BIO spotrebiteľ

Prírodné záhrady s Paulou - exkurzia 2016

Košice, Veľké Kapušany, Grodzin, Malá PoľanaExkurzia do prírodných záhrad na miestach: Košice, Veľké Kapušany, Grodzin a Malá Poľana.


Program

Dizajn záhrady. Deti a učitelia milujú školskú záhradu. Permakultúra. Komunita. Rodina. Hojnosť po celý rok. Slnko pestuje, varí aj suší potraviny. Sebestačnosť a v každej záhrade veľa lásky.

Začíname v pondelok o 7:00 v záhrade ZŠ Janigova, Košice. Autobus odchádza z Košíc o 9:00. Končíme okolo 21:30 v Košiciach.

Sprevádzať Vás budú:
Paulína Urdová - permakultúra a prírodné záhrady, Zelená škola, environmentálna výchova a vzdelávanie, Záhrada, ktorá učí, Jedlá zmena.
Ďalej: Valéria Šmajdová, Zdenka Kóšová, Viktória+Ladislav Hudákovi,Štefan Straka, Mária+Róbert Gramatovi, Renáta Pástorová.


Vstupné: 37 EUR


OrganizujePoznámka:
Prihláste sa do 5.8.2016.
V cene je lektorné - vstupné do záhrad, cestovné, vegetariánsky obed, zoberte si však desiatu aj olovrant a dostatok vody. Vezmite si vlastný pohár, v každej záhrade budú pripravené tekutiny na osvieženie. V záhradách bude možné kúpiť si prebytky, napr. predpestované sadenice, sezónnu zeleninu, semienka netradičných aj tradičných rastlín, bylinkové vrecúška, čerstvé vňate.


prírodné záhrady    Pozvánky na akcie
    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií