BIO spotrebiteľ

Ponuka práce pre 10 aktívných ľudí v jednotlivých regiónoch Slovenska

Ponuka práce pre 10 aktívných ľudí v jednotlivých regiónoch Slovenska, foto: Ponuka práce pre 10 aktívných ľudí v jednotlivých regiónoch Slovenska
Občianske združenie TATRY ponúka prácu na dohodu o vykonaní práce (DOVP) alebo na dohodu o brigádnickej práci študenta (DoBPŠ, vek od 18 do 26 rokov a predložené potvrdenie o návšteve školy) pre 10 aktívnych ľudí z jednotlivých krajov SR.

NÁPLŇ A CHARAKTERISTIKA PRÁCE

  • Náplňou práce je monitoring nelegálnych skládok odpadov a inváznych druhov rastlín v príslušnom kraji.
  • Predpokladaný rozsah práce je 350 hodín odpracovaných v období od 1. októbra 2013 do 30. septembra 2014 (cca 50 dní x 7 hod., monitoring je možné realizovať len v období bez snehovej pokrývky).
  • Monitoring predpokladá aktívny a systematický pohyb v monitorovanom území príslušného kraja (preprava verejnou dopravou, pešia chôdza, bicykel), po verejne prístupných komunikáciách bez ohľadu na kvalitu ich povrchu (asfaltové a poľné cesty, miesta s potenciálom pre nelegálne uloženie odpadu).

POŽADUJEME

  • Vzhľadom k pohybu v teréne dobrý zdravotný stav a primeranú kondíciu.
  • Vysoké pracovné nasadenie (pri rozsahu 350 hod. predpokladáme zmapovanie min. 60 katastrálnych území obcí).
  • Zodpovednosť, flexibilitu, aktívny záujem o problematiku ochrany a tvorby životného prostredia (v prípade pasivity bude DOVP resp. DoBPŠ zrušená).
  • Schopnosť naplánovať si reálny harmonogram monitoringu a schopnosť samostatne pracovať v teréne (nemáme záujem o uchádzačov, ktorí majú obavy z pohybu v teréne a nie sú schopní mapovať extravilány obcí).
  • Práca s PC (Word, Internet, E-mail) a fotoaparátom na úrovni dokumentačnej fotografie (aj fotografovanie prostredníctvom mobilného telefónu).
  • Schopnosť viesť projektovú agendu (výkazy práce, cestovné výkazy, formuláre z mapovania ...).
  • Aktívnu a pravidelnú komunikáciu s projektovým manažérom.

PONÚKAME

  • Mzda: 2,00 € brutto/hod. (pri odpracovaní 350 hod. na DOVP – cca 500,00 € vyplatenej mzdy, pri DoBPŠ – cca 570,00 €).
  • Preplatenie cestovných náhrad (cestovné a diéty).
  • Možnosť zapojenia sa do zmysluplného projektu.
  • Získanie praktických zručností.
  • Možnosť byť súčasťou tímu ľudí, ktorí sa snažia zmeniť vizuál slovenskej krajiny a životné prostredie SR.
  • Kontakt s reálnou praxou v ochrane a tvorbe životného prostredia.
  • Možnosť využitia výstupov monitoringu pre Stredoškolskú odbornú činnosť, seminárnu, bakalársku či diplomovú prácu.

TERMÍN ZAČATIA VYKONÁVANIA ČINNOSTI

október 2013

PRIHLÁŠKY

V prípade záujmu o prácu zašlite do 15. septembra 2013 na adresu Občianske združenie TATRY, KEMI 627/5, 031 04 Liptovský Mikuláš:

  • motivačný list s uvedením Vašich doterajších skúseností s obdobnou prácou,
  • prihlášku, v ktorej uvediete:

    • meno a priezvisko,
    • adresa trvalého bydliska,
    • adresa prechodného bydliska,
    • telefón,
    • e-mail,
    • dátum a miesto narodenia,
    • ČOP,
    • rodné číslo,
    • číslo účtu,
    • meno a adresu zdravotnej poisťovne a číslo kartičky zdravotného poistenia,
    • študenti od 18 do 26 rokov priložia potvrdenie o návšteve školy.

S vybratými uchádzačmi o prácu bude podpísaná príslušná zmluva, a to do konca septembra 2013. Na elektronickú adresu im budú doručené príslušné projektové výkazy a vysvetlivky k nim.

Aktivita je realizovaná v rámci projektu „Na skládky nie sme krátki!“,
ktorý je podporovaný prostredníctvom Programu švajčiarsko-slovenskej spolupráce v rámci rozšírenej Európskej únie.

Cena: 2,00 € brutto/hod
Lokalita: Liptovský Mikuláš

Kontakt

Rudolf Pado
044/553 10 27

Občianske združenie TATRY
KEMI 627/5
031 04 Liptovský Mikuláš

  *) Váš e-mail je potrebné vyplniť,
     Mená, adresy, ani texty správ nesledujeme

  Váš e-mail *

  Predmet
  Text
Kontrolný reťazec *
vložte číslicu: štyri

Fotografie

Pridané: 27.08.2013
Platí do: 26.09.2013
Číslo inzerátu: 4894
Detaily inzerátu zobrazené: 3738 krát

Inzrecia

Rubriky inzercie