BIO spotrebiteľ

Možnosti pre dobrovoľníkov

V organickom hospodárstve: Pestujeme zeleninu ovocie, liečivé byliny, kvety. Chováme včely, kozu, psa mačku, indické bežce. Osvedčila sa aj účasť rodičov s deťmi. Za bezpečnosť detí sú pri pracovnej výchovne – vzdelávacej činnosti odrastených detí zodpovední rodičia.

Práce v kancelárii: Komunikácia s úradmi osobná aj mailová, styk s inými občianskymi aktivitami, styk s členmi, tvorba webovej stránky, rôzne administratívne práce, účtovníctvo, starostlivosť o kniž[***]

Manažérska angažovanosť: Koordinovanie dobrovoľníkov, práca vo výbore a vedení združenia, organizovanie pravidelných stretnutí, prihlasovanie a realizácia projektov, práca s detmi a mládežou.

Účasť na eko aktivitách združenia: Priebežné udržiavanie prístupového chodníka a cesty.Všetky činnosti prevádzame po celý rok. Všetky soboty, okrem sviatkov sú dobrovoľnícke, začiatok je o 9:00 hod.

V ten deň môžete prísť bez ohlásenia na sídlo združenia. brána je vtedy dokorán otvorená Brána je otvorená nielen pre dobrovoľníkov, ale aj pre ostatnú informácií chtivú verejnosť a sympatizantov.

Dobrovoľníci, ktorí si môžu dovoliť venovať svoj čas seba zušľachťovaniu prácou u nás aj mimo soboty, sa ohlasujú telefonicky. Privítame aj dlhodobejší pobyt dobrovoľníkov, v tom prípade poskytneme stravu a ubytovanie.

Kontakt: 0918 126523.

Cena: neuvedená
Lokalita: Bratislava II

Kontakt

Mgr. Eva Brániková

OZ Vrakunská beseda
Hradská 78
821 07 Bratislava

Reagovať na inzerát:
Možnosti pre dobrovoľníkov

  *) Váš e-mail je potrebné vyplniť,
     Mená, adresy, ani texty správ nesledujeme

  Váš e-mail *

  Predmet
  Text
Kontrolný reťazec *
vložte číslicu: štyri
 
       
Pridané: 20.04.2014
Platí do: 20.05.2014
Číslo inzerátu: 4941
Detaily inzerátu zobrazené: 2829 krátInzrecia

Rubriky inzercieTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií