčina stále zostáva...
    Telo sa predsa nevyvíjalo takú dlhú dobu s vedomím, že raz príde úžasný prístroj, ktorý nahradí imunitný systém. Telo má svoj vlastný a samo dokáže vyriešiť akýkoľvek problém. Vyvíjalo sa predsa niekoľko miliónov rokov...
    Prajem všetkým diskutujúcim pekný deň a príjemné zamýšľanie sa... 8-))
    Braňo
    Brano   Reagovať

2

0

Telo sa predsa nevyvíjalo takú dlhú dobu s vedomím, že raz príde úžasný prístroj, ktorý nahradí imunitný systém

-predpokladám že zapper nenahradzuje imunitný systém, to ste sa kde dozvedeli

-jako viete že telo len tak samo zníži svoju schopnosť obranyschopnosti, len tak zo srandy ?

-máte pocit že helikobakter v žalúdku je príznak ?

-mimochodom neboli ste na nejakom bussiness - lekárskom školení alebo nie ste doktor ?

-vraj pekný deň, Váš príspevok má ph kyseliny

pekný deň, du
    dusan   Reagovať

1

1

Re: zapper a liečba

Važený pan Braňo
    Súhlasím s vaším holistickým prístupom k riešeniu bakterii a chorôb vôbec.
    Vaš posreh je správny. Myslím že by bolo na čase aby ste si tento názor nenechal len pre seba prípadne sa vyjadroval len na biospotrebilelovi. Tá cielová skupina ktorá zodpovedá za takýto nekorektný prístup v riešeniu nášho tela je v ordináciach.
    Majú honosné tituly a vyštudovali z naších daní.
    Skúste prosim nabrať odvahu a spýtať sa vám prideleného doktora prečo tak koná ako ste to napísal. Napíšte tiež svoj postreh na ministerstvo zdravotníctva a žiadajte nápravu.
    Nedajte sa odradiť a získavajte viacej a viacej stúpencov vášho názoru.
    Možno pochopíte že aj samotný lekári nemajú páru o tom čo žiadate, lebo maju na každu vašu chorobu iné dvere a inú tabletku. Medzi sebou nespolupracujú a a ste pre ních odbytište liekov. Nenesú zodpovednosť za pripadné škody z nedbanlivosti. V prípade chyby sa chránia jeden druhého.
    Všimnite si zaujímavý fakt. Sú jedinou profesiou ktorá nie je honorovaná podla výsledkov práce ako ostatné profesie.
    Celý národ s takouto nekvalitnou ponukou súhlasí. Čo s tým pan BRANO?
    Začnete prvý proti tomu bojovať? alebo sa obmedzíte na tých nepravých ktorí ich supluju a pomahajú si ako vedia. Napr na biospotrebitelovi.
    Želám výdrž a už sa rozhodnite ku ktorej skupine patríte, lebo vás napadnu bakterie a nepomôže vám ani Zaper. Ivan
    demiv   Reagovať

3

0

Re: Re: zapper a liečba

pozdravujem lipták nemšová sme skupina z sk aj cz čo sa zaoberá alternatívnou liečbou +celostnou medicínou môžete sa k nám pridať roky si emailami a tel. vymieňame najnovšie aj staršie informácie lipták 0918628286
    liptak   Reagovať

0

0

Po zhruba 2 týždnovom používaní zapperu sa mi začali robit na ústach herpesy a začali sa mi triast prsty na rukách -viete mi na to niečo povedat????/potom som ho musela prestat používat/
    marunka   Reagovať

0

0

Dobrý deň p. Ivan,

slušný pokus, sarkazmus Vám nechýba 8-))
    Vaše argumenty sú ale značne nelogické. Napr. tento: "a už sa rozhodnite ku ktorej skupine patríte, lebo vás napadnu bakterie a nepomôže vám ani Zaper"
    Tak tomu trošku nerozumiem. Keď sa nerozhodnem, napadnú ma baktérie, a keď sa rozhodnem tak ma nenapadnú? Takže obyčajné jedno rozhodnutie ma pred nimi ochráni?? Skutočne zaujímavý argument... 8-)) Dúfam, že máte na viac...
    Vašim príspevkom ste len potvrdil, že som svojím tvrdením, že ZAPPER je len ďalším byznisom (a súdiac podľa cien, ktoré som našiel na oficiálnych stránkach je to určite veľmi zaujímavý byznis), trafil klincom po hlavičke.

Pekný deň prajem. Braňo
    Brano   Reagovať

1

0

Re: Re: zapper a liečba

Mám zapper a mozem potvrdit, ze pri urcitych diagnozach zarucene funguje. Skoda, ze sa nase zdravotnictvo nechce vydat touto cestou a urychlit liecenie chorych. Fakt zapping funguje.
    jojko   Reagovať

1

0

Vlastne klinec po hlavičke. Chich, ako sa mi to mohlo stať... 8-))
    Brano   Reagovať

0

0

Boze to zariadenie na zistovanie vplyvu musí byť nieco uzasne, ja si to absolutne neviem predstavit. Ako je mozné ze o tom dokopi nikto nevie, prečo sa mínaju miliardy na diagnostiku? Vyšetrenie výteru z krku trvá niekoľko dní a spotrebuje sa chemikálii a materilál za stovky korún. A to je len obyčaný výter z krku. To musí byť uzasne zariadenie. hned by som to vyskusal
    filip f.   Reagovať

4

0

tiez mi niee jasne ako to funguje ale funguje. sken tela predchadzal biochemickemu rozboru stolice na motolice. komplet sken sa naslednym bch vys. potvrdil.
    kedy?
    kedy to ti co prisahu zlozili ju budu aj v praxi presadzovat?
    pat   Reagovať

1

0

Dobrý deň, tiež by ma zaujímalo kde a kto v Bratislave lieči pomocou prístroja Zapper. Ďakujem vopred
    Eva Poláková   Reagovať

0

0

skuste pozriet na www.kairoscentrum.sk
    mili111   Reagovať

1

1

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií