BIO spotrebiteľ

BIO slávnosti, 10. ročník

Areál PRO-BIO ve Starém Městě pod Sněžníkem

BIO slávnosti, 10. ročník, foto: BIO slávnosti, 10. ročník


Srdečne Vás pozývame na 10. jubilejný ročník letného festivalu BIOSLAVNOSTI, ktorý sa koná 11. júla 2015 v areáli spoločnosti PRO-BIO, sro v Starom Meste pod Sneznikem.

Program

Náš tradičný festival dobrého jedla, pitia a zábavy pre celú rodinu bude tento rok sprevádzať slogan "Na dovolenku s PRO-BIO". Celý deň bude venovaný téme - možnosti zdravého, jednoduchého a chutného varenia na cestách a dovolenkách.

Bio varenie - ľahko-rýchlo-chutne
Predstavíme Vám ucelený sortiment našich zmesou radu BIOLINIE určené na rýchlu prípravu pokrmov z biosurovín. Základom ich zloženie sú tzv. Zabudnuté suroviny, ako je pohánka, špalda či pšeno, ktoré sme spracovali do tradičných slovenských receptúr, či medzinárodnej suroviny ako ryža, bulgur či kuskus upravené v štýle exotické kuchyne.

Exkurzie
Po celý deň budú otvorené priestory firmy k nahliadnutiu a zoznámenie s jednotlivými prevádzkami. Záujemcovia sa môžu tešiť na prehliadku nášho mlyna, bezlepkového mlyna, baliarne aj skladov a preniknúť do celého procesu výroby - od zrniečok až po zabalené konečnej múky, krupice a ďalšie produkty.

Bio jarmok
Na bio jarmoku Vás budú čakať farmárske stánky so sortimentom PRO-BIO aj produkty bio zeleninárov, mliekarov, peKamila Špráchalová káru a ďalších.

Bio občerstvenie
Bioobčerstvení bude zabezpečené v priebehu celého dňa. Môžete sa tešiť na mäsové špeciality z BIO jahňacieho a BIO hovädzieho mäsa z miestnych ekofariem Agrisen a Marwin - hovädzí guláš, jahňacie steaky, klobásky, baran na grile. Reštaurácia Rebio z Brna pripraví vegetariánske a vegánske pokrmy, vrátane fresh nápojov, ovocno smotanové zmrzliny a výborných zákuskov. Mlsným jazýčkom ponúkneme najobľúbenejšie pohánkovej palacinky. A počas dňa na vás čaká celý rad ochutnávok vrátane spomínaných rýchlych zmesí BIOLINIE.

Hosť - Kamila Špráchalová
Ako hlavný tohtoročný hosť prijala pozvanie česká herečka a dabérka Kamila Špráchalová, ktorá je nadšenú kuchárkou a propagátorkou biopotravín.

Originální hudba
Neoddeliteľnou súčasťou BIOSLAVNOSTÍ je aj hudobný program. Ten tento rok odštartuje v popoludňajších hodinách kapela Helemese, nasledovať bude kapela Bleskozvod s Vladimírom Merta, ktoré na pódiu vystriedajú The Finally a Cocoman & Solid Vibes a neskoré večerné hodiny budú patriť supergroup Cz.

Pestrý program pre deti
Deti si užijú program s ekologickou tematikou vo Špaldíkově detskom kútiku pripravený šumperským Strediskom ekologickej výchovy Doris. Na deti budú čakať tvorivé dielničky s témou "varenie a cestovanie", v ktorých si vyrobí praktické pomôcky na svoje letné výlety - napríklad bylinkovú soľ či vlastné mydlo. V típí si vyskúša uvariť z biopotravín svoj pokrm priamo nad ohňom v kotlíku.Chybět nebudú ani pohybové aktivity - trampolína, slackline či lezenie po stromoch s využitím Monkey setu.

Za takmer desať rokov svojho trvania sa BIOLAVNOSTI stali dôležitou spoločenskou akciou v regióne. Kvalitné a dobré jedlo, pestrý program, nevšedná hudba a predovšetkým prázdninová zábava a radosť pre celú rodinu prilákali v minulom roku do Starého Mesta pod Sněžníkem vyše 3 200 návštevníkov.
Organizuje

PRO-BIO, s.r.o.
Tým PRO-BIO, s.r.o.


BIO slávnosti, 10. ročník, foto: BIO slávnosti, 10. ročník


Reagovať na pozvánku:
BIO slávnosti, 10. ročník


  Váš e-mail *

  Predmet
  Text
Kontrolný reťazec *
vložte číslicu: deveť
 
 


Pozvánky na akcie
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií